Turnuva Önerisi (Bayram Turnuvası)

ümit721 schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

ümit721 schrieb:

Güzel fikir. Bende sponsor olmak isterim

Teşekkür ettim sponsorlara seni de yazacağım, lakin ne kadar sponsor olabileceğini de belirtirsen sevinirim

25 m.
      Gönül isterdi ki daha fazla destek çıkayım ancak durum iflas.

Azdan az çoktan çok, bende senin gibi fazlasını vermek isterim ama gücümüz belli bu nedenle bu bile önemli rakamdir, oyusden teşekkür ederim.

pharmasy1903 schrieb:

ümit721 schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

ümit721 schrieb:

Güzel fikir. Bende sponsor olmak isterim

Teşekkür ettim sponsorlara seni de yazacağım, lakin ne kadar sponsor olabileceğini de belirtirsen sevinirim

25 m.
      Gönül isterdi ki daha fazla destek çıkayım ancak durum iflas.

Azdan az çoktan çok, bende senin gibi fazlasını vermek isterim ama gücümüz belli bu nedenle bu bile önemli rakamdir, oyusden teşekkür ederim

Rica ederim. bu güzel organizasyon için biz teşekkür ederiz.

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

Ben şimdilik bir rakam vermeyeceğim arkadaşlar.Küçük,büyük katkısı olan herkeze şimdiden teşekkürler.Turnuvaları kuracak takımlar ve sponsorlardan gelecek rakamlar kesinleşince elimden gelen en yüksek katkıyı yapacağıma emin olabilirsiniz. :)

Abi seni bildiğimiz için sormadık zaten:) Gönlü zengin adamsin

Umit721. Eyw saolasin

Teşekkürler kardeşim.Bu konu için çaba gösteren herkezin gönlü zengin. :)

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

Ben şimdilik bir rakam vermeyeceğim arkadaşlar.Küçük,büyük katkısı olan herkeze şimdiden teşekkürler.Turnuvaları kuracak takımlar ve sponsorlardan gelecek rakamlar kesinleşince elimden gelen en yüksek katkıyı yapacağıma emin olabilirsiniz. :)

Umit721. Eyw saolasin

Rica ederim abi. Doğru diyorsun abi aslında yardımcı olan hatta olmak isteyip olacak gücü olmayanda aynı şekilde gönlü zengin, birde harbi zenginler gelse tam olacak

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

Umit721. Eyw saolasin

Rica ederim abi. Doğru diyorsun abi aslında yardımcı olan hatta olmak isteyip olacak gücü olmayanda aynı şekilde gönlü zengin, birde harbi zenginler gelse tam olacak

Evet.Haklısın kardeşim.Ama bu oyun para üzerine kurulu olduğu için herkez bizim gibi bakmıyor konuya maalesef.

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

Umit721. Eyw saolasin

Evet.Haklısın kardeşim.Ama bu oyun para üzerine kurulu olduğu için herkez bizim gibi bakmıyor konuya maalesef.

Aynen abi dediğin gibi herkes farklı bakıyor tabi, kimseye de birşey diyemeyiz sonuçta herkesin bakış açısı farklı oyuzden bizler gibi bakanları ariyoruz, çıkarda diye düşünüyorum.

Abi ayrıca turnuvaya katılacak takım sayısı 8 mi olsun fazla mi olsun karar veremedim, tabi katılım ve sponsor parasına gorede değişir ama var mi aklında bir düşünce, belki alt ligleri 16 takımdan yapabiliriz katılımda olursa tabi oradan daha fazla kullanıcıya hitap etmiş oluruz diye düşünüyorum.

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Kızıltan schrieb:

Umit721. Eyw saolasin

Aynen abi dediğin gibi herkes farklı bakıyor tabi, kimseye de birşey diyemeyiz sonuçta herkesin bakış açısı farklı oyuzden bizler gibi bakanları ariyoruz, çıkarda diye düşünüyorum.

Abi ayrıca turnuvaya katılacak takım sayısı 8 mi olsun fazla mi olsun karar veremedim, tabi katılım ve sponsor parasına gorede değişir ama var mi aklında bir düşünce, belki alt ligleri 16 takımdan yapabiliriz katılımda olursa tabi oradan daha fazla kullanıcıya hitap etmiş oluruz diye düşünüyorum.

Aslında ne kadar çok takım olursa o kadar iyi.Fakat bir de turnuvanın dolmaması gibi bir durum söz konusu olabilir.O zaman yazık olur.Şuanda Amatör Lig de (her gün kontrol ediyorum) Lig sayısı çok az.Reklam olayına girilmediği için oyun duraklama dönemine girdi.Yeniden çoğalacaktır.Ama bunun bayrama kadar olacağını zannetmiyorum.Bayramda ve daha sonrasında olabilir.Oda turnuvaya yetişmez.Yinede 10 Lig olsa 120 takım eder.Az değil ama aktif olanlar,bizim ulaşabileceklerimiz kaç takım bunu kestirmek zor.Bence olacaksa en az 16 takım olsa iyi olurdu.Ama iş hesap kitaba geldi mi ben işin içinden çıkamıyorum pek.Kararı sen ver kardeşim. :)
      Tamam abi hesap kitap işi bende zaten meslek icabı sürekli hesaplarla uğraşıyorum, bu hesaplar onların yanında basit kalır, kafamda bazı şeyleri de tasarlamaya başladım bile, en iyisi katılıma göre bir program yapmak ki bir çok durum için kafamda senaryo oluşturuyorum, sadece sizlerinde bir fikri veya önerisi varsa onu da dahil ederek birşeyler planlayayim istiyordum ama bakacaz artık daha vaktimiz var, Allah'ın izniyle de hallederiz önemli olan destek olacak olanın artması
      Şimdilik aklımda 50m var son duruma göre artabilir takımda oyuncu yok zaten oyun için durduğum söylenemez şuan takımdan bi cacık olmaz piyasa düzeldiği zaman bakıcaz artık bir oyuncuya 100 150m verilmez zaten bende oraya vereceğime birliği toplamak daha mantıklı olacağını biliyorum biz birarada olursak birbirimize destek amaçmı fiyat kırarız takım gelişmesi için sonuçta

evrenaldo schrieb:

Şimdilik aklımda 50m var son duruma göre artabilir takımda oyuncu yok zaten oyun için durduğum söylenemez şuan takımdan bi cacık olmaz piyasa düzeldiği zaman bakıcaz artık bir oyuncuya 100 150m verilmez zaten bende oraya vereceğime birliği toplamak daha mantıklı olacağını biliyorum biz birarada olursak birbirimize destek amaçmı fiyat kırarız takım gelişmesi için sonuçta

Allah razı olsun üstadım.Boşuna demiyoruz bizim gönlümüz zengin diye. :)