Oyun adaleti...

Oyun açılması bilinmeyen bişeydi sadece en büyük sıkıntı pazarda oyuncuların 23 e indirilmesi bana göre yanlış oldu. Eski yaş neyse o kalsaydı. Herkes eşit olurdu. Olan oldu geri gelecek değil oyunda hatalar olmasın başka istediğim yok benim. Hatalar yüzünden ciddi manada etkilendim.

usta61 schrieb:

Oyun açılması bilinmeyen bişeydi sadece en büyük sıkıntı pazarda oyuncuların 23 e indirilmesi bana göre yanlış oldu. Eski yaş neyse o kalsaydı. Herkes eşit olurdu. Olan oldu geri gelecek değil oyunda hatalar olmasın başka istediğim yok benim. Hatalar yüzünden ciddi manada etkilendim.

hatalar malesef herkezde var.
      ama ellimizden geleni yapiyoruz. hepsi daha güzel olacak.

Ozdil44 schrieb:

Iyi guzel diyorsun oyun kaldigi yerden devam ediyor demissin ama ben oyuna basladigimda kasamda sadce 920€ civari para vardi ustune kadromda 100 yasindaki oyuncu bile yoktu hic param yok ve kadromda 1 tane bile oyuncum yoktu ama kuzenimin kadrosunda 1 yada 2 oyuncu haric kadrosu duruyor suan kasasinda 50.000.000€ gibi bi para var ustelik oyun kapanmadan once kadrolarimiz hemen hemen ayniydi ama suan benden kat kat iyi bir takimi var takimi bile zor topladim herhangi bi para destegide verilmedi binalarimi ipotek ede ede toparlanmaya calisiyorum nerde burda adalet gerekenin yapilmasini istiyorum kardeşim

Ben, bu duruma bir şey demedim ki. Yanlış anlama dostum beni, ama ben de en az senin kadar zarara uğradım o konudan ötürü. Ben oyun kapanmadan evvel şampiyon oluyordum. Bir çok oyuncu ile sözleşme yenilemek için 31 yaşını beklediğim için, oyuncuların büyük kısmı oyun acılır acılmaz gittiler benden de.
      Ben ilk cümleme girerkende oyunda adaletsiz kısımlar var dedim zaten. Ama buna yapılabilecek hiçbir şeyin olmadığınıda görüyorum. 3 ay sonra her şeyin yerine biraz daha rayına oturacağını umuyorum, diliyorum. Öbür türlü oynayamayız zaten :)

Şevket schrieb:

İyi kötü herkez haklı arkadaşlar olan oldu artık zamanla oyunun düzelmesini bekleyeceğiz şahsen ben oyunun geri açıldığına çok sevindim zaten internet ortamında oynadığım 2 oyundan biri futbolcup diğeri okey :)

Kısa ve net çok haklısın kardeşim.Aslında herkez haklı.Bende bunu anlatmaya çalışıyorum.Olanlar oldu.Bir şekilde oyunumuza kavuştuk.Şimdi tekrar kapanmaması için hepimizin sahip çıkması,yönetici arkadaşlarımızında şu güncelleme ve reklamlar ile ilgili oyun sahiplerine baskı yapması lazım.Yani oyuncusu da yöneticiside hepimiz el birliği ile bu oyunu ayakta tutmaya çalışmalıyız.Küllerinden varolan oyunumuzu kor bir ateşe çevirmeliyiz.Artık geriye değil,önümüze bakmalıyız.Hepimiz birşeyler kaybettik.Ama oyunumuza kavuştuk.Tekrar kaybetmek istemiyorsak hepimiz sahip çıkmalıyız.Oyuncu olmuş yönetici olmuş ne farkeder ki birlikten güç doğar.İyi oyunlar.

Kızıltan schrieb:

Şevket schrieb:

İyi kötü herkez haklı arkadaşlar olan oldu artık zamanla oyunun düzelmesini bekleyeceğiz şahsen ben oyunun geri açıldığına çok sevindim zaten internet ortamında oynadığım 2 oyundan biri futbolcup diğeri okey :)

Kısa ve net çok haklısın kardeşim.Aslında herkez haklı.Bende bunu anlatmaya çalışıyorum.Olanlar oldu.Bir şekilde oyunumuza kavuştuk.Şimdi tekrar kapanmaması için hepimizin sahip çıkması,yönetici arkadaşlarımızında şu güncelleme ve reklamlar ile ilgili oyun sahiplerine baskı yapması lazım.Yani oyuncusu da yöneticiside hepimiz el birliği ile bu oyunu ayakta tutmaya çalışmalıyız.Küllerinden varolan oyunumuzu kor bir ateşe çevirmeliyiz.Artık geriye değil,önümüze bakmalıyız.Hepimiz birşeyler kaybettik.Ama oyunumuza kavuştuk.Tekrar kaybetmek istemiyorsak hepimiz sahip çıkmalıyız.Oyuncu olmuş yönetici olmuş ne farkeder ki birlikten güç doğar.İyi oyunlar.

Aynen abi oyunumuza sahip çıkma zamanı hep birlikte herkeze iyi oyunlar

Umut-Melissa2012 schrieb:

usta61 schrieb:

Hayırlısı almanlar bağlı hata düzelmesi. Alman serverinde de eski hareketlilik yok oyuna yeni güncelleme şart artık.

usta61 schrieb:

Umut-Melissa2012 schrieb:

usta61 schrieb:

Hayırlısı almanlar bağlı hata düzelmesi. Alman serverinde de eski hareketlilik yok oyuna yeni güncelleme şart artık.

oyunun yeni sahibleri ellerinden geleni yapiyorlar.