Menajer İsmi Değiştirme

Menajer İsmi Değiştirme

Selamlar herkese.
      Konuyu acma sebebim malum, bir miktar kredi karşılığı menajer adımızı degistirme hakkına sahip olmak istiyoruz.Bu uzun zamandır oyun içerisinde bulunan bir ihtiyactır, eski zamanlarda yönetici arkadaslardan rica ettigimizde kıramıyorlardı degistiriyorlardı fakat ben kimseyle böyle bir muhabbete girmek istemiyorum, çünkü menajer adı değiştirmek bir yönetici görevi olmamalı.Ama kredi karşılığı menajer adını değiştirmenin
      asla mümkün olamayacağını söyleyecek olursanız,
      bende yönetici arkadaşlardan,
      en azından herkese 1 kereliğinede olsa sebebiyle birlikte menajer adını değiştirme şansı vermenizi
      rica edeceğim, oyunu oynayan herkese eşit hak tanımak açısından.

Tesekkür ederim
      simdiden, herkese iyi oyunlar
      ve forumlar. :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „aykutselcuk“ ()

aykutselcuk schrieb:

Selamlar herkese.
      Konuyu acma sebebim malum, bir miktar kredi karşılığı menajer adımızı degistirme hakkına sahip olmak istiyoruz.Bu uzun zamandır oyun içerisinde bulunan bir ihtiyactır, eski zamanlarda yönetici arkadaslardan rica ettigimizde kıramıyorlardı degistiriyorlardı fakat ben kimseyle böyle bir muhabbete girmek istemiyorum, çünkü menajer adı değiştirmek bir yönetici görevi olmamalı.Ama böyle bir şeyin mümkün olmaması halinde en azından herkese 1 kereliğinede olsa menajer adını değiştirme şansı vermenizi rica edeceğim, oyunu oynayan herkese eşit hak tanımak açısından.
      Tesekkür ettim simdiden, herkese iyi oyunlar ve forumlar. :)

olabilir aslında hocam çok zor birşey olmasa gerek bu
      Olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar, ben ayrıca oyundaki menajer adını değiştiren yönetici arkadaştan da bir yorum bekliyorum yalnız. Menajer adını değiştirip bir kenara çekilmek olmaz, herkes için adalet :) Muhakkak ki kendisinin bir sebebi vardır adını değiştirmesinde, fakat geçerli sebebi olan tek kişi olmamalı. Menajer adını değiştirmek için yönetici olmaya gerek yok, hepimiz aynı oyunu oynuyoruz, hepimizin eşit şartlarda olması gerekiyor bazı noktalarda.

aykutselcuk schrieb:

Olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar, ben ayrıca oyundaki menajer adını değiştiren yönetici arkadaştan da bir yorum bekliyorum yalnız. Menajer adını değiştirip bir kenara çekilmek olmaz, herkes için adalet :) Muhakkak ki kendisinin bir sebebi vardır adını değiştirmesinde, fakat geçerli sebebi olan tek kişi olmamalı. Menajer adını değiştirmek için yönetici olmaya gerek yok, hepimiz aynı oyunu oynuyoruz, hepimizin eşit şartlarda olması gerekiyor bazı noktalarda.

evet önerini beyendim :) ama fakat bunu bizler belirlemiyoruz :)
      ayrica isim benzerligi veya özel konu ollunca bunu saten yapiyoruz :)

Umut1996 schrieb:

aykutselcuk schrieb:

evet önerini beyendim :) ama fakat bunu bizler belirlemiyoruz :)
      ayrica isim benzerligi veya özel konu ollunca bunu saten yapiyoruz :)

Teşekkür ederim yorumunuz için. Bende menajer adımı değiştirmeyi, sebebi ile birlikte sizlere iletmek istiyorum. Nereden ve nasıl iletişime geçebiliriz acaba?

Umut1996 schrieb:

bana burdan menejer adini ve sebebini özelden mesaj at bakalim :) sonra beklemede kal haber vericez :)

edit: veya oyundan ticket atabilirsin bizim isin daha kolay olluyor isler karismazin diye :)

Menajer adım BahriYavuz
      Efsanevi başkanımız Org. Bahri Kubilay Yavuz'dan daha iyi birisi olduğunu düşündüğümde menajer ismi değiştirmek isteyince değiştirebilecek miyim?
      KOCAELİSPOR KULÜBÜ KONGRE ÜYESİ

Kocaelispor
      Kocaelispor 1966 Stadyumu

Onurluyuz Gururluyuz KOCAELİSPORLUYUZ!

BahriYavuz schrieb:

Umut1996 schrieb:

bana burdan menejer adini ve sebebini özelden mesaj at bakalim :) sonra beklemede kal haber vericez :)

edit: veya oyundan ticket atabilirsin bizim isin daha kolay olluyor isler karismazin diye :)

Menajer adım BahriYavuz
      Efsanevi başkanımız Org. Bahri Kubilay Yavuz'dan daha iyi birisi olduğunu düşündüğümde menajer ismi değiştirmek isteyince değiştirebilecek miyim?

ben buna karar veremem ticket ac ve sebebini söyle.

Umut1996 schrieb:

Selamlar Umut, seninde söylediğin üzere, 10 gün önce bir ticket atmıştım fakat olumlu veya olumsuz herhangi bir geri bildirim alamadım. Benim kimseyi sık boğaz etme gibi bir huyum yoktur, sabırlıyımdır ve yönetici arkadaşlarıda halinden anlarım elbette, sadece attığım ticket'ın yönetici arkadaşlara ulaşıp ulaşmadığını merak etmeye başladım. Acaba bir fikrin var mı? :)
      Ulasdi okudum, dönüs yapacam sana.
      menejer ismi degisdirmek yasak.
      Özel sebebler olmadigi sürece degisdirmiyoruz. Seni konu baska okudum anlayisla karsiliyorum.

Menejer adi degisdirmek hata var, Bu konu hakkinda suan ileri geri konusmalar var. O yüzden lütfen bi kac gün daha sabir et

Button57 schrieb:

Ulasdi okudum, dönüs yapacam sana.
      menejer ismi degisdirmek yasak.
      Özel sebebler olmadigi sürece degisdirmiyoruz. Seni konu baska okudum anlayisla karsiliyorum.

Menejer adi degisdirmek hata var, Bu konu hakkinda suan ileri geri konusmalar var. O yüzden lütfen bi kac gün daha sabir et

İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim, istediğim cevabı aldım. Hayırlısı olması dileğiyle, olumlu/olumsuz bir geri dönüşünüzü bekleyeceğim.Tekrardan uğraşınız için teşekkür ederim, iyi oyunlar ve forumlar dilerim.Kolay gelsin:)