Satıp Bırakıyorum

Satıp Bırakıyorum

Selam arkadaşlar, kadromdaki oyuncuları tektek veya alıcısı olursa toplu bir şekilde satıp bırakıyorum. Kasamda belli bir miktar para bırakacağım ki, oyun ileride oturmuş olursa geri dönmem daha kolay olsun. O yüzden bedavaya dağıtmayacağım.

Ama ne yazık ki ben hiçbir konuda umut göremedim, umarım yanılıyorumdur.Oyundaki hatalar bir yana, Alman yönetici arkadaşların bu hataları düzeltme gibi bir çabaları olmadığınada şahit oldum diyebilirim.Kendilerinin daha farklı öncelikleri varmış ne yazık ki :)

Satılık Oyuncular:

400 KL 20
      385 DI 20
      360 DI 20 (Liderlik:59)
      360 OD 20
      325 FO 19(Liderlik:56)

Arkadan gelen 3 tane daha genc var, onlarıda genclikten cıkartım mı, tamamen elim ayagım cekilmis olacak oyundan.O oyuncularda sunlar.

325 OL 19......08.08.2018
      280 FO 19......11.08.2018
      265 OL 18......28.08.2018

Foruma artık pek girmiyorum.İlgilenen olursa oyundan iletişim kurarsak daha iyi olur.Yinede ara sıra burayada bakmaya çalışacağım. Kendinize iyi bakın, tekrar görüşmek dileğiyle.

Takım Adı: Under Stars Above Y'ALL

T.ATAY schrieb:

olm kafayımı yedin daha yeni başlamıştık :D

Çok fazla hata var, bir türlü istedigim kıvama gelmiyor oyun, daha ötesinde o kıvama gelmesine dair umudum tükendi :) Allah herkese senin sahip oldugun umudu versin insallah :D

BerkayGuler_ schrieb:

Bende aynı şekilde satıp bırakıyorum oyun düzelene kadar yokum. Biz oyunun düzelmesi beklerken daha da kötüye gidiyor. Herkese iyi günler. Üniversite işim olmasa adminlik uğraşırdım oyun için ne yapalım :)

Aman dostum, hiçbir sey senin eğitiminden daha önemli değil, olmayacakta.Ayrıca adminlik için uğraşmana gerekte yok, x admin olmuş y admin olmuş çok mühim değil, mühim olan oyunun sahiplerinin bu servere olan bakış açısını değiştirmek.Ne yazık ki bu çok zor gibi duruyor.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „aykutselcuk“ ()

aykutselcuk schrieb:

T.ATAY schrieb:

olm kafayımı yedin daha yeni başlamıştık :D

Çok fazla hata var, bir türlü istedigim kıvama gelmiyor oyun, daha ötesinde o kıvama gelmesine dair umudum tükendi Allah herkese senin sahip oldugun umudu versin insallah

BerkayGuler_ schrieb:

Bende aynı şekilde satıp bırakıyorum oyun düzelene kadar yokum. Biz oyunun düzelmesi beklerken daha da kötüye gidiyor. Herkese iyi günler. Üniversite işim olmasa adminlik uğraşırdım oyun için ne yapalım :)

Aman dostum, hiçbir sey senin eğitiminden daha önemli değil, olmayacakta.Ayrıca adminlik için uğraşmana gerekte yok, x admin olmuş y admin olmuş çok mühim değil, mühim olan oyunun sahiplerinin bu servere olan bakış açısını değiştirmek.Ne yazık ki bu çok zor gibi duruyor.
      Öok haklısın bakış açısı çok farklı iyi günler dilerim hocam :)