(ANKET) Oyun İçi Sohbet

(ANKET) Oyun İçi Sohbet

Sohbette Cezalandırma Aktif Edilsin mi Edilmesin mi? 19
      1.  
        Cezalar Aktif Olmalı (14) 74%
      2.  
        Cezalar Aktif Olmamalı (5) 26%
      Arkadaşlar merhaba. Sizlerle ufak bir anket yapmaya karar verdim. Bu konu 20.08.2018 tarihine kadar aktif kalacaktır.
      Oyun içi sohbet yaparken tüm konuların Lobi odasında döndüğünü gördük.

Her konunun kendi odasında konuşulmasını isteyen arkadaşlarımız var mı?
      Yani örneğin transfer konuşmalarının Müzakere Masası'nda yardım konuşmaları kendi başlığında olmasını ister misiniz?

Önemli!

Sohbet içerisinde;
      Futbolcup dışında konuşmalara 1 gün,
      Küfür, hakaret ve her türlü aşağılamaya 3 gün,
      Siyasi veya toplumun bir görüşü destekleyen veya kötüleyen her türlü konuşmaya 1 hafta,
      ve amaçsızca küfür, hakaret vb. konuşmalarla sohbeti suiistimal eden kişilere 1 ay sohbet yasağı koymayı düşünüyoruz.

Bu konu hakkında da düşüncelerinizi bildirirseniz seviniriz.

Good Things Take Time :!:

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Dilovası“ ()

Dilovası schrieb:

Arkadaşlar merhaba. Sizlerle ufak bir anket yapmaya karar verdim. Bu konu 20.08.2018 tarihine kadar aktif kalacaktır.
      Oyun içi sohbet yaparken tüm konuların Lobi odasında döndüğünü gördük.

Her konunun kendi odasında konuşulmasını isteyen arkadaşlarımız var mı?
      Yani örneğin transfer konuşmalarının Müzakere Masası'nda yardım konuşmaları kendi başlığında olmasını ister misiniz?

Önemli!

Sohbet içerisinde;
      Futbolcup dışında konuşmalara 1 gün,
      Küfür, hakaret ve her türlü aşağılamaya 3 gün,
      Siyasi veya toplumun bir görüşü destekleyen veya kötüleyen her türlü konuşmaya 1 hafta,
      ve amaçsızca küfür, hakaret vb. konuşmalarla sohbeti suiistimal eden kişilere 1 ay sohbet yasağı koymayı düşünüyorum.

Bu konu hakkında da düşüncelerinizi bildirirseniz seviniriz.

"Cezalar oyunda kimsenin olmaması nedeniyle şimdilik ağır. Kullanıcı sayısı arttığında bu cezalar gayet iyi. Ama şu an için fazla olduğunu düşünüyorum.

Özel konuları PM yoluyla konuşmak hiç zevkli değil. Chat içinde belli sohbet kanalı oluşturabilmeliyiz bence. Oluşturduğumuz bu sohbet kanalına da chat içindeki arkadaşlarımızı ekleyip kendi aramızda konuşabilmeliyiz diye düşünüyorum.
      Sonra chat içinde sorun yaşanıyor.
      Muhabbete dahil olmayan insanlar lök diye atlıyor gidin özelden konuşun diye falan gereksiz tartışmalar çıkıyor. " diye düşünüyorum ben
      KOCAELİSPOR KULÜBÜ KONGRE ÜYESİ

Kocaelispor
      Kocaelispor 1966 Stadyumu

Onurluyuz Gururluyuz KOCAELİSPORLUYUZ!

Eserbekler schrieb:

Futbolcup dışı konuşmaya ceza kısmına katılmıyorum sonuçta sohbet odasında oyun dışında da muhabbet edilebilmeli bence. Futbolcup ve sohbet diye 2 ayrı bölüm yapılabilir. Ayrıca buna 1 gün ceza verip küfüre 3 gün ceza vermek adil değil

​Futbolcup dışında şeyler kesinlikle yasak gibi algılanmasın sohbeti sabote edecek şeyleri kastettim. Ama bu da bir fikirdir tabi ki bunu da göz önünde bulunduracağız. Cezanın düşmesi veya hiç uygulanmaması gibi seçenekler var. Sonuçlara göre diğer moderatör arkadaş ile de konuşunca kesin kanaatimizi duyururuz.

Good Things Take Time :!:
      şuan genel olarak sadece eski oyuncular var hepimizin yaşı belli bi seviyenin üzerinde..spamlayan çok gereksiz konuşan ben denk gelmedim fazla..şuan için gereksiz ..oyuncu sayısı artarsa ilerde düşünülebilir..daha genç arkadaşlarımızda ilerde katılım sağlarsa böyle birşey o zaman zaruri olur zaten