Oyuna Yeni Takım ve Menajer Katılımı!..

Oyuna Yeni Takım ve Menajer Katılımı!..

Herşeyden önce yeni moderatör arkadaşlara bu zor görevlerinde başarılar dilerim.

Konuya gelecek olursak,son 1 aydır Amatör 2.Lig de yeni bir lig kurulmuyor.Bu oyunun en kötü dönemlerinde bile bu kadar uzun süre 1 ay boyunca Amatör 2.Lig de 1 Lig kurulacak kadar yeni takım katılımı olmayan bir dönem olmamıştı sanırım.Söylemekten bıktık.Ama yinede bu oyunu seven bir oyuncu olarak görevimizi yerine getirelim ve yeni göreve başlayan arkadaşlara söyleyelim (yazalım) ki oyun sahiplerine bildirsinler.yeni oyuncular gelmediği sürece bu oyunun ilerlemesinin mümkün olmadığını sanırım bilmeyen yoktur.Ya oyunda ki hatalar sebebi ile Amatör 2.Lig de yeni Lig kurulmuyor (ki zannetmiyorum) yada bir felakete doğru gidiyoruz.

Normal yaşantımız da da bildiğimiz gibi bir şeye bir yatırım yapmazsanız karşılığını alamazsınız.Reklam şart dedik buradan defalarca.Hataların giderilmesini geçtik.hadi bazı hatalar arada tekrar ediyor.Bu o kadar da önemli değil.Zamanla çözülebilir.Ama eğer yatırım yapılıp reklam yapılmazsa bu oyunun tekrar kalıcı olacağını söyleyerek birbirimizi kandırmış oluruz.Unutmayalım ki bu oyun 2 seneye yakın bir süre kapalı kaldı.Tekrar reklam yapılmadan kimsenin katılımı olmayacaktır.Eski oyunculardan gelenler geldi zaten.

Tüm bunların ışığı altında yeni moderatör arkadaşlarımızdan (benim umudum yok ama) bir kere daha rica ediyoruz.Bu oyunun selameti açısından ellerinden ne geliyorsa yapıp reklam için Server sahiplerini ikna etmeye çalışsınlar.Yoksa bir Admin'i bile görevi bırakmaya iten bu sorunlar düzelmeyeceği gibi bırakın yönetimi hepimizin sonu yakın olacaktır.

Saygılarımla..

Kızıltan schrieb:

Herşeyden önce yeni moderatör arkadaşlara bu zor görevlerinde başarılar dilerim.

Konuya gelecek olursak,son 1 aydır Amatör 2.Lig de yeni bir lig kurulmuyor.Bu oyunun en kötü dönemlerinde bile bu kadar uzun süre 1 ay boyunca Amatör 2.Lig de 1 Lig kurulacak kadar yeni takım katılımı olmayan bir dönem olmamıştı sanırım.Söylemekten bıktık.Ama yinede bu oyunu seven bir oyuncu olarak görevimizi yerine getirelim ve yeni göreve başlayan arkadaşlara söyleyelim (yazalım) ki oyun sahiplerine bildirsinler.yeni oyuncular gelmediği sürece bu oyunun ilerlemesinin mümkün olmadığını sanırım bilmeyen yoktur.Ya oyunda ki hatalar sebebi ile Amatör 2.Lig de yeni Lig kurulmuyor (ki zannetmiyorum) yada bir felakete doğru gidiyoruz.

Normal yaşantımız da da bildiğimiz gibi bir şeye bir yatırım yapmazsanız karşılığını alamazsınız.Reklam şart dedik buradan defalarca.Hataların giderilmesini geçtik.hadi bazı hatalar arada tekrar ediyor.Bu o kadar da önemli değil.Zamanla çözülebilir.Ama eğer yatırım yapılıp reklam yapılmazsa bu oyunun tekrar kalıcı olacağını söyleyerek birbirimizi kandırmış oluruz.Unutmayalım ki bu oyun 2 seneye yakın bir süre kapalı kaldı.Tekrar reklam yapılmadan kimsenin katılımı olmayacaktır.Eski oyunculardan gelenler geldi zaten.

Tüm bunların ışığı altında yeni moderatör arkadaşlarımızdan (benim umudum yok ama) bir kere daha rica ediyoruz.Bu oyunun selameti açısından ellerinden ne geliyorsa yapıp reklam için Server sahiplerini ikna etmeye çalışsınlar.Yoksa bir Admin'i bile görevi bırakmaya iten bu sorunlar düzelmeyeceği gibi bırakın yönetimi hepimizin sonu yakın olacaktır.

Saygılarımla..

Noktası virgülüne katılıyorum şu nokta hariç, "Eski oyunculardan gelenler geldi zaten." Onlar geldi, gelenler de gitti bile. Bırakan çok insan var oyunu.

Umarım sorun çözülür

Kaleminize sağlık diyeceğim ama pek olmayacak sanırım. :/
      KOCAELİSPOR KULÜBÜ KONGRE ÜYESİ

Kocaelispor
      Kocaelispor 1966 Stadyumu

Onurluyuz Gururluyuz KOCAELİSPORLUYUZ!

Arkadaşlar ben göreve yeni geldim ve şu an 2 kişiyiz. Kendi adıma sizlere varlığımı olabildiğince belli etmeye çalışıyorum hatamız varsa affola. Ama elimizden gelen konulara geldiği kadar destek olabiliyoruz gelmeyen konulara da çözüm arıyoruz. Açık ve net söyleyebilirim ki futbolcup tr nin son moderatörü olmak istemiyorum. Tabi ki sizlerin bu isteklerini yerine getirmeye çalışacağız ama benim oyundaki görevlerim forum ve chat kısmını düzene sokmakla kısıtlı. Takdir edersiniz ki bizim de bir hayatımız ve düzenimiz var ve moderatörlük görevi sadece ipleri elimize alalım bir şeyleri düzeltelim duygusuyla elimize gelen bir görevdi.

​ Ben kendi adıma göreve geldiğim günden bu yana bir çok soruna çözüm kazandırdım (1 hafta olmadı). Liglere atanamayan arkadaşların sorunlarını da dile getirdim. Forumda anketler açtım çalışmalar yaptım yapıyorum. En başta değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurup mobil platform oluşturmak daha sonra yeterli düzeyde reklam vermek olmak üzere 2 çok önemli çıkış noktası var. Fakat elimizden gelen bir şey yok. Sonuç olarak bizde buradan bir kazancımız yok ki fedakarlık yapalım bu konuda. Tam adım atalım diyoruz birilerini davet edelim diyoruz kim elinde telefon varken laptop kullanmak ister ki diye düşünüyoruz. Oyunun sahipleri hala neden ısrarla mobil kullanımı oyuna getirmemişler gerçekten düşündürücü.

​ Son olarak sizlere bir kez daha söyleyeyim burada sorumluluğu alan kişi olarak benim görevim tr serverindaki kullanıcıların ortak dile getirdiklerini toplayıp çoğunluğu kazananları Almanya'ya bildirmek. Anketlerimize lütfen oylarınızı kullanın bazılarını 1 haftalık bazılarını 1 aylık bazılarını 2-3 aylık açtım ki gelen kişiler de oy kullanabilsin kısa sürede oldu bittiye gelmesin. Umarım anketlerim faydalı olurlar sizler için. Zaten kısa süre içerisinde Almanya ile tekrar bir görüşüp oyunun kaderini sorgulayacağım ki reklam verme konusunda çekimser davranırlarsa zaten kendi sistemlerine güvenmiyorlar demek olur o halde yeni değişiklikler isteyeceğim. Gerektiği zaman buradan ortak ses çıkar sen bu işi yapamıyorsun diyen olursa ben görevimi bırakmaya da hazırım sizleri oyalamak istemem. Ama şunu söyleyebilirim ki uzun süre moderatörsüzlükten sonra ben göreve geldim ve ufakta olsa bir kıvılcım gördüm. Umarım o kıvılcımdan bize yetecek ateşi birlikte yakabiliriz. Hepinize iyi oyunlar diliyorum. Her türlü probleminizde böyle başlıklar açıp bizi de ekiplerin durumundan ne düşündüklerinden haberdar edin lütfen.

Good Things Take Time :!:
      stadımı 65 e getirmişim ben.3 senelik stat emri verip oyunu bıraktım geldiğimde kapanmıştı oyun.eski gelenlerde yılların emeği var ..bırakmayanlar şuan o yüzden bırakmıyor.ve açık söyleyim 0 dan başlayım kariyer yapayım denilecek bir oyun olmaktan çıktı futbolcup.yeniler gelmezse eskilerde teker teker bırakacak tahiminmce..100 kişilik bir oyundamı 1. olmak daha çok heyecan verir..yoksa 10.000 kişinin oynadığı bir oyundamı..bizler emeklerimizi bırakmıyoruz.fakat vermeyince mabut neylesin sultan mahmut

vista1 schrieb:

stadımı 65 e getirmişim ben.3 senelik stat emri verip oyunu bıraktım geldiğimde kapanmıştı oyun.eski gelenlerde yılların emeği var ..bırakmayanlar şuan o yüzden bırakmıyor.ve açık söyleyim 0 dan başlayım kariyer yapayım denilecek bir oyun olmaktan çıktı futbolcup.yeniler gelmezse eskilerde teker teker bırakacak tahiminmce..100 kişilik bir oyundamı 1. olmak daha çok heyecan verir..yoksa 10.000 kişinin oynadığı bir oyundamı..bizler emeklerimizi bırakmıyoruz.fakat vermeyince mabut neylesin sultan mahmut

Aynen öyle eskiden çekişmeli olurdu oyun açıldığında eskiler geldi ama hatalar almanlar yapmayınca adem de tek başına bisey yapamadı önceeden de aynıydı. Oyunda 2 admin modaratörde 2 den fazla olması lazım. Oyundan kazancı olmayan görevliler ömrünün büyük bölümünü geleceği net olmayan bişeye yatırmak istemez.

usta61 schrieb:

vista1 schrieb:

Aynen öyle eskiden çekişmeli olurdu oyun açıldığında eskiler geldi ama hatalar almanlar yapmayınca adem de tek başına bisey yapamadı önceeden de aynıydı. Oyunda 2 admin modaratörde 2 den fazla olması lazım. Oyundan kazancı olmayan görevliler ömrünün büyük bölümünü geleceği net olmayan bişeye yatırmak istemez.

​biz elimizden geleni yapıyoruz diğer moderatör arkadaşla birlikte. Umarız yavaş yavaş bir şeyler düzelecektir. Sizlerden aldığım eleştirileri tabiki iletiyorum.

Good Things Take Time :!: