Antrenman Saatleri 5'er Saat İleri Alınsın

Antrenman Saatleri 5'er Saat İleri Alınsın

Antrenman Saatleri Konusunda Düşünceleriniz? 11
      1.  
        Katılıyorum, daha uygun saatlere çekilmeli. (8) 73%
      2.  
        Katılmıyorum, aynı kalmalı. (3) 27%
      Merhaba gençler. Bildiğiniz gibi antrenmanlar 07:00, 10:00 ve 15:00 de yapılıyor. Ancak saat sabahın 7 sinde kimse ayakta olmuyor. Sabah antrenmanı çok erken olduğu için bir genç futbolcu geldiği zaman ilk antrenmanını kaçırıyor.

Ben antrenman saatlerinin herkesin uyanık olduğu vakitlerde olması için 5'er saat ileri alınmasını öneriyorum.
      12:00
      15:00
      20:00

gibi.

Böylece kimse hiçbir antrenmanını kaçırmaz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Fuchobi“ ()

Fuchobi schrieb:

Merhaba gençler. Bildiğiniz gibi antrenmanlar 07:00, 10:00 ve 15:00 de yapılıyor. Ancak saat sabahın 7 sinde kimse ayakta olmuyor. Sabah antrenmanı çok erken olduğu için bir genç futbolcu geldiği zaman ilk antrenmanını kaçırıyor.

Ben antrenman saatlerinin herkesin uyanık olduğu vakitlerde olması için 5'er saat ileri alınmasını öneriyorum.

gibi.

Bu öneriye hiçbir itirazım yok.Ama bırakın hepsinin ileri alınmasını sabah antrenmanının bile saat:8'e alınacağını sanmıyorum.Çünkü bildim bileli böyle.Böyle öneriler eskidende yapılmıştı.Sonuç gördüğünüz gibi.Haa dersiniz ki yeni bir oyun sahibi ile yeni bir oluşum ona birşey diyemem.İyi oyunlar. :)
      Öncelikle oyun daha yeni acılmıs ve mevcut oyundaki hatalar bile tam anlamıyla düzelmemisken bu öneriler bölümünün pek dikkate alınacağını düsünmüyorum, keske alabilseler ama gercekten zor.Önerinin amacı ise gayet güzel ve yapılabilir durum.Birde söyle bir sey yapılabilir.Genc oyunun genclik süresini 101 güne cıkaracaklar, yalnız geldiği günün aksamı 7-8 gibi gelecek mesela antremanlardan sonra.Aynı kapıya cıkıyor, ayrıca kullanıcıya genc oyuncuyu takıma alması icin 12 saatlik bir zaman tanımıs oluyor.

Kızıltan schrieb:

Fuchobi schrieb:

gibi.

Bu öneriye hiçbir itirazım yok.Ama bırakın hepsinin ileri alınmasını sabah antrenmanının bile saat:8'e alınacağını sanmıyorum.Çünkü bildim bileli böyle.Böyle öneriler eskidende yapılmıştı.Sonuç gördüğünüz gibi.Haa dersiniz ki yeni bir oyun sahibi ile yeni bir oluşum ona birşey diyemem.İyi oyunlar. :)

Hic zor bir sey degil hocam.Eskiden antreman saatleri 11 ve 16'idi.16'da hazırlık macı varken antreman olmasının mantıksız olmasından ötürü saatleri 1 saat geri cektiler.Yapılması basit bir sey ama benim fazlasında gözüm yok, sadece mevcut hatalar düzelse kafi simdilik.
      evet almanya da da ayni :) ama almanya saati 1 saat geri de oldu isin tr de 1 saat önce olluyor antrenmanlar :) kisin 2 saat fark olluyor almanya da saatler öne ve geri aliniyor tr de kalkdi ya :)

Fuchobi schrieb:

Umut-Melissa2012 schrieb:

siz bunlari almanlara önerceniz onlara kalmis birsey oyun almanlar üzerinden :D sadece tr serverinde olcani sanmiorum hep yeni update ler almanlarda gelior :) almanlarda hep 7 de ayakda cünkü cogu isyerleri almanyada 7-7.30 da bsliyorn:D

almanya'da da mı saatler böyle

e
      Merhaba , Önerinizi okuduktan sonra diğer serverların yani ülkelerin yöneticileriyle görüştüm bu konuyu fakat hiçbir ülke bu saatlerden şikayetçi değil. Bahsettiğiniz öneri geneli etkileyen bir durum olduğu için üzülerek şu aşamada zor gibi görünüyor fakat ilerileyen günler ne getirir bilemeyiz tabi ki.

İyi oyunlar

Marques schrieb:

Merhaba , Önerinizi okuduktan sonra diğer serverların yani ülkelerin yöneticileriyle görüştüm bu konuyu fakat hiçbir ülke bu saatlerden şikayetçi değil. Bahsettiğiniz öneri geneli etkileyen bir durum olduğu için üzülerek şu aşamada zor gibi görünüyor fakat ilerileyen günler ne getirir bilemeyiz tabi ki.

İyi oyunlar

Teşekkürler.

Bilmediğimden soruyorum, antrenman saatleri, tek serverda(sadece türkiye'de) değiştirilemiyor mu? Değiştirilemiyorsa bizim yaşadığımız bir sorundan dolayı diğer serverların etkilenmesi yanlış olur tabi ki, anladığım çoğunluğa boyun eğmek durumundayız.