Multi hesap

Multi hesap

Multi hesap bir bağlantıdan 2 takım yönetmek anlamanı gelir her manejer 1 takım yönetme kuralı vardır eger abin kardeşin de oynuyorsa bunu yönetime bildirmen gerekiyor arkadaşınla kafede oynuyorsanız oda multiye geçer bigisayarlar ayrı olabilir ama bağlantı aynı olduğu için multi sayılır
      Aynı bağlantıyı kullanan arkadaşlar takımlar arasında transfer . haz.maçı para aktarımı vs birinizin kurduğu turnuvaya diyer takım katılamaz. Yanı TAKIMLAR ARASINDA HİÇBİR BAĞLANTI OLMAMASI GEREKİR

FUTBOLCUP AİLESİ

evrenaldo wrote:

Multi hesap bir bağlantıdan 2 takım yönetmek anlamanı gelir her manejer 1 takım yönetme kuralı vardır eger abin kardeşin de oynuyorsa bunu yönetime bildirmen gerekiyor arkadaşınla kafede oynuyorsanız oda multiye geçer bigisayarlar ayrı olabilir ama bağlantı aynı olduğu için multi sayılır
      Aynı bağlantıyı kullanan arkadaşlar takımlar arasında transfer . haz.maçı para aktarımı vs birinizin kurduğu turnuvaya diyer takım katılamaz. Yanı TAKIMLAR ARASINDA HİÇBİR BAĞLANTI OLMAMASI GEREKİR

FUTBOLCUP AİLESİ

Şimdi ben oyun gelişsinsin diye arkadaşlarımı davet ettim arkadaşlarımdan 1 tanesi benimle aynı yerde çalışıyor iş yerinde olduğum için genellikle ben wifi ile bağlanıyorum ola ki ben izinli olduğum gün arkadaşın kendi interneti bitti diyelim benim haberim olmadan işyerinin wifi ile bağlandığında biz multi mi yapmış oluyoruz

Post was edited 1 time, last by “Şevket” ().

takim ismini menejer ismini ve arkadasin takim ve menejer ismini ver bana ben ileticem, ama ayni turnuva, hazirlik maci birbirinizden transfer vs. yapmayin ozaman sorun olmaz . ve dikkat edin özel turnuva (sampiyonlar kupasi ) felan ollursa cok dikkat edin aynisina katilmayin..

Şevket wrote:

evrenaldo wrote:

FUTBOLCUP AİLESİ

Şimdi ben oyun gelişsinsin diye arkadaşlarımı davet ettim arkadaşlarımdan 1 tanesi benimle aynı yerde çalışıyor iş yerinde olduğum için genellikle ben wifi ile bağlanıyorum ola ki ben izinli olduğum gün arkadaşın kendi interneti bitti diyelim benim haberim olmadan işyerinin wifi ile bağlandığında biz multi mi yapmış oluyoruz
      Yarın benim turnuvamın son günü arkadaşım kendi telefonundan oynadığı için benim turnuvama kayıt oldu şimdilik sıkıntı yok asıl sıkıntı benim işyerinde olmadığım zamanlar wifi ye bağlanması kendisine multi olayından bahsettim

Umut-Melissa2012 wrote:

takim ismini menejer ismini ve arkadasin takim ve menejer ismini ver bana ben ileticem, ama ayni turnuva, hazirlik maci birbirinizden transfer vs. yapmayin ozaman sorun olmaz . ve dikkat edin özel turnuva (sampiyonlar kupasi ) felan ollursa cok dikkat edin aynisina katilmayin..

Şevket wrote:

evrenaldo wrote:

FUTBOLCUP AİLESİ

Şevket wrote:

Yarın benim turnuvamın son günü arkadaşım kendi telefonundan oynadığı için benim turnuvama kayıt oldu şimdilik sıkıntı yok asıl sıkıntı benim işyerinde olmadığım zamanlar wifi ye bağlanması kendisine multi olayından bahsettim

Umut-Melissa2012 wrote:

Şevket wrote:

evrenaldo wrote:

FUTBOLCUP AİLESİ

Şevket wrote:

Benim takım bu
      Menajer: svkt24
      Takım adı: AFYONSPOR S.K

Arkadaşın takım bu
      Menajer: Efecan003
      Takım adı: AFYON ATAKÖYSPOR

tamam not aldim , bundan sonra ayni turnuva, hazirlik maci birbirinizden transfer yapmayin . ayni wifi girdiniz an multi sayilir.
      Kurallar var anlıyorum ancak arkadaşını oyuna davet etmiş ve belki de yardım yapacağı sözünü vermiş olabilir. Bunun sıkıntı yaratmaması gerektiğini düşünüyorum. Benim beraber oynadığım onlarca arkadaşlarım var ve arada aynı yerden bağlandığımız oluyor yardımlarımız da oluyor birbirimize. bu tür durumlara multi demek oyunda oyuncu kalmaması demektir çünkü oyuna birlikte başlayanlar çoktur. Biz ilk başladığımızda internet kafede aynı bilgiyardan açmıştık hesaplarimizi ve sadece internet kafeye gittiğimizde giriyorduk mesela. bu tür durumların yardımlaşmayı engellememesi gerektiğini düşünüyorum.
      egerki bu durum sorun olmaza , bu oyunda mutli hesaplar cok artar bunlari da düsünmeniz gerekir , kimse engel olmaza herkez gider arkadasimla beraber oyniyorum der 10-20 hesap acar arkadasim der.. bu durum cok büyük bir sikinti ollur, ondan arkadaslarinizla oynarsaniz bildirmeniz gerekir cünkü kontroll edilliyor hersey. ve biz bunlari gördümüzde cezazini keseriz.
      ayrica sunu da belirteyim almanlarda yardimlasma bille ceza dir 10mio degerindeki oyuncuyu 1mio na ver ceza yiyorsun almanlarda veya birine 1mio hediye et yine ceza geliyor ..

Eserbekler wrote:

Kurallar var anlıyorum ancak arkadaşını oyuna davet etmiş ve belki de yardım yapacağı sözünü vermiş olabilir. Bunun sıkıntı yaratmaması gerektiğini düşünüyorum. Benim beraber oynadığım onlarca arkadaşlarım var ve arada aynı yerden bağlandığımız oluyor yardımlarımız da oluyor birbirimize. bu tür durumlara multi demek oyunda oyuncu kalmaması demektir çünkü oyuna birlikte başlayanlar çoktur. Biz ilk başladığımızda internet kafede aynı bilgiyardan açmıştık hesaplarimizi ve sadece internet kafeye gittiğimizde giriyorduk mesela. bu tür durumların yardımlaşmayı engellememesi gerektiğini düşünüyorum.
      Yanlış anlaşılma olmasın size karşı kötü bir anlamda söylemde bulunmuyorum. Neden böyle yapıldığını da anlıyorum ama Almanlar'ın yaptığı "oyun" ruhuna aykırı bir şey bence. Yardımlaşma oyunların ruhunu oluşturur bence. Hatta kuruculari icin oyuncu kazanmayı sağlar.

Ayrıca ceza dediginiz hesap kapatma mi ?
      ollabilir ama bu imkansiz multi ler eskiden acayib cokdu simdik yinede azalmisdi ama yeni acildinda oyun yine cogalmisdi.evet multiler hemen takimlari kapanir.. yani dikkat eddin bundan sonra ayni wifi le felan girince multi sayilir, transfer turnuva hazirlik maci vs. yapmayin , sonra neden ceza yedik derziniz. dedim gibi bizde sizi anliyoruz ama imkansiz dedin gibi yardimlasma ollur ama yaninda multiler cogalir..
      multilere karsi mecbur böyle durumlar yasak tutuliyor..

Eserbekler wrote:

Yanlış anlaşılma olmasın size karşı kötü bir anlamda söylemde bulunmuyorum. Neden böyle yapıldığını da anlıyorum ama Almanlar'ın yaptığı "oyun" ruhuna aykırı bir şey bence. Yardımlaşma oyunların ruhunu oluşturur bence. Hatta kuruculari icin oyuncu kazanmayı sağlar.

Ayrıca ceza dediginiz hesap kapatma mi ?

Şevket wrote:

Benim takım bu

Arkadaşın takım bu

hocam baktım da 2009 kuruluşlusun bayağı da eskisin. diğer arkadaşı uyaracaksın. burda iş sana düşüyor. kendisine hazırlık maçı yollamıcan para yardımı yapamıcan oyuncu yardımı yapamıcan ve turnuvaya girerken de dikkat etsin gireceği turnuvaya baksın. sıkıntılı durum gerçektende. hem de bayağı sıkıntı

susurlukspor2 wrote:

Şevket wrote:

Benim takım bu

Arkadaşın takım bu

hocam baktım da 2009 kuruluşlusun bayağı da eskisin. diğer arkadaşı uyaracaksın. burda iş sana düşüyor. kendisine hazırlık maçı yollamıcan para yardımı yapamıcan oyuncu yardımı yapamıcan ve turnuvaya girerken de dikkat etsin gireceği turnuvaya baksın. sıkıntılı durum gerçektende. hem de bayağı sıkıntı
      anlayan cikdi :D

susurlukspor2 wrote:

Şevket wrote:

Benim takım bu

Arkadaşın takım bu

Eh biraz eski sayılırız. Kuralları biliyorum zaten aslında sıkıntıda yok arkadaşım kendi telefonuyla oyuna giriyor evinde bilgisayarıda var Ip adreside belli oluyordur sanırım girdiği telefon ve kendi bilgisayarının ben buna yardım ederim her türlü değilmi bu şartlar altında ( benim diyeceğim aynı iş yerinde çalıştığım için benim izinli olduğum zaman yada vardiyamız ayrı olunca onun interneti bitince insanlık hali unutkanlığına gelir iş yerinin wifisine bir kere bağlanınca benim suçum ne burada)

Post was edited 1 time, last by “Şevket” ().

Şevket wrote:

susurlukspor2 wrote:

Şevket wrote:

Benim takım bu

Arkadaşın takım bu

Kuralları biliyorum zaten aslında sıkıntıda yok arkadaşım kendi telefonuyla oyuna giriyor evinde bilgisayarıda var Ip adreside belli oluyordur sanırım girdiği telefon ve kendi bilgisayarının ben buna yardım ederim her türlü değilmi bu şartlar altında ( benim diyeceğim aynı iş yerinde çalıştığım için benim izinli olduğum zaman yada vardiyamız ayrı olunca onun interneti bitince insanlık hali unutkanlığına gelir iş yerinin wifisine bağlanınca benim suçum ne burada)

zaten ceza aldiginiz zaman bir yetkiliye basvurabilliyorsunuz eger siz hakliysaniz takiminiz geri acilir..

nazif03 wrote:

sevket adminlere durumu bildirdigin anda hiç sorun cikmaz merak etme

Nazif adminlik bişeyde yok benim ne demek istediğimi anlayamadılar yada ben anlatamadım bu arkadaşın girdiği kendi IP numaraları bellidir zaten benim haberim olmadan işyerinin wifisine bir kere bağlanınca böyle multimi olur onu soruyorum :)

Post was edited 2 times, last by “Şevket” ().