Büyük takımlardan destek

Şevket schrieb:

Tersinli schrieb:

Arkadaşlar kusura bakmayın bir konuda bu foruma bakmak için tenezzül etmeyenler var ama eleştri olduğunda herkes katılıyor nedense herkese 2m açtım 3 kişi katıldı katılan 3 kişi arkadaşlarını turnuvaya çağırmasaydı iptal olacaktı hediye futbolcu dedik 1 kişi yazmış ama lafta herkes yardım bekliyor bu yüzden bende artık tereddüt ederek oynuyorum ya turnuva boş kalırsa bana gelir gelmezse yardım nerden verilecek

Geçen hafta ihtiyacı olana hediye oyuncu vereyim dedim 1 kişi cevap yazdı cevap veren forumda yok sanırım yeni gelenlerin paraya ve oyuncuya ihtiyacları yok

Oyuna yeni baslayanlarin bence forumdan haberi olmuyo ondandir bu zamana kadarda eskiler kadroyu toplamistir buyuk ihtimal insanlarin tek ihtiyaci olan turnuvadan helecek para onun pesindeler yoksa forumla ugrasmiyolar sohbet yerinde sohbet eden 3-5 kisi var
      Arkadaşlar hepinize katılıyorum. Ama üstadın söylediği gibi forumu kullanamayanlar ve bilmeyenlerde var. Daha öncede bahsetmiştim otomatik foruma giriş sekmesinin bir şekilde açılması gerekiyor. Foruma katılmayı üye olmayı bilmiyenler için ara ara oyunun girişinde bilgilendirme mesajlarının olması aktifliği artıracağı kanaatindeyim.
      Aslında zor bir şey değil oyuna giriş yaparken forum tıklama linkini öne verebilir duyuru nasıl önümüze geliyorsa oda gelmeli anasayfada facebook beğen altına foruma giriş yapılabilir hazırlık maçı turnuva etkinlik ödülü hediye futbolcu vs bunlarıda hatırlatma olarak yazılabilir
      Menajer: ^mersinli^
      takım adı: RakipNerde
      futbolcup.net

PrOoFfStRiKeR schrieb:

Şevket schrieb:

Tersinli schrieb:

Arkadaşlar kusura bakmayın bir konuda bu foruma bakmak için tenezzül etmeyenler var ama eleştri olduğunda herkes katılıyor nedense herkese 2m açtım 3 kişi katıldı katılan 3 kişi arkadaşlarını turnuvaya çağırmasaydı iptal olacaktı hediye futbolcu dedik 1 kişi yazmış ama lafta herkes yardım bekliyor bu yüzden bende artık tereddüt ederek oynuyorum ya turnuva boş kalırsa bana gelir gelmezse yardım nerden verilecek

Geçen hafta ihtiyacı olana hediye oyuncu vereyim dedim 1 kişi cevap yazdı cevap veren forumda yok sanırım yeni gelenlerin paraya ve oyuncuya ihtiyacları yok

Oyuna yeni baslayanlarin bence forumdan haberi olmuyo ondandir bu zamana kadarda eskiler kadroyu toplamistir buyuk ihtimal insanlarin tek ihtiyaci olan turnuvadan helecek para onun pesindeler yoksa forumla ugrasmiyolar sohbet yerinde sohbet eden 3-5 kisi var

En çok zamanı forumda geçirmeleri lazım oyunda zaten herşey saatli hiç olmazsa forumun nimetlerinden yararlanırlar :)
      Sizde haklısınız ne diyeyim ama adminlerin genel olarak oyun parası olsun transfer ücretleri hakkında olsun bir düzenleme getirmesi gerekir çünkü hazırlık maçlarında ve lig maçlarından gelen paralar anca Alt yapı bina inşaatlarına yetiyor tranfer piyasasında bile 80lik oyuncuya 3 m para isteyen var forumda olamayan arkadaşlar var buradaki fırsatlardan fiyatlardan haberdar olamayanlar var küçük takımların 3 m ve üzeri parayı biriktirmesi için 1 hafta bekliyor nasıl transfer yapsın nasıl bina geliştirsin bişeyler yapılması gerekir
      Adminlerden rica edilse haftanin menajeri forum yazilsa 1 gunlugune ve oraya tikladiktan sonra foruma girilse ya da en guncel makalede adminlerin forumla ilgili makalesi secilse haberleri olur ben foruma topluluk sekmesinden genellikle giriyorum insanlsr gorehilir elbet ordaki forum yazisini goz onunde fakst insanlar ugrasmakmi istemiuor artik ne diyim forum ligi tarzi dehisik seyler oyuna belse oyun daha heyecanlanir
      Arkadaşlar yapacağınız şey Kulüp arsasını geliştirip daha iyi antrenörler almak (Özellikle genç takım ve yardımcı antrenör kilit nokta) ve sürekli stadyumunuzu geliştirmek. Zaten gelen kredilerle oyuncuları kopyalama imkanıda doğdu. Ne yardımı isteniyor anlamış değilim. Zaten büyük takımlar amatörleri hazırlık maçı yağmuruna tutuyor. Amatör 2. ligin ilk senesi biraz daha taktik belirleme ve kadro toparlama üzerinedir. Zaten ya Amatör lig 2'de veya 1'de fazladan bir sezon geçireceksiniz bunlar normal şeyler acele etmeye gerek yok.

Bu arada özellikle amatör seviyesindeki arkadaşlara lafım bu. Alıcağınız 3 asistan olsun;Genç Takım,Yardımcı ve Doktor. Gerisi gereksiz para ödemekten ibaret. 7 level yetenek avcımı gönderiyorum adam 25 yaşında 10 gücünde adamla geliyor. Tam anlamıyla çöp.

Ayrıca bende 3-4 bonservis fiyatına adam verdim ama bizde oyuncuyu fotokopiden çekmiyoruz. Herşeyi devletten beklemeyin arkadaşlar.

Ha bunu size yazanda Amatör Lig 1 oyuncusu. (Ama oyun kapanmadan önce oynayan tayfadanım, oyun kapandığında 2.Lig B'deydim.) Takımımın durumunu kontrol etmek isteyenler Savaşçılar FC'ye bakabilir.