Turnuva Önerisi (Bayram Turnuvası)

pharmasy1903 schrieb:

arkadaşlar tunuvayı bayram turnuvası olarak kuracağız , lakin destek bulmak konusunda sıkıntı yaşıyoruz, forum ve oyunun daha iyi hale gelmesini istiyorsak bizlere de bazı görevler düşüyor, bu bilinç ile destek olabilecek herkesten yardım beklemekteyiz.

Bence Daha ayrıntılı bilgi vermek yardımcı olur yani atıyorum her lige 1 turnuva açacağız ödül şu kadar olacak ben şu kadar veriyorum kızıltan şu kadar veriyor vs şu kadara daha ihtiyacımız var gibi Ya da turnuva kuracak şu kadar kişi lazım falan
      Karışık anlattım galiba biraz :)

Eserbekler schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

arkadaşlar tunuvayı bayram turnuvası olarak kuracağız , lakin destek bulmak konusunda sıkıntı yaşıyoruz, forum ve oyunun daha iyi hale gelmesini istiyorsak bizlere de bazı görevler düşüyor, bu bilinç ile destek olabilecek herkesten yardım beklemekteyiz.

Bence Daha ayrıntılı bilgi vermek yardımcı olur yani atıyorum her lige 1 turnuva açacağız ödül şu kadar olacak ben şu kadar veriyorum kızıltan şu kadar veriyor vs şu kadara daha ihtiyacımız var gibi Ya da turnuva kuracak şu kadar kişi lazım falan

Anladım ben sorun değil kardeşim.Ama biraz daha zaman geçsin.Tam belli olsun.Ne kadar sponsor olursa o kadar yüksek kurulur.Biz elimizden geleni yapacağız ama gelenler olursa iyi olur.O zaman gerekli ayrıntılar eklenir. :)

Eserbekler schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

O zaman tüm planı açıklayayım :D

Turnuvaların bayramda kurulması niyetindeyim, her lig seviyesi için bir turnuva yani totalde 8 turnuva 8 i nin de bayramda başlamasını düşünüyorum, bunun içinde bayramdan bir hafta 10 gün önce oyundan duyurusunun yapılıp, forumdan başvuruları almak niyetindeydim, arife günü de kazananları açıklama hatta düşüncem şuydu başvurunun adaleti için başvuru alındıktan sonra forumda en çok aktif olan üyeler arasından seçilsin diye düşüyordum ama bu sadece benim düşüncem önerilere de hala açığım :), ödül konusunda ise kim ne kadar destek olabilirse ve turnuva kuracaklardan tahmini turnuva gelirlerinin de dağıtılmasını sağlayacak şekilde bir hesap yapıp dağıtılacak miktarı belirleme niyetindeydim yoksa şimdi bir miktar açıklarım o kadar toplanılmaz yetersiz kalır, belki daha fazla destek çıkacak bu nedenle ne kadar para o kadar dağıtım, son olarak da bu konuda fikirlerinizi de beyan edebilirsiniz, bu sayede farklı yöntemlere de girişebiliriz.

son olarak bende 52 bin kişilik stad var başka kurabilecek bulamazsam bende turnuva kuracağım, ben ödül olarak da gücüm belli olduğu için en iyi oyuncularımdan ikisini kaça satarsam o miktarı koyacağım bu rakamda 20-25 arası ancak olur heralde :)
      Öncelikle açıklama için teşekkürler :)
      O zaman sponsor olanlar da turnuva kurabilirse daha iyi olur :)
      Aktiflik konusu için daha önce de bir konuda söylemiştim sürekli aktif olan fazla kullanıcı yok kendi aramızda 1 turnuva yapariz oyle olursa :)

Ama şöyle bir sey yapılabilir tek turnuva kurup en aktifleri seçebilirsiniz yoksa 56 oyuncuyu aktiflikle seçemeyiz :) yani burada çabalamayan oyuncular için en iyi topçuyu satıyorsun mesela değer mi diye düşünüyorum :)

Kuracak kişi kalmazsa yardımcı olurum benim stat da düşük ama :)

Eserbekler schrieb:

Öncelikle açıklama için teşekkürler :)
      O zaman sponsor olanlar da turnuva kurabilirse daha iyi olur :)
      Aktiflik konusu için daha önce de bir konuda söylemiştim sürekli aktif olan fazla kullanıcı yok kendi aramızda 1 turnuva yapariz oyle olursa :)

Ama şöyle bir sey yapılabilir tek turnuva kurup en aktifleri seçebilirsiniz yoksa 56 oyuncuyu aktiflikle seçemeyiz :) yani burada çabalamayan oyuncular için en iyi topçuyu satıyorsun mesela değer mi diye düşünüyorum :)

Kuracak kişi kalmazsa yardımcı olurum benim stat da düşük ama :)

Rica ederim.

Kim nasıl destek olursa fark etmiyor önemli olan destek olunması...

Tek turnuva değil de her lig seviyesi için düşündüğümden senin dediğin şekilde aktif bulmak zor oyusden benim düşüncemdi sadece ve önerilerimize acıktım. Oyuncularda önemli değil ya her zaman destek verdim oyuna yine veririm bu oyunu severek oynayıp bir yerlere gelmesini istiyorsak elimizi taşın altına koymalıyız diye düşünüyorum. Tabi bu benim düşüncem.

Düşüncelerin içinde ben teşekkür ederim.

omergok schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

omergok schrieb:

Ben sponsor olarak turnuva kuracağımı belirtmiştim. Bütçe olarak 30m belirledim yeterlmidir.

O senin gönlünden kopan kim ne kadar verirse razıyız. Ayrıca teşekkür ederiz:)

İhsak ustam biraz daha destek çıkabilmek isterdim ama biraz sıkışıklık başladı . Elimizden ne geliyorsa desteğe devam :)

Düşünüp destek olmak bile önemli herkesin durumu ortadayken destek bile oluyorsun saolasin.

pharmasy1903 schrieb:

omergok schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

omergok schrieb:

Ben sponsor olarak turnuva kuracağımı belirtmiştim. Bütçe olarak 30m belirledim yeterlmidir.

İhsak ustam biraz daha destek çıkabilmek isterdim ama biraz sıkışıklık başladı . Elimizden ne geliyorsa desteğe devam :)

Düşünüp destek olmak bile önemli herkesin durumu ortadayken destek bile oluyorsun saolasin.

Ayrıca telefondan yazıyorum Otomatik düzeltme var ihsak yazmışım kusura bakma israfil usta :)
      Gümbür Gümbür

omergok schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

omergok schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

omergok schrieb:

Ayrıca telefondan yazıyorum Otomatik düzeltme var ihsak yazmışım kusura bakma israfil usta :)

Estağfurullah tahmin ettim zaten benim de başıma geliyor bazen oyuzden birşey demedim:)