TRANSFER PAZARI

hüsnüzengin schrieb:

S.A BEYLER İYİ AKŞAMLAR BU TRANSFER PAZARINDAKİ OYUNCULAR TÜM LİGLERE AÇILSA DAHA İYİ OLMAZMI NEDEN BÖYLE ÇOK FAZLA SAĞLAM OYUNCU ALAMIYORUZ TÜM LİGLERE AÇIK OLSUN OYUNCULAR

Bir örnek ile açıklayayım:Ben Süper Lig de oynuyorum.Benim bir akrabam oyuna başladı yeni diyelim.Benim 10Level gözlemcim.180-200 gücünde oyuncular getirir.Bunları yeni başlayan akrabama verirsem Amatör 2.Lig de sende onunla aynı Lig de yeni başlamış olsan ve senin tanıdığın olmasa o kadar güçlü oyuncuları alabilirmisin?Bu sana nasıl hissetirir ve oyuna devam edermisin?Kadromda bulunacak olan 500+oyuncuları konuya katmıyorum bile.Yani kısacası eğer Transfer pazarında Lig sınırı varsa bu sizin kötülğünüz için değil,iyiliğiniz için düşünülmüş bir şey.Öyle olması da gerekiyor bence.
      Elde edilen gelir maaşları karşılar ve bir birikiminiz olmaz 3 ligdeki bir takım haz maçından ve sponsorlardan gelen para ile giderleri karşılayamaz maaşları yüksek büyük takımlar stad geliri büfe store haz maçı derken en kötü günde 2m kasaya koyuyo bunun 500 asistan ve oyuncu maaşları ve kazanç vergisi 1m temiz kalıyo alt liglerdeki karşılayamaz kanaatindeyim

Kızıltan schrieb:

hüsnüzengin schrieb:

S.A BEYLER İYİ AKŞAMLAR BU TRANSFER PAZARINDAKİ OYUNCULAR TÜM LİGLERE AÇILSA DAHA İYİ OLMAZMI NEDEN BÖYLE ÇOK FAZLA SAĞLAM OYUNCU ALAMIYORUZ TÜM LİGLERE AÇIK OLSUN OYUNCULAR

Bir örnek ile açıklayayım:Ben Süper Lig de oynuyorum.Benim bir akrabam oyuna başladı yeni diyelim.Benim 10Level gözlemcim.180-200 gücünde oyuncular getirir.Bunları yeni başlayan akrabama verirsem Amatör 2.Lig de sende onunla aynı Lig de yeni başlamış olsan ve senin tanıdığın olmasa o kadar güçlü oyuncuları alabilirmisin?Bu sana nasıl hissetirir ve oyuna devam edermisin?Kadromda bulunacak olan 500+oyuncuları konuya katmıyorum bile.Yani kısacası eğer Transfer pazarında Lig sınırı varsa bu sizin kötülğünüz için değil,iyiliğiniz için düşünülmüş bir şey.Öyle olması da gerekiyor bence.

hiç öyle düşünmemiştim abi :D

hüsnüzengin schrieb:

Kızıltan schrieb:

hüsnüzengin schrieb:

hiç öyle düşünmemiştim abi :D

Tahmin ediyorum.Onun için örnekle açıklayayım dedim.Bende senin gibi düşünüyordum alt liglerdeyken bana da aynı bu açıklamayı tecrübeli bir menajer yapmıştı.Sonra düşününce evet dedim.Böyle olması gerekiyor. :)