Showtime Lakers'80 Genç Oyuncuları

aykutselcuk schrieb:

legendAltnts schrieb:

Bu konu başlığını konu sahibi lütfen düzeltsin. Kurallara aykırı bir başlık açılmış

Kısa ve öz.Konu başlığı konu içeriğini özetler nitelikte olmalıdır.Aykırılıktan kastınız yabancı isimse eğer, o bir takım adıdır, buna bağlı olarak “özel isimdir” .Özel isimler çevrilmez.
      Fakat eğer benim gözümden kaçmış farklı bir kuralı ihlal etmişsem lütfen siz düzeltin sebebi ile birlikte, bende bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışayım o konuda.Simdiden tesekkürler ve iyi günler...

açıkan konu başlıkları anlaşılabilir olmalıdır, konu başlıkları genelde öz yazılar olduğu için,
      başkıklar bir o kadar açıklayıcı olmalıdır,
      konu başlığınızda düzeltme yaptım, {takımının
      } kelimesni
      ekledim. Şimdi konuya devam edebilirsiniz

aykutselcuk schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

aykutselcuk schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Aynen hocam buydu nickim, sen tam askere gitmeye yakın oldugun icin pek samimi olacak bir ortam olmamıstı ama muabbetimiz vardı.Talhayla cok fazla muabbetimiz vardı o iyi hatırlar beni:D
      Birde sizden index.php vardı bilmem hatırlar mısın onla cok fazla konuşuyorduk :D

Bizim Muhterem Talha demek he bak simdi sen bunu diyince daha fazla hatırlar oldum Ah talha ah bu oyunun dili olsa da anlatsa onu bu oyuna gelmiş geçmiş bence en fırlama adamdı kendisi çokca buluşup birşeyler yapmışlığımız da vardı onla Bende yeri ayrıdır index.php pek hatırlayamadım da hocam simdi seni daha bir çok hatırladım :)

bu oyundaki açık ara en efsane dönemdir o hocam:D
      o pembe mod(pınar)dönemleri, manyaslıyı deli etmişti sen askerdeyken, manyaslıdıa kaç kişinin takımını dağatmıştı sayamam bile, senin takımıda dağıtmıştı, talha delirmişti o ara:D
      hocam o aralar forum cidden garipti ya, hani bildiğin küfürlü bir şekilde konuşmak bile serbestti

Şimdi konustukca aklıma geliyor valla her sey:)

biliyorum o dönemleri bilmem mi ya son zamanlarıma denk gelmiş askerdeykende çarşıda giriyordum , herseyden haberim var özellikle benim takımı dağıttına çok sinirlenmişti o pembe de bilirmisin bilmem de fake hesaptı o manyas yok mu o varya neyse burdan birşey demiyeyim fake hesaba aşık olmuş bir adamdı birde talha tek değildi bizim ahmetle (Çıksalınspor) beraber görev yaparlardı :D

aynen hocam bilmez miyim, birlikte işletiyorlardı,
      hatta moderatör falan bile yapmıştı manyaslı bu fake hesabı yanlıs hatırlamıyorsam:D
      zaten işletildiğini anlayınca delirmişti:)

aynen öyle onların başının altından çıkardı her iş hatta 2008 de mod olmam da onların işi benim haberim bile yoktu hiç birşeyden :D[/quote]

Valla seni mod yaptıklarını bilmiyordum ama çok sağlam lobileri vardı hocam doğrudur:D
      Talha gelmişti bir ara buralardaydı, devam ediyor mu acaba?

legendAltnts schrieb:

aykutselcuk schrieb:

legendAltnts schrieb:

Bu konu başlığını konu sahibi lütfen düzeltsin. Kurallara aykırı bir başlık açılmış

Kısa ve öz.Konu başlığı konu içeriğini özetler nitelikte olmalıdır.Aykırılıktan kastınız yabancı isimse eğer, o bir takım adıdır, buna bağlı olarak “özel isimdir” .Özel isimler çevrilmez.
      Fakat eğer benim gözümden kaçmış farklı bir kuralı ihlal etmişsem lütfen siz düzeltin sebebi ile birlikte, bende bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışayım o konuda.Simdiden tesekkürler ve iyi günler...

açıkan konu başlıkları anlaşılabilir olmalıdır, konu başlıkları genelde öz yazılar olduğu için,
      } kelimesni

Teşekkür ederim.

aykutselcuk schrieb:

aykutselcuk schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

aykutselcuk schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Aynen hocam buydu nickim, sen tam askere gitmeye yakın oldugun icin pek samimi olacak bir ortam olmamıstı ama muabbetimiz vardı.Talhayla cok fazla muabbetimiz vardı o iyi hatırlar beni:D
      Birde sizden index.php vardı bilmem hatırlar mısın onla cok fazla konuşuyorduk :D

Bizim Muhterem Talha demek he bak simdi sen bunu diyince daha fazla hatırlar oldum Ah talha ah bu oyunun dili olsa da anlatsa onu bu oyuna gelmiş geçmiş bence en fırlama adamdı kendisi çokca buluşup birşeyler yapmışlığımız da vardı onla Bende yeri ayrıdır index.php pek hatırlayamadım da hocam simdi seni daha bir çok hatırladım :)

bu oyundaki açık ara en efsane dönemdir o hocam:D
      o pembe mod(pınar)dönemleri, manyaslıyı deli etmişti sen askerdeyken, manyaslıdıa kaç kişinin takımını dağatmıştı sayamam bile, senin takımıda dağıtmıştı, talha delirmişti o ara:D
      hocam o aralar forum cidden garipti ya, hani bildiğin küfürlü bir şekilde konuşmak bile serbestti

Şimdi konustukca aklıma geliyor valla her sey:)

biliyorum o dönemleri bilmem mi ya son zamanlarıma denk gelmiş askerdeykende çarşıda giriyordum , herseyden haberim var özellikle benim takımı dağıttına çok sinirlenmişti o pembe de bilirmisin bilmem de fake hesaptı o manyas yok mu o varya neyse burdan birşey demiyeyim fake hesaba aşık olmuş bir adamdı birde talha tek değildi bizim ahmetle (Çıksalınspor) beraber görev yaparlardı :D

aynen hocam bilmez miyim, birlikte işletiyorlardı,
      hatta moderatör falan bile yapmıştı manyaslı bu fake hesabı yanlıs hatırlamıyorsam:D
      zaten işletildiğini anlayınca delirmişti:)

aynen öyle onların başının altından çıkardı her iş hatta 2008 de mod olmam da onların işi benim haberim bile yoktu hiç birşeyden :D

Valla seni mod yaptıklarını bilmiyordum ama çok sağlam lobileri vardı hocam doğrudur:D
      Talha gelmişti bir ara buralardaydı, devam ediyor mu acaba?

aynen lobileri sağlamdır ama seçim yapılmıştı o zamanlar benim şifreyi biliyorlardı hesabıma bi internet kafeden girip adaylık koymuşlar üstüne baya lobi yapmışlar, 3 kişi alınıcaktı o zaman ben Talha ahmet ve serkan abi mod olmuştuk, tabi o zaman durumu kısmet abiye açıklamıştım oda zaten 3kişi alıcaktım sen en fazla oy alan adamsın seni bırakmam demişti, öyle bende mod oldum :D

legendAltnts schrieb:

aykutselcuk schrieb:

legendAltnts schrieb:

} kelimesni

Teşekkür ederim.[/quote]

aykutselcuk schrieb:

Kızıltan schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Güncelleyeyimde çok assagılara düsmesin :)

Güncelle tabii.Arada gençlerin durumunuda yaz.Merakta bırakma bizi. :)

Merak etme hocam, güncelleyeceğim bol bol :) Senin DI nasıl gidiyor? :D 300'ü görmüstür artık o :) yoksa 295'de mi kaldı :D

Tam 300 şu anda DI.onunla idaaya girdik.ben 350 yi göremezsin diyorum.O yok mutlaka göreceğim diyor.bakalım hangimiz kazanacağız.gerçi o kazansa da yine kazanan ben olcağım. :D

Kızıltan schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Kızıltan schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Güncelleyeyimde çok assagılara düsmesin :)
      Güncelle tabii.Arada gençlerin durumunuda yaz.Merakta bırakma bizi. :)
      Merak etme hocam, güncelleyeceğim bol bol Senin DI nasıl gidiyor? 300'ü görmüstür artık o yoksa 295'de mi kaldı :D
      Tam 300 şu anda DI.onunla idaaya girdik.ben 350 yi göremezsin diyorum.O yok mutlaka göreceğim diyor.bakalım hangimiz kazanacağız.gerçi o kazansa da yine kazanan ben olcağım. :D

350'yi görecektir hocam :) Eğer 30 DI olarak geldiyse sana çok hızlı gelismis hatta uzun süre 8lvl asistana ragmen, tebrikler :)

usta61 schrieb:

300 u bulacağız 270 di 18 en yüksek güçte gencim. Emeklilik sonrası oyuncu kalmıyor kadroda

Seninkide gayet güzel gitmis dostum :) Ne zaman bitiyor gencligi?