Büyük takımlardan destek

Büyük takımlardan destek

Arkadaşlar transfer piyasası çok pahalı sizlerden bir ricam olucak zayıf olan takımlara yardım etmek istiyoruz hepimiz onların yüklerini biraz hafifletmek için .
      Yetek avısını sürekli yollayıp oyuncu getirelim ve arkadaşlarımıza yardımcı olalım bu fikrime katılmak isteyen varmı. .?
      Güzel düşünmüşsün abim ama böyle bir tolerans sağlayacaklarını sanmıyorum. Oyun kapanmadan önce bizlere burasının asla açılmayacağını söylediler. Herkesi soğuttular oyundan ben de dahil olmak üzere birçok kişi tüm parasını dağıttı. Şahsen bende 2 turnuva kurarak az çok muhabbetim olanlara vermiştim. Helali hoş olsun.
      10 luk oyuncuyu 300 lük oyuncu değerine soktular zaten oyun yeni açıldı yeni üye olan arkadaşların hevesini de kırıyorlar
      Anlamadığım konu madem kapanacak takımı kasayı niye boşaltıyonuz bizimkiler kapanınca onların kapanmıyomu sanki bende 80m vardı açılınca işime yaradı he bende yardım ettim dağıttım ama her ihtimali göz önüne alarak birdaha açılabilir düşüncesiyle biraz biraktım açıldı eski takımla kaldığımız yerden devam ediyoruz oyun sıfırdan olsaydı herkes sıfırdan başlıycaktı neyse olan olmuş geleceğe bakmak lazım artık

evrenaldo schrieb:

Arkadaşlar transfer piyasası çok pahalı sizlerden bir ricam olucak zayıf olan takımlara yardım etmek istiyoruz hepimiz onların yüklerini biraz hafifletmek için .
      Yetek avısını sürekli yollayıp oyuncu getirelim ve arkadaşlarımıza yardımcı olalım bu fikrime katılmak isteyen varmı. .?

Çok yaptım yardım Üstad.Hatta ucunu kaçırdım diyebilirim.Çok oyuncu verdim.Maddi yardımda bulundum elimden geldiğince.Bundan sonra bayrağı geç başlayan arkadaşlara devrediyorum. ;)

evrenaldo schrieb:

Anlamadığım konu madem kapanacak takımı kasayı niye boşaltıyonuz bizimkiler kapanınca onların kapanmıyomu sanki bende 80m vardı açılınca işime yaradı he bende yardım ettim dağıttım ama her ihtimali göz önüne alarak birdaha açılabilir düşüncesiyle biraz biraktım açıldı eski takımla kaldığımız yerden devam ediyoruz oyun sıfırdan olsaydı herkes sıfırdan başlıycaktı neyse olan olmuş geleceğe bakmak lazım artık

Yani abi orası öyle en azından açıldı stadyumlar olduğu gibi duruyor kapalı olduğu zaman inşaat sürmüş basan arkadaşlar çok sanslı :)
      Gerekli reklam yapıldığı taktirce eskisi gibi olur zaten zaman gösterecek bakalım
      aynen bende biraktim parayi acilir yine diye :D cünkü eski oyunun sahibiyle ihtibahtdaydim konusuoduk emailde tek alman serveri kalcak demisdi ama birgün saticam oyunu demisdi öyle de oldu ondan parayi biraktim sadece oyunculari sattim cöpe gitmezin diye bende cöpe giden tek 5genc vardi 300+ yetisiorlardi onlar o kadar da olsun artik :D

evrenaldo schrieb:

Arkadaşlar kusura bakmayın bir konuda bu foruma bakmak için tenezzül etmeyenler var ama eleştri olduğunda herkes katılıyor nedense herkese 2m açtım 3 kişi katıldı katılan 3 kişi arkadaşlarını turnuvaya çağırmasaydı iptal olacaktı hediye futbolcu dedik 1 kişi yazmış ama lafta herkes yardım bekliyor bu yüzden bende artık tereddüt ederek oynuyorum ya turnuva boş kalırsa bana gelir gelmezse yardım nerden verilecek
      Menajer: ^mersinli^
      takım adı: RakipNerde
      futbolcup.net
      Bu konuda haklisin forumda aktif kullanıcı çok az diğerleri sadece kayıt yaptırmaya ya da şifre almaya geliyor. Sen turnuva kurarken biraz da eğlenelim diye farklı bir şeyler yapıyorsun bu normalde güzel bir sey ancak kimse bu tür şeylerle uğraşmıyor herkes sadece para gelsin diye düşünüyor.
      Oyuncu konusuna gelirsek üstte yazdıklarıma benzer durum var buradaki aktif kullanıcıların çoğunun ihtiyacı yok onlar da oyunun ve forumun canlanması için uğraşıyor ancak maalesef bir faydası olmuyor.
      Forumu oyunun bir parçası olduğunu ve sohpet yeri olduğunu ve yönlendirme için önce oyundaki mesaj ve sohpet bölümünü engelleyip mesaj bölümü yerine forum sayfa girişini eklemek lazım oradan foruma misafir olarak giriş yapılması lazım oyunla forumun arasında tek bağlantı var ve çoğu bunu bilmiyor olabilir

Tersinli schrieb:

Arkadaşlar kusura bakmayın bir konuda bu foruma bakmak için tenezzül etmeyenler var ama eleştri olduğunda herkes katılıyor nedense herkese 2m açtım 3 kişi katıldı katılan 3 kişi arkadaşlarını turnuvaya çağırmasaydı iptal olacaktı hediye futbolcu dedik 1 kişi yazmış ama lafta herkes yardım bekliyor bu yüzden bende artık tereddüt ederek oynuyorum ya turnuva boş kalırsa bana gelir gelmezse yardım nerden verilecek

Geçen hafta ihtiyacı olana hediye oyuncu vereyim dedim 1 kişi cevap yazdı cevap veren forumda yok sanırım yeni gelenlerin paraya ve oyuncuya ihtiyacları yok