Bayram Turnuvası 2.Lig

Bayram Turnuvası 2.Lig

Sevgili Futbolcup Ailesi Merhaba,

Ödüllü Ramazan Bayramı Turnuvasına Hoş Geldiniz.

Bu başlık altında, oyunumuzda ve forumumuzda birliktelik, beraberlik ve yardımlaşmayı arttırmak
      amacıyla düzenleyeceğimiz Ramazan Bayramı Turnuvasına başvurularınızı alacağız.

2. Lig de mücadele eden takımlarımız başvurularını bu başlık altında yapacaktır,
      hangi lig seviyesinde bulunuyorsanız katılım için o başlık altında başvurularınızı yapmanız önemle rica olunur,
      aksi durumda başvurularınız geçersiz sayılacaktır. Turnuvaya başvuruların bitiş tarihi 07.06.2018 dir.

Turnuvamız katılım sayısına göre 16 veya 8 kişik olacak olup, turnuvaya katılım hakkını elde
      edecek olanlar kura çekilerek belirlenecektir. Başvuruların bitimine müteakip kuralar da çekilecektir. Kazanan asil üyelerin
      kayıt için son günü 10.06.2018 dir. Zamanın da kayıt yaptırmayanlar yerine yedek kazananlar
      turnuvaya katılacaklardır.Turnuvalara giriş şifrenizi benden veya turnuvayı kurmuş olan arkadaşımızdan alabilirsiniz.
      Lütfen sizlere verilen şifreleri başkaları ile paylaşıp bizleri de zor durumda bırakmayınız.

Bu turnuvamız da 2. Lig için dağıtılacak toplam ödül 45 M olacak olup eşit ödül dağılımı yapılacaktır.

Turnuvayı ben kuracağım ve turnuvanın başlangıcı turnuva kuracak kişinin
      müsaitliğine göre ayın 13-14-15 gibi olacaktır.

Turnuva maçlarının fair-play seviyesinde centilmence oynanmasını temenni ederiz.

Bu turnuvaların kurulmasında ve ödül konusunda desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese şahsım adına
      da teşekkür ederim.

Turnuvalara katılım için takım adı ve menajer adınızı açıkça belirtiniz.

Ör: Takım adı: Werder Veremem Fc

Menajer adı : Takanome

Turnuvaya Katılanlar;
      Takım adı Sungurluspor19 Menejer Brahma
      Menajer adi. M.ekrem takim adi. Esatpasali
      takım adı: Blotfoul FC menajer adı: blotfoul city
      Menajer Adı: SameTR04 Takım Adı: 1930 Bafra Spor Kulübü
      takım adı : real sepetli menejer adı : muhammed 05

3 Çekilişi Kazananlar:

1-) 1 Takım adı Sungurluspor19 Menejer Brahma
      2-) 4 Menajer Adı: SameTR04 Takım Adı: 1930 Bafra Spor Kulübü
      3-) 2 Menajer adi. M.ekrem takim adi. Esatpasali
      4-) 5 takım adı : real sepetli menejer adı : muhammed 05
      5-) 3 takım adı: Blotfoul FC menajer adı: blotfoul city

Dieser Beitrag wurde bereits 9 mal editiert, zuletzt von „pharmasy1903“ ()

pharmasy1903 schrieb:

Sevgili Futbolcup Ailesi Merhaba,

Ödüllü Ramazan Bayramı Turnuvasına Hoş Geldiniz.

Bu başlık altında, oyunumuzda ve forumumuzda birliktelik, beraberlik ve yardımlaşmayı arttırmak
      amacıyla düzenleyeceğimiz Ramazan Bayramı Turnuvasına başvurularınızı alacağız.

2. Lig de mücadele eden takımlarımız başvurularını bu başlık altında yapacaktır,
      hangi lig seviyesinde bulunuyorsanız katılım için o başlık altında başvurularınızı yapmanız önemle rica olunur,
      aksi durumda başvurularınız geçersiz sayılacaktır. Turnuvaya başvuruların bitiş tarihi 07.06.2018 dir.

Turnuvamız katılım sayısına göre 16 veya 8 kişik olacak olup, turnuvaya katılım hakkını elde
      edecek olanlar kura çekilerek belirlenecektir. Başvuruların bitimine müteakip kuralar da çekilecektir. Kazanan asil üyelerin
      kayıt için son günü 10.06.2018 dir. Zamanın da kayıt yaptırmayanlar yerine yedek kazananlar
      turnuvaya katılacaklardır.Turnuvalara giriş şifrenizi benden veya turnuvayı kurmuş olan arkadaşımızdan alabilirsiniz.
      Lütfen sizlere verilen şifreleri başkaları ile paylaşıp bizleri de zor durumda bırakmayınız.

Bu turnuvamız da 2. Lig için dağıtılacak toplam ödül 45 M olacak olup eşit ödül dağılımı yapılacaktır.

Turnuvayı ben kuracağım ve turnuvanın başlangıcı turnuva kuracak kişinin
      müsaitliğine göre ayın 13-14-15 gibi olacaktır.

Turnuva maçlarının fair-play seviyesinde centilmence oynanmasını temenni ederiz.

Bu turnuvaların kurulmasında ve ödül konusunda desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese şahsım adına
      da teşekkür ederim.

Turnuvalara katılım için takım adı ve menajer adınızı açıkça belirtiniz.

Ör: Takım adı: Werder Veremem Fc

Menajer adı : Takanome

Turnuvaya Katılanlar;
      Takım adı Sungurluspor19 Menejer Brahma
      Menajer adi. M.ekrem takim adi. Esatpasali
      takım adı: Blotfoul FC menajer adı: blotfoul city
      Menajer Adı: SameTR04 Takım Adı: 1930 Bafra Spor Kulübü
      takım adı : real sepetli menejer adı : muhammed 05

3 Çekilişi Kazananlar:

1-) 1 Takım adı Sungurluspor19 Menejer Brahma
      2-) 4 Menajer Adı: SameTR04 Takım Adı: 1930 Bafra Spor Kulübü
      3-) 2 Menajer adi. M.ekrem takim adi. Esatpasali
      4-) 5 takım adı : real sepetli menejer adı : muhammed 05
      5-) 3 takım adı: Blotfoul FC menajer adı: blotfoul city

Arkadaşlar kura çekilmiştir. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Yarın müsait olduğumda turnuvayı kuracağım, turnuva kurduktan sonra bana ulaşarak şifreyi isteyebilirsiniz.Ayrıca bazı turnuvalar da yeterli sayıda başvuru olmadığından dolayı eksik kalan başvuruların doldurulması veya turnuvaya katılmaya hak kazananları turnuvaya katılmaması durumunda yedek üye de yok ise bu turnuvalarında dolması amacıyla yedek listesinde bulunan arkadaşlar arasında yeni bir kura çekerek aldıkları sıraya göre en üst ligden en alt lige kadar şansınıza hangi lig denk gelirse o ligin turnuvasına dahil edileceksiniz. Umarım açıklayıcı olmuştur.Son olarak hak geçmesin diye çekiliş sitelerinde kurayı çekmiş bulunmaktayım, yedek kaldığını kabul etmeyen veya kuranın adaletine inanmayan olursa ekran görüntüsü de aldım gerekirse gönderebilirim.
      Arkadaşlar turnuva ile alakalı bazı ufak tefek aksaklıklarımız olabilir, ama sonucu ulaşması konusunda sıkıntı yaşamayacağız, ayrıca turnuva ile alakalı bir sorun var ise bana yazabilrsiniz, son gunlerde iş yogunluğumdan gerekli vakti ayıramamıştım ama şu anda yapmam gerek bir konu olursa yardımcı olabilirim.

Turnuvada herkese başarılar dilerim, destek olan herkese tekrar teşekkür ederim.

Yedek üyeler arasında kura çekimi tekrar yapacağım hem bulundukları lige yedek olabilirler, hemde eksik olan turnuvalara girebilirler ve yedeği olmayan liglere yedek olabilirler diye 2 ci bir şansları olacak.

Turnuva kurulmuştur

pharmasy1903 schrieb:

Arkadaşlar turnuva ile alakalı bazı ufak tefek aksaklıklarımız olabilir, ama sonucu ulaşması konusunda sıkıntı yaşamayacağız, ayrıca turnuva ile alakalı bir sorun var ise bana yazabilrsiniz, son gunlerde iş yogunluğumdan gerekli vakti ayıramamıştım ama şu anda yapmam gerek bir konu olursa yardımcı olabilirim.

Turnuvada herkese başarılar dilerim, destek olan herkese tekrar teşekkür ederim.

Yedek üyeler arasında kura çekimi tekrar yapacağım hem bulundukları lige yedek olabilirler, hemde eksik olan turnuvalara girebilirler ve yedeği olmayan liglere yedek olabilirler diye 2 ci bir şansları olacak.

Turnuva kurulmuştur

hocam ben 3.ligdeyimde 2. Ligin turnufasina katilabilirmiyim

PrOoFfStRiKeR schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Turnuva kurulmuştur

hocam ben 3.ligdeyimde 2. Ligin turnufasina katilabilirmiyim

Seni ona dahil edersen benzer şekilde.bir çok talep olur bu sefer de o turnuvaları doldurmak konusunda sıkıntı yaşarız