Futbolcup tarihinde hatırladığınız gençlikten çıkan en iyi oyuncular nelerdi?

Futbolcup tarihinde hatırladığınız gençlikten çıkan en iyi oyuncular nelerdi?

Oyun açıldığından bu yana ilk gençler çıkmaya başlayacak ve bazı gençlerin reklamı şimdiden yapılmaya başlanıyor benimde merak ettiğim bir mesele çıktı ortaya futbolcup tarihinde hatırladığınız gençlikten en iyi çıkan oyuncuların güçleri kaçtı hangi mevkideydi kredili antreman almışmıydı almamışmıydı Hatırladıklarınız varsa paylaşırsanız güzel olur :)

ercanmzl schrieb:

Anladım üstadım o zaman yapacağımız ağırlıklı olarak aynı yaşta 16-17 olmalarına dikkat edicez.

Ben şahsen seçme şansım varsa her ayın 11-20 arası 16 yaş gelen gençleri kadroya alırım üstadım.Ayın 11-20 si arasında 30'luk 16 yaş gelen bir genç yine aynı zamanda gelen 50'lik 17 yaş gençten daha iyi çıkacaktır gençlikten.Ama böyle yapmanında zararını benim gibi görebilirsiniz.Oyun açıldığından beri sadece 1 gencimvar kadroda. 30-16 yaş 12 martta gelmişti sanırım. Şuanda 315'lik ve 20 Haziranda gençlikten çıkacak.Gelişiminin yarısına kadar antrenör 8 Leveldi.Şimdi 9 Level. :)
      Anladım üstadım ama ilk gelen oyuncularda hepimiz aynı ve farklı konulardan sıkıntıliyiz. Benimde 8- 9 level karışık oldu yakında gençlikten çıkacaklar ama beklentimin çok altındalar. Inşallah 2. gençlerde dikkat edicem tavsiyelerine. Üstadım gerçekten ben kendi adıma verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Gün gelecek belki bu yazılar çok fazla okunacak oyuna ve foruma girenler tarafından. Senin gibi çok değerli bir insan tanidigim için çok şanslıyım.

ercanmzl schrieb:

Anladım üstadım ama ilk gelen oyuncularda hepimiz aynı ve farklı konulardan sıkıntıliyiz. Benimde 8- 9 level karışık oldu yakında gençlikten çıkacaklar ama beklentimin çok altındalar. Inşallah 2. gençlerde dikkat edicem tavsiyelerine. Üstadım gerçekten ben kendi adıma verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Gün gelecek belki bu yazılar çok fazla okunacak oyuna ve foruma girenler tarafından. Senin gibi çok değerli bir insan tanidigim için çok şanslıyım.

Estağfurullah üstadım.bende sizin gibi değerli üstadları tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Oyunda bildiklerimizi tabiki paylaşacağız.Doğru olur,yanlış olur.Herkez bildiğini yazarsa da doğruları bulmuş oluruz.Bu sadece oyunla da ilgili değil.Birbirimizi tanıyıp çok güzel dostluklar kurmuş oluyoruz.Bundan daha güzel ne olabilir ki. :)
      Kesinlikle üstadım haklısın. Oyun herşey değil burda oyun vesilesiyle kurduğumuz dostluklar inşallah baki kalır. Ben sizi tanidigim içinde çok mutluyum. Siz gibi burda gerçekten hayat tecrübesi fazla kendini bilen cok guzel insanlar var. Onlarida tanıyoruz önemli olanda bu sanırım.
      Cevaplarınız için teşekkürler hem merakımı giderdiniz hemde bilgilendirdiniz ama oyuncu gelişiminde daha fazla parametre olsa biraz daha eğlenceli olabilir diye düşünüyorum atıyorum genç oyuncunun ülkesine yaşına vb şeylere göre antreman eğilimleri daha karışık olsa hangi oyuncunun kim tarafından kaçlık çıkartılabileceği merak konusu olsa tadı farklı olabilir gibi düşünüyorum. Hatta belki genç oyuncu sıralaması yada her ay en iyi genç eğiten takım flaması falan olsa fena olmazdı :)
      Dagdelen, Tahir DI 385 19 ( 31 / 03 / 2013 )

Özdemir, Özhan KL 485 19 ( 23 / 03 / 2013 )

Korcan, Umut OR 370 20 ( 18 / 03 / 2013 )

Bastan, Muzaffer DI 405 21 ( 09 / 03 / 2013 )

Demirhan, Ömür KL 365 19 28 / 05 / 2012

Baykus, Güray KL 410 20 13 / 08 / 2012

Özmen, Berat DD 340 19 23 / 08 / 2012

Aydemir, Ufuk OL 325 19 26 / 08 / 2012

Aydemir, Devrim OR 360 19 07 / 09 / 2012

10 level asistan % 95 kredi kullanılmamıştı hatırladığım.
      Eskiden sadece 100 gün değildi gençler ilk zamanlar 3 sezon genç kalıyorlardi lig bekleyenlerde şanslı oluyordu o zamanlar da iyi gelişme durumu vardı lakin şimdi ki gibi bir gun 3 bir gun 2 antreman değil her gün 2 antreman verilebiliyordu ve o zamanlar daha antremanlar yeni yeni netlesmisti

pharmasy1903 schrieb:

Eskiden sadece 100 gün değildi gençler ilk zamanlar 3 sezon genç kalıyorlardi lig bekleyenlerde şanslı oluyordu o zamanlar da iyi gelişme durumu vardı lakin şimdi ki gibi bir gun 3 bir gun 2 antreman değil her gün 2 antreman verilebiliyordu ve o zamanlar daha antremanlar yeni yeni netlesmisti

Aynen öyle.Premium sonradan gelen bir özellik.Benim yukarıda verdiğim listede şuanki sisteme göre.Fazlası olur,azı olmaz. :)

Kızıltan schrieb:

pharmasy1903 schrieb:

Aynen öyle.Premium sonradan gelen bir özellik.Benim yukarıda verdiğim listede şuanki sisteme göre.Fazlası olur,azı olmaz. :)

Aynen abi şu anki sistemde herkes yüksek güçlü oyuncu yetiştirebilir, eski sistemde lig bekleyenler özellikle super ligi aylarca bekleyenler çok şanslıydı