TAKİM VE MACLAR

TAKİM VE MACLAR

Ya arkadaş , takimimin ilk 11 diziliş gücü 1.033 benden düşük olan veya dengi olan takımlara bile mağlup oluyorum , daha hiç maç kazanamaadim , simülasyon maçlarını bile kaybediyorum , hadi benden güçlü olanları anlarım ama benden güçsüz yada dengi olanaklara nasıl mağlup oluyorum ya en azından berabere kalayım ama o da yok illa mağlup olacak benim takım , bu ne saçma bir platform haline gelmiş , daha hiç maç kazanamayan takimmi olur ya

tasarimci_67 schrieb:

Ya arkadaş , takimimin ilk 11 diziliş gücü 1.033 benden düşük olan veya dengi olan takımlara bile mağlup oluyorum , daha hiç maç kazanamaadim , simülasyon maçlarını bile kaybediyorum , hadi benden güçlü olanları anlarım ama benden güçsüz yada dengi olanaklara nasıl mağlup oluyorum ya en azından berabere kalayım ama o da yok illa mağlup olacak benim takım , bu ne saçma bir platform haline gelmiş , daha hiç maç kazanamayan takimmi olur ya

sen rakib takimin dizilisini göremiyorsun,
      belki tam 11oyuncusu vardir ve genel olarak senden iyidir, yada o takimin tam dogru taktigini bulmustur sen bulamamicsindir.

Takım ve maçlar

Cevabınız için çok teşekkür ederim ,
      Çok taktik denedim toplam kadro gücü 1.128 lik takım bile yendi beni ;) ,
      Simülasyon maclarindada anca 900 800 1000 1100 toplam kadro gücü olan takımlardan sadece bir takımı yenebildim , oda 1 defa , hatta onlara bile mağlup oluyorum benim kadro gücü 1660 toplam güç ,
      Ben eskisiyim bu oyunun 2008 den beri , yani taktik felan yapıyorum ama eskiden böyle değildi , böle hiç sarmiyor ;)
      Gerçekten ilginç bir durum.Hani arada sırada olsa sürpriz bizede oluyor.Ama böyle genel bir sorun bende mevcut değil.Oyundan özelime bir diziliş screenshot u yollarsanız bir bakayım.Gerçi eski oyuncusunuz ama belki gözünüzden kaçan birşey vardır.KIZILTAN SK takım adı.İyi oyunlar.

Takım ve mac

Teşekkür ederim cevabınız için , yeni transferler yaptım iyi oyuncular aldım 02.06.2018 tarihinde gelecekler o zaman da aynı sorun devam ederse artık oyunla alakalı bir hata olduğunu dusunecem o zamana kadar bekleyeyim.
      Ama gerçekten çok sinir bozucu
      Benim takımda TOT-M F.C
      Arkadaşlar yenilgi için çok farklı tezatlar vardır örnek olarak rakip takımın sahaya dizilişi sizin takımın sahaya dizilişine ters gelebilir yada taktiği ters gelebilir önemli olan 11 oyuncunuzun diziliş güç yazan kısım rakipten 4000'den fazla ise ( rakip dizilişi 1500'de sizin güç 5500 geçmeli ) gol yemezsiniz ama maçı kazanacaksınız anlamınada gelmez beraberede bitebilir maçınız orası sizin taktik becerinize kalmış oyuncu değişikliği vs. taktik becerinizi geliştirmek için bolca sim maçı yapmayı ihmal etmeyin iyi oyunlar...