Bufe ve taraftar urunleri

Bufe ve taraftar urunleri

Suanda yazacagim konu tek benim basimami dert
      Taraftar urunleri magazasindan yuklu miktarda para kaldirilahiliyor buda kolay para kazanma yontemlerinden biri fakat kapasitesi cok az urunlerin siparis sureleride fazla sayilir urunler bitiyor siparis veriyorum gelene kadar 1 lig maci ic saha oynaniyor 2. Ic saha macinda oluyo gelir gelmez tekrar siparis versemde az siparis veriliyor beklesemde hi kac mac para kazanmadan geciyor zaman bi cozumu varmi ?

PrOoFfStRiKeR schrieb:

Suanda yazacagim konu tek benim basimami dert
      Taraftar urunleri magazasindan yuklu miktarda para kaldirilahiliyor buda kolay para kazanma yontemlerinden biri fakat kapasitesi cok az urunlerin siparis sureleride fazla sayilir urunler bitiyor siparis veriyorum gelene kadar 1 lig maci ic saha oynaniyor 2. Ic saha macinda oluyo gelir gelmez tekrar siparis versemde az siparis veriliyor beklesemde hi kac mac para kazanmadan geciyor zaman bi cozumu varmi ?

Bu konu üzerinde durulması gereken bir konudur. Biten ürünlerin siparişini verdikten sonra beklemek ve var olan ürünler biten ürünler gelene kadarda bitmesi kulüpleri zor ve meşakkatli duruma sokabiliyor. Bu bekleme sürelerinin kısa süreli olması ve kulüplere bir nebzede olsa yardım maiyeti taşır. Oyunda gelecek olan güncelleme gerçek olması maiyeti taşıyorsa az önce bahsettiğimiz hatanın da düzeltilerek bir çözüme kavuşturulması gerekir. Sağı değer yönetim üyeleri bu gibi öneri konularına bir yada ki yorum yaparak ilgilendiğinizi gösterin. Yorum yapmamak ilgisiz kalmak anlamına gelirdiye düşünüyorum.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Derby05“ ()

Eserbekler schrieb:

Böyle bir yardımda bulunacaklarına inanmıyorum çünkü kredi ile hemen sipariş olayı var

Benim istehim o yonde deil zaten siparisler otomatik olarak kendi kendine verilse oyunu genelde mobilden oynuyorum ve sayi yazma islemi benim icin cok zor bir sayiya bastiginda o sayidan 2-3 tane yazabiliyor milyon bolumune gelince 100milyon fiyatlara cikahiliyor istedigim cozum surekli olarak kendi kendine siparis vermesi bide siparis ettigimiz miktara gore de sureler dehisse belme suresi

PrOoFfStRiKeR schrieb:

Eserbekler schrieb:

Böyle bir yardımda bulunacaklarına inanmıyorum çünkü kredi ile hemen sipariş olayı var

Benim istehim o yonde deil zaten siparisler otomatik olarak kendi kendine verilse oyunu genelde mobilden oynuyorum ve sayi yazma islemi benim icin cok zor bir sayiya bastiginda o sayidan 2-3 tane yazabiliyor milyon bolumune gelince 100milyon fiyatlara cikahiliyor istedigim cozum surekli olarak kendi kendine siparis vermesi bide siparis ettigimiz miktara gore de sureler dehisse belme suresi

arkadasin dedigi gibi kredi ile hemen siparis yapabilirsiniz..
      ayrica otomatik siparis verilse oyunun ne zevki kalir.
      Otomatik doldurma haricinde (oda olmamalı bence,oyunun ruhuna aykırı) diğer seçenekler premiumda mevcut arkadaşlar.Hem siparişinizi az bir kredi karşılığında hemen getirebiliyorsunuz.Hemde tek tek yazmanıza gerek kalmıyor.<<Her şey maksimumda>>seçeneği ile tek tuş ile doldurabiliyorsunuz.Ama bunu premiumsuz olarak aktifleştirmeyeceklerdir.Çünkü sonuçta bu insanlarında bu uğraşları karşılığında bir gelir elde etmeleri gerekiyor.İyi oyunlar.

qwedsa schrieb:

bahsi geçen önerilere katılmakla birlikte yapılan teslimat sonrasıgelen bildirim tek tek değil de topluca tek bildirim olarak gelse daha mantıklı değil mi? hem çözümü de kolay. böyle saçma şeylerle uğraşmak oyun zevkini kırıyor.

Onun tek tek olmasının sebebi hangi ürünlerin geldiğini kontrol edebilmemiz için aslında.Yani bizim iyiliğimiz için.Altta <<Tümünü sil>> seçeneği ile 3 seferde hepsini silebiliyoruz.Buda 2-3 saniye sürer.Çok da zor olmasa gerek.İyi oyunlar. :)