Oyun Hatalari Bildirimi

Hazırlık maçım dün takılı kaldı.Kesinlikler ısrarla açmaya çalışmama rağmen açılmıyor.Haliyle gelirde gelmiyor.

Oyun açıldığından beri ilk defa başıma geldi.Bu sayede başına gelen arkadaşlara neden olduğunu anladığımı söyleyebilirim.

Ben oyun açıldığından beri hazırlık ve Lig maçını izlemesem bile gün bitmeden mutlaka girip sonuçlara bakıp onaylıyordum.Ama dün akşam ilk defa işim olduğundan giremedim.Gece 01:30 civarlarınsa girdiğimdeyse hazırlık maçım takılı kalmıştı.Buda gösteriyor ki hazırlık maçlarını oynanırken yada daha sonra ogün bitmeden oyuna girerseniz hazırlık maçı takılmıyor.

Oyun açıldığından beri devam eden bu sorun (bende ilk defa oldu) oyun sahipleri tarafından ısrarla düzeltilmediğinden en azından aynı gün bitmeden bir kere oyuna girip hazırlık maçına tıklarsanız sorunun giderilebileceğini öğrenmiş olduk.Burada tek sorun hergün girip bakmak zorunda olmanız.Ben oyun açıldığından beri ilk defa giremedim ve takıldı.

Dilovası schrieb:

Arkadaşlar bu takılma değil tahminimce simülasyon maçlarındaki gibi maç bittikten sonra takip etmemiz için yapılmış sanırsam. Maça girip bi kontrol ettiğinizde gidiyor diye biliyorum.

Maçı izlemeye girdiğimizde normal şartlarda düzeliyor doğru.Ama şuanda düzelmiyor.Eğer dün akşam maçtan sonra girip izlemeye tıklasaydım düzelecekti.Ama giremediğim için takılı kaldı.Tabikide izlemeye girmem gerektiğini biliyorum.Ama sonuç yok maalesef.

Eserbekler schrieb:

Murat abi ben de öyle düşündüm ama alakası yok gibi ben her gun giriş yapıyorum yine de oluyor

Hazırlık maçı oynandıktan sonra girip canlı yayına tıklıyormusun hergün Eser?Ben şimdiye kadar hergün bu işlemi yapmıştım.Bir gün yapamadım oldu çünkü.Yoksa şimdiye kadar hiç olmamıştı.Hala da düzelmiş değil.Bu akşam Lig başlıyor ama ayın 23.den sonra takım maç oynamamış gözüküyor.Bu oyunu hala neden oynuyorum bunuda çözemedim.Kendimi sorgulamam lazım sanırım. :)

Eserbekler schrieb:

Bence her iki takımın da giriş yapması gerekiyor.
      Sorma abi çok kişi bunu sorguluyor :)

Haklıymışsın Eser.Böylece sorunun sebebini ve çözümünü bulduk.Her iki taraftan birisi ogün bitmeden canlı yayına girmezse hazırlık maçları takılıyor.Ben hazırlık maçlarını yeğenimle oynuyorum bir süredir.Onu arayıp hazırlık maçları sırasında yada sonrasında canlı yayına girip girmediğini sordum.Oyuna girdiğini ama canlı yayına tıklamadığını söyledi.Ayın 23.ü ne kadar ben bu işlemi her gün yaptığım için sorun yaşamadık.Ama ogün işim olduğundan hazırlık maçından sonra bende girip canlı yayına bakmadım.Bu sebebten ötürü hazırlık maçı takıldı.Ben canlıyayına girdim kaç kere ama düzelmedi.Senin yazından sonra hazırlık maçı sırasında yada sonrasında canlı yayına girmesini söyledim.Daha sonra ben oyuna girdim ve düzelmişti.

Özet olarak hazırlık maçı sırasında yada ogün bitmeden 2 taraftan birisi canlı yayına tıklamazsa takılıyor.Tekrar düzelmesi için ise her 2 tarafında canlı yayına girip çıkması gerekiyor.Niye böyle?Olmaması lazım değil mi?Ama oluyor.Kimsede düzeltmediğine göre buyrun çözüm burada arkadaşlar. :)

legendAltnts schrieb:

OYUN HATALARI BILDIRIMI

Oyun hatalari ile ilgili sorunlari bir konu basligi altinda topluyoruz. herkes degisik kanallardan bizlere ulasmaya calisiyor fakat cogu ayni hatayi yaziyor bu nedenle diger hatalari bulamiyoruz veya gozden kaciriyoruz.Buradan sirasiyla suan aktif olan tum hatalar siralanacaktir ve sirasiyla hepsi guncelenecektir.

Oyun hatalarini bildirirken lutfen aciklayici ve anlasilabilir mumkunse ekran resmini cekerek buraya belirtiniz.

Ayrica lutfen herkes hatayi bu baslikta bildirirken mutlaka menajer adini belirtsin ki bizde bu hatalari incelerken daha kolay bir sekilde cozume gitmeye calisalim.

yapilacak cok basittir. ornek olarak asagida veriyorum.

YORUM YAPMAK YASAKTIR SADECE HATA BILDIRIM BASLIGIDIR

ORNEK:

Hazirlik maclarinda bir hata var. maclar bitmiyor. canli yayin linkine tikladim halde giremiyorum. ve hic bir sekilde gelirlerde gelmiyor. mac bitiyor ama oylece kaliyor hic bir sey yapamiyorum

menajer adim: legendaltns

Transfer pazarında oyuncu aratıyorum hiç bir oyuncu bulunamıyor klüp adı ile de çıkmıyor transfer yapmam gerek adam beni bekliyor hatayı düzeltebilir misiniz ?

Menajer Adı:Görkem ARINDI

Kızıltan schrieb:

Eserbekler schrieb:

Bence her iki takımın da giriş yapması gerekiyor.
      Sorma abi çok kişi bunu sorguluyor :)

Haklıymışsın Eser.Böylece sorunun sebebini ve çözümünü bulduk.Her iki taraftan birisi ogün bitmeden canlı yayına girmezse hazırlık maçları takılıyor.Ben hazırlık maçlarını yeğenimle oynuyorum bir süredir.Onu arayıp hazırlık maçları sırasında yada sonrasında canlı yayına girip girmediğini sordum.Oyuna girdiğini ama canlı yayına tıklamadığını söyledi.Ayın 23.ü ne kadar ben bu işlemi her gün yaptığım için sorun yaşamadık.Ama ogün işim olduğundan hazırlık maçından sonra bende girip canlı yayına bakmadım.Bu sebebten ötürü hazırlık maçı takıldı.Ben canlıyayına girdim kaç kere ama düzelmedi.Senin yazından sonra hazırlık maçı sırasında yada sonrasında canlı yayına girmesini söyledim.Daha sonra ben oyuna girdim ve düzelmişti.

Özet olarak hazırlık maçı sırasında yada ogün bitmeden 2 taraftan birisi canlı yayına tıklamazsa takılıyor.Tekrar düzelmesi için ise her 2 tarafında canlı yayına girip çıkması gerekiyor.Niye böyle?Olmaması lazım değil mi?Ama oluyor.Kimsede düzeltmediğine göre buyrun çözüm burada arkadaşlar. :)

YetkinKaya36 çözümü burada yazdım.