Maç Motoru

Birçok futbol menajerlik oyunu oynadım. Şimdiye kadar takip ettiğim oyunların hepsi 2d veya 3d maç motoru kullanıyor. Futbolcup haricinde yazılı anlatımla maç aktaran bir menajerlik oyunu kaldı mı emin değilim açıkçası. Futbolcup ta önceden de önerilen bu durum zamanın adminleri tarafından oyunun kendine has tarzını ambiansını bozacağı, diğer oyunlardan farkının kalmayacağı söylenerek (ki bence bahane bulunarak) geri çevrilmişti. Ben sorunun işin maliyeti olduğunu düşünüyorum. Ama bir şeyler eklemeden, geliştirmeden de daha geniş kitlelere ulaşamazsınız. Bu zamana kadar yapılan yeniliklere küçümsememekle birlikte ben maçların yazılarla anlatım şeklinde değilde artık diğer oyunlar gibi 2d yada 3d maç motorları ile kullanıcılara aktarılması taraftarıyım. Hem menajerlik sadece oyuncu alıp satarak olmuyor. Taktik bilgisi de gerektiren bir şey. Maça çıkılan taktikten maç içinde gerçekleştirilmesi gereken aksiyonlara, oyuncu değişikliklerine kadar hakim olmayı gerektiren bir konu. Zaten bakınca yazılı anlatımlarda her maç aynı şeyler yazıyor. Her maç aynı şekilde geçiyor. Bunun yerine kredi ile aktifleştirilecek 2d maç motoru ile oyuna canlılık getirilebilir hatta ve hatta oyunu başka bir boyuta taşıyabilir..

Maliyetli olabilir fakat kredi kullanılarak aktifleştirilen bir sistem ile maliyetinin de karşılanabileceğini düşünüyorum. Yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyorum

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „management“ ()

Yani tüm menajerler aralarında biz destekleriz ücretli kredide alırız yeterki güncellemeler olsun derseniz biz yönetime iletiriz arkadaşlar bu noktada birlik olmamız çok önemli. Ki mobil uygulamamızda maliyetinden dolayı problem çıkıyor arkadaşlar Almanca dışındaki dillerde bazı sıkıntılar yaşanıyormuş. Bunun için ayrılan bütçede önümüzdeki bir kaç ayı gösteriyor. Varsa aramızda ben destek toplarım diyen biz yönetime iletiriz bunu. Ama şunu unutmayın ki euro yaklaşık 8 tl. Yani biz 1000 tl lik kredi aldığımızda adamlara 150 euro gidiyor. Varın bunun ne kadar karlı olduğunu siz düşünün.

Good Things Take Time :!:
      tonlarca eksiği olmasına rağmen hala oynamamın sebeplerinden birisi aslında bu..Diğer oyunlar ota bka kredi isterken bu istemiyor..Yatırım demek para demektir.Para demekte o paranın bizlerden çıkarılacağı anlamına gelir..Beleş beleş oynuyoruz.Oyunun en güzel yanı bu.çok kasmadan ufak tefek güncellemeler işimizi görür.

vista1 schrieb:

tonlarca eksiği olmasına rağmen hala oynamamın sebeplerinden birisi aslında bu..Diğer oyunlar ota bka kredi isterken bu istemiyor..Yatırım demek para demektir.Para demekte o paranın bizlerden çıkarılacağı anlamına gelir..Beleş beleş oynuyoruz.Oyunun en güzel yanı bu.çok kasmadan ufak tefek güncellemeler işimizi görür.

​güncellemeleri sürekli takip ediyoruz arkadaşlar merak etmeyin

Good Things Take Time :!: