Güçsüz Takımlara Yenilgi

Güçsüz Takımlara Yenilgi

Arkadaslar bu konuyu daha oncede dile getirmistim fakat o zamanlar pek sık olmuyordu fajat simdi neredeyse her macim boyle geciyor. Kulubumun ttakim gucu 3500mgibi birsey dizilis gucum ise 2100 civari ligde takim gucu toplami 2000 olan kisilere yenilmem iyice beni sıktı. Oyundan sogumayada basliyorum anliyorum sizi oyun gercekci olsun die gucsuz taiimlarinda bizi yenmesi lazim fajat her macim 1-0 yenilgiyke bitiyor resmen. Dizilisimde kotu olsa hadi neyse dicem kadrodaki bazilari genc ve her geden gun gucude artiyor dizilis gucumde artiyor bundan dolayi. Ligde 6. Sirada bulunuyorum ve benden yukari siralarda olanlarin hepsinin takim gucu 2000 . Soyle bi ihtimal vereyim diyorum oyuna eski hesabindan girmistir tum tooculari yeni almistir 11 tane oyuncu almistir 200 -190 civari diyorumda 5 kisidemi boyledir diyorum. Yardim edehilecek varsa sevinirim

PrOoFfStRiKeR schrieb:

Arkadaslar bu konuyu daha oncede dile getirmistim fakat o zamanlar pek sık olmuyordu fajat simdi neredeyse her macim boyle geciyor. Kulubumun ttakim gucu 3500mgibi birsey dizilis gucum ise 2100 civari ligde takim gucu toplami 2000 olan kisilere yenilmem iyice beni sıktı. Oyundan sogumayada basliyorum anliyorum sizi oyun gercekci olsun die gucsuz taiimlarinda bizi yenmesi lazim fajat her macim 1-0 yenilgiyke bitiyor resmen. Dizilisimde kotu olsa hadi neyse dicem kadrodaki bazilari genc ve her geden gun gucude artiyor dizilis gucumde artiyor bundan dolayi. Ligde 6. Sirada bulunuyorum ve benden yukari siralarda olanlarin hepsinin takim gucu 2000 . Soyle bi ihtimal vereyim diyorum oyuna eski hesabindan girmistir tum tooculari yeni almistir 11 tane oyuncu almistir 200 -190 civari diyorumda 5 kisidemi boyledir diyorum. Yardim edehilecek varsa sevinirim

güncellemeden sonra baya olmaya başladı 1000 kadro güçlü adama yenildim dizilişim 1534

hüsnüzengin schrieb:

PrOoFfStRiKeR schrieb:

güncellemeden sonra baya olmaya başladı 1000 kadro güçlü adama yenildim dizilişim 1534

aynen onu yazmayi unutmusum eskiden 2 kere felan olmustu 1 sezonda bu sezon basladi neredeyse 2 macin 1i yeniliyorum bide simulasyonda adami farkla ueniyorum 4-0 felan kadro ayni kadroyu cikariyor isimlerine dikkat ediyordum
      Bu konu bir tek diziliş ile ilgili değil arkadaşlar.Taktiğinizin ne olduğuda önemli.Siz her zaman aynı taktike oynuyorsanız,bazı takımlara o taktik işe yararsa bazı takımlara yaramayabilir.Ben bir takımı 1-0 zar zor yenerken benden daha kuvvetsiz takım aynı takımı 4-0 da yenebiliyor.Bunun tersi de olabiliyor.Gerektiğnde oyun içerisinde müdahale etmekte gerekebilir.Bunu yaparsanız ters etkide yapabilir,maçıda çevirebilirsiniz.Karşı takımın dizilişine göre diziliş ve taktik ayarlaması yapabilirsiniz oyun içerisinde.Aklıma gelenler bunlar.

ercanmzl schrieb:

Murat üstadım burda konu taktik iken birşey sormak istiyorum. Diziliste Kanat taktigi kanat oyuncularinin guclu olmasi ole ilgilimi bu konuda tecrübelerinden yararlanmak isteriz

Esasen ben dizilişime göre kuvvetli olan ortaysa ortadan,kanatsa kanattan oynuyorum üstadım.Ama bazen oyun içerisinde de belli bir süre izleyip taktik değiştirebiliyorum.

memoli4179 schrieb:

Yenildiğin ve zayıf olduğunu düşündüğün takım ile peş peşe 3-4 defa sim maçı yamayı dene. Genel durum açısından ortaya çıkan maç sonuçları, haklılık durumunu destekleyebilir veya yanıldığını gösterebilir.

3-4 kere yapma firsatim olmadi 2 kere felan yaptim birinde 1-0 birinde ise 4-0 ya da 3-0 skor elde ettim yeniyordum lig macindada rahat olacagimi saniyordum ama tedbiri elden birakmamak icin as kadro ile ciktim yenildigimi torunce sasirdim sakatlanan oyuncumda yoktu