Oyuncuların milliyeti.

Oyuncuların milliyeti.

Merhaba.Benim önerim oyuncuların milliyetlerinin düzenlenmesi.Bildiğiniz gibi oyunda futbolla alakası olmayan ülkelerin oyuncuları çok fazla.(mes:Bermuda,Barbados ve s.)Futbol ülkeleri olarak anılan ülkelerden neredeyse oyuncu yok(mes:Brezilya,Belçika).Bu yapılacak değişiklik oyunu biraz daha renklendirir ve çok zor bir değişiklik de değil.İlgilenirseniz sevinirim.İyi günler,iyi oyunlar :)

Enerer schrieb:

Merhaba.Benim önerim oyuncuların milliyetlerinin düzenlenmesi.Bildiğiniz gibi oyunda futbolla alakası olmayan ülkelerin oyuncuları çok fazla.(mes:Bermuda,Barbados ve s.)Futbol ülkeleri olarak anılan ülkelerden neredeyse oyuncu yok(mes:Brezilya,Belçika).Bu yapılacak değişiklik oyunu biraz daha renklendirir ve çok zor bir değişiklik de değil.İlgilenirseniz sevinirim.İyi günler,iyi oyunlar :)

Katılıyorum. Oyunda şu anda Brundi li olup faal olarak futbol oynayan futbolcudan fazla Brundili oyuncu var. Bu dediğim Barbados, Belize, Benin, Botsvana, Malta, BAE, Bangladeş vs ülkeler içinde geçerli. Bunun yerine futbolla daha çok iç içe olan ülkelere yer verilmeli. Pazara bakıncı BAE li oyunculardan geçilmiyor. Suriyeli işçi pazarı gibi. Düzletilmeli. :thumbup: