Turnuvalar

Öncelikle merhaba arkadaslar, eski oyuncuyum o zamanlar ilkokuldayken eve gidip oyuna girmek için can atardım simdi ön lisans üniversite okulun son senesindeyim hala oynuyorum. Oyunda multi hesap açmanın yasak olduğunu hepimiz biliyoruz bunun yerine belirli bi sayı takım toplanıp ittifak yapsa sadece clan içinde belirli sınırlamalarla sezonluk oyuncu kiralama, borç para vb şeyler olsa daha keyifli hale gelmez mi ? Örneğin 6 arkadaş klan grup kendi aralarında dözleşme gibi birşey olsa ve diğer klanlarla turnuva yapsa ?
      Oyunda daha öncede forum üzerinden klanlar kurulmuştu.Klan üyeleri kendi aralarında turnuvalar ve oyuncu alış verişleri yapıyordu.Sonuç ta multi olmadığınız sürece bunlar normal şeyler.Ama tabiki bazı riskleri de var.Sizin oyuncunuzu kiralayan yada borç verdiğiniz takım,size haber vermeden takımını kapatabilir.Takımı ceza alıp yönetim tarafından kapatılabilir.Bu durumda hiç bir hak iddaa edemezsiniz.Yönetim bu tip organizasyonlara izin vermiştir geçmişte.Ama dediğim sebeplerden hiç bir zaman bunun içerisinde yer almamıştır.Alma riskine de girmezler.Bu yüzden de sorun yaşadığınızda derdinizi anlatacak kimsede bulamayabilirsiniz.İyi oyunlar.