PARA KARŞILIĞI FUTBOLCU SATIŞI

PARA KARŞILIĞI FUTBOLCU SATIŞI

Gönderenthemoon11
      KonuSa
      Tarih24.06.2018 00:11:55
      -Usta 470-550 arası 6 tane oyuncum var 120 tl karşılığında satıyorum ilgilenirsen

OYUNDA CHAT ÜZERİNDEN 2 GÜNDÜR YAZIYORUM BİR TANE ADMİN YOK. UMARIM YÖNETİCİ SAYINIZI ARTTIRMIYORSANIZ AKTİF OLMA SÜRENİZ ARTAR.
      HAYIRLI GÜNLER.
      YASAKSA EĞER GEREĞİ YAPILSIN.
      KOCAELİSPOR KULÜBÜ KONGRE ÜYESİ

Kocaelispor
      Kocaelispor 1966 Stadyumu

Onurluyuz Gururluyuz KOCAELİSPORLUYUZ!

Umut1996 schrieb:

Evet para ile oyundan hersey yasak, bu oyunda gercek paraya sadece kredi alinir baska birsey degil.

ayrica ben bunu size daha önce dedim oyunda chatde aktif olmasak bizlere özel messj ile ulasabillirsiniz.

Kusura bakma da senden başka online olan admin görmedim ben umut :D
      Kontrol edip uyarı ceza artık cezası neyse forum üzerinden bildirirseniz sevinirim.
      KOCAELİSPOR KULÜBÜ KONGRE ÜYESİ

Kocaelispor
      Kocaelispor 1966 Stadyumu

Onurluyuz Gururluyuz KOCAELİSPORLUYUZ!

BahriYavuz schrieb:

Umut1996 schrieb:

Evet para ile oyundan hersey yasak, bu oyunda gercek paraya sadece kredi alinir baska birsey degil.

ayrica ben bunu size daha önce dedim oyunda chatde aktif olmasak bizlere özel messj ile ulasabillirsiniz.

Kusura bakma da senden başka online olan admin görmedim ben umut :D
      Kontrol edip uyarı ceza artık cezası neyse forum üzerinden bildirirseniz sevinirim.

cünkü chat ve forum ile genelikle ben ilgileniyorum, adem abi ve ibrahim abi oyunda multi hatalar vs. ile ilgileniyor.. ama yakinda birakicam almanlarin görevimi almasini bekliyorum :)

ayrica bu konu hakkinda ticket ac geregi yapilir.
      Burda admin gibi kisilerin demesine gerekmiyor.
      hepimiz yöneticiyiz. Umutun benden farki yok.

herzamanki gibi , sorularinisi veya hata bildirimi burdan veya Ticket yoluyla bildire bilirsiniz.
      Chatden takip etme imkanimiz yok. Burdaki Forumdaki Dostlarda yeterince bilgiye sahip Üyeler

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Button57“ ()