Gucsuz takimlara yenilgi

PrOoFfStRiKeR schrieb:

Benim dizilis fucum 1972 fakat 1300 kusurat dizilis gucu olanlara yeniliyorum dizilis vs cokmu etkikiyor

fufa11 schrieb:

aynı sorun bende de var kardeşim ben de ne yapacağımı bilemedim

Diziliş ile takım gücünü karıştırmıyoruz değil mi arkadaşlar.Çünkü siz diğer takımın diziliş gücünü göremezsiniz.Eğer tanıdığınızsa ve size söylediyse onu bilemem.Gerçektende o kadar fark varda ve yeniliyorsanız,dizilişiniz ve taktiğinizde bir hata var demektir.Diziliş dengeli olmalı.Aynı zamanda oyuncularınız olması gerekende farklı yerde oynarsa performansları düşecektir. Taktiğinizde oyuncularınızın oynadığı konuma göre değişir.Örneğin orta alanınız kuvvetliyken kanatlardan oynuyorsanız bu takımınızın performansını düşürecektir.Tabiki kesin konuşmak için dizilişi görmek lazım.Bizimkiler sadece tahmin.İyi oyunlar.
      .ŞahinSpor. vs. Kahramanmarasspor. 0 : 1
      Kahramanmarasspor. vs. FC Gondolin 0 : 0
      Kahramanmarasspor. vs. .ŞahinSpor. 0 : 1
      Kahramanmarasspor. vs. BlackEagl 2 : 0
      Kahramanmarasspor. vs. FC Fizyoterap 0 : 1

Bunlar benim bu sezon ligte degisik guclerdeki rakiplere karşı oynadığım maclardan bazıları. Bazen benden cok guclu rakipleri yenerken bazende gördüğün gibi benden daha güçsüz rakiplere yenilmisim. Bu maclardan bazılarında diziliş gücü + ev sahibi bonusu gibi bonuslara ragmen yenildigimde oldu. Hatta 2 mac kalmasina ragmen kaybettigim bu maclar benim lig yukselmeme engel oldu. Yani oyun bazen sürpriz sonuçlar cikarabiliyor.

Belki taktik belki dizilis belki de oyun motoruyla ilgili bilmiyorum ama ne kadar can sıksa da bu sürprizlerin oyuna renk kattığını düşünüyorum.