Bayram Turnuvası Süper Lig

Selam hocam, öncelikle organizasyonun düşüncesi, kurulumu, harcanan emek ve tüm sponsorlarla beraber bu konuya olan katkınız için şahsım adına bu işin parçası olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bir diğer turnuvada bende taşın altına elimi koymak istiyorum, inşallah beraber yaparız bu sefer. Ve umarım bu süre zarfında oyuna yeni üyeler dahil olmuş olur ki, bu işin bir anlamı olsun, sürekli aynı kişilerin kazanmasınında bir anlamı olmaz çünkü :)

Simdilik bu turnuvaya bende basvurmak istiyorum.
      Menajer adı: aykutselcuk
      Takım adı: Under Stars Above Y'ALL

Simdiden tesekkür ettim hocam, kolay gelsin :)

aykutselcuk schrieb:

Selam hocam, öncelikle organizasyonun düşüncesi, kurulumu, harcanan emek ve tüm sponsorlarla beraber bu konuya olan katkınız için şahsım adına bu işin parçası olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bir diğer turnuvada bende taşın altına elimi koymak istiyorum, inşallah beraber yaparız bu sefer. Ve umarım bu süre zarfında oyuna yeni üyeler dahil olmuş olur ki, bu işin bir anlamı olsun, sürekli aynı kişilerin kazanmasınında bir anlamı olmaz çünkü :)

Simdilik bu turnuvaya bende basvurmak istiyorum.
      Menajer adı: aykutselcuk
      Takım adı: Under Stars Above Y'ALL

Simdiden tesekkür ettim hocam, kolay gelsin :)

Aleyküm selam , o ncelikle başvurunu aldım.

Iyi niyetlerin ve düşüncelerin için bende teşekkür ederim. Inş hayırlısı ile üstesinden de geliriz. Ben de senin gibi yardımcı olan herkese teşekkür ederim onların destekleri olmasa bu organizasyonu yapmam imkansız olurdu, inş da forum ve oyunun bir yerlere gelmesin de katkısı da olur da bir dahaki sefere sen dahil daha fazla yardımcı olacak arkadaşla daha fazla kişiye hitap ederek çok daha güzel organizasyonlar yaparız.

pharmasy1903 schrieb:

Sevgili Futbolcup Ailesi Merhaba,

Ödüllü Ramazan Bayramı Turnuvasına Hoş Geldiniz.

Bu başlık altında, oyunumuzda veforumumuzda birliktelik, beraberlik ve yardımlaşmayı arttırmak
      amacıyla düzenleyeceğimiz Ramazan Bayramı Turnuvasına başvurularınızı alacağız.

Süper Lig de mücadele eden takımlarımız başvurularını bu başlık altında yapacaktır,
      hangi lig seviyesinde bulunuyorsanız katılım için o başlık altında başvurularınızı yapmanız önemle rica olunur, aksi
      durumda başvurularınız geçersiz sayılacaktır. Turnuvaya başvuruların bitiş tarihi 07.06.2018 dir.

Turnuvamız katılım sayısına göre 16 veya 8 kişik olacak olup, turnuvaya katılım hakkını elde
      edecek olanlar kura çekilerek belirlenecektir. Başvuruların bitimine müteakip kuralar da çekilecektir. Kazanan asil üyelerin
      kayıt için son günü 10.06.2018 dir. Zamanın da kayıt yaptırmayanlar yerine yedek kazananlar
      turnuvaya katılacaklardır.Turnuvalara giriş şifrenizi benden veya turnuvayı kurmuş olan arkadaşımızdan alabilirsiniz. Lütfen
      sizlere verilen şifreleri başkaları ile paylaşıp bizleri de zor durumda bırakmayınız.

Bu turnuvamız da Süper Lig için dağıtılacak toplam ödül 90 M olacak olup eşit ödül dağılımı yapılacaktır.

Turnuvayı KIZILTAN (Murat abi) kuracak olup turnuvaların başlangıcı turnuva kuracak kişinin müsaitliğine göre ayın 13-14-15 gibi
      olacaktır.

Turnuva maçlarının fair-play seviyesinde centilmence oynanmasını temenni ederiz.

Bu turnuvaların kurulmasında ve ödül konusunda desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese şahsım adına da teşekkür ederim.

Turnuvalara katılım için takım adı ve menajer adınızı açıkça belirtiniz.

Ör: Takım adı: Werder Veremem Fc
      Menajer adı : Takanome

Turnuva Başvuruları;
      takım adı: SO4 menajer adı: ibrA11
      takım adı: proximuss menajer ismi: ercanmzl
      Menajer: Svkt24 Takım: AFYONSPOR S.K
      Menajer adı: aykutselcuk Takım adı: Under Stars Above Y'ALL
      ●ฬσℓשεร ŦĊ● Wolf man
      Menejer :usta61 Takım : Beşikdüzüspor
      Takım Adı: Barcelona TR Menejer Adı: mustafa_tr
      Menajer: FLOREN Takım Adı: SINDIRGISPOR SK

1Çekilişi Kazananlar:

1-) 3Menajer: Svkt24 Takım: AFYONSPOR S.K
      2-) 1takım adı: SO4 menajer adı: ibrA11
      3-) 7Takım Adı: Barcelona TR Menejer Adı: mustafa_tr
      4-) 8Menajer: FLOREN Takım Adı: SINDIRGISPOR SK
      5-) 4Menajer adı: aykutselcuk Takım adı: Under Stars Above Y'ALL
      6-) 2takım adı: proximuss menajer ismi: ercanmzl
      7-) 5●ฬσℓשεรŦĊ●Wolf man

Yedekler:

1-) 6Menejer :usta61 Takım : Beşikdüzüspor

kazananlar listesi

Arkadaşlar kura çekilmiştir. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Yarın Kızıltan (Murat Abi) müsait olduğunda turnuvayı kuracaktır, turnuva kurduktan sonra bana veya kendisine ulaşarak şifreyi isteyebilirsiniz.

Ayrıca bazı turnuvalar da yeterli sayıda başvuru olmadığından dolayı eksik kalan başvuruların doldurulması veya turnuvaya katılmaya hak kazananları turnuvaya katılmaması durumunda yedek üye de yok ise bu turnuvalarında dolması amacıyla yedek listesinde bulunan arkadaşlar arasında yeni bir kura çekerek aldıkları sıraya göre en üst ligden en alt lige kadar şansınıza hangi lig denk gelirse o ligin turnuvasına dahil edileceksiniz. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Son olarak hak geçmesin diye çekiliş sitelerinde kurayı çekmiş bulunmaktayım, yedek kaldığını kabul etmeyen veya kuranın adaletine inanmayan olursa ekran görüntüsü de aldım gerekirse gönderebilirim.

ercanmzl schrieb:

Pharmasy1903 üstadım çok emeğin geçti. Çok teşekkür ederiz. Bir sonraki olacak organizasyonlarda da elimizden ne gelirse yardımcı olacağım. Amaç birlik ve beraberlik. Turnuvaya girmeye hak kazanan arkadaşlarıda tebrik ederim.

Allah razı olsun Ercan abi saolasın , valla baya yorup uğraştırdı ama herkesin canı sağ olsun ayrıca özellikle murat abi ve sizlerin yardım ve desteği olmasaydı tek başıma bunu yapmam imkansız olurdu bu nedenle bende sizlere teşekkür ediyorum, inş da sıkıntısız bir şekilde tamamlanır da amacımıza ulaşma konusun da yardımı dokunur.

ercanmzl schrieb:

Üstadım tekrar eline , beynine sağlık. Bu tür oyun organizasyonlarını kurup, organize etmek, insanlarla devamlı iletişim kurmak , zaman harcamak her baba yiğidin de harcı değildir. Tekrar tebrik ederim seni. Ben herzaman yanınızdayım.

Kesinlikle katılıyorum. Turnuva yönetmek bu tür organizasyonlar yapmak görüldüğü gibi kolay değil. Bide eskiden simülasyon turnuvası yapardık onlar daha zor olurdu. Biri ben geldim yoktu der diğeri ben de oyundaydim der :)
      İnstagram adresim

Takım Adı: Aytemiz Alanyaspor
      Eski Nick: mehfat23
      Eski Takım Adı: ►GSFB SPOR◄
      Oyunun en çok aboneli gazetesi için tıkla.