Astronomik Transfer Ucreti İstekleri

Astronomik Transfer Ucreti İstekleri

Bu bir oneri yada sorun değilde sadece bir durum icin sitem amaçlı açılmış bir konudur. Başlıktanda anlaşılacağı üzere çok uzun zamandır karşılaştığım bir durumdan dem vuracagim.3 sezondur kendi yağımda kavrulmayi denedim. Ama bu sekilde keyif alamadigimi farkettim. Sebebi ise pazarin tekellesmesi ve istenen astronomik rakamlar. Yaklaşık 3 sezondur teklif verdiğim oyuncularda aldığım donutler beni epey sinirlendirdi. Sinirlendirmesinin sebebi ise oyuncunun ededinin cok ustunde fiyatlar verilmesi. Karşıdaki kişi kısa vaadede kar edecegini düşünüyor belki ama unuttuğu şey uzun vaadede cok büyük zarar edeceği. Yeni başlayan birisi takımını geliştirmek icin transfer yapmak istediginde bu durumla karşılaştığında oyunu bırakması uzun surmeyecektir. Zaten uzun süredir 2.amator ligte yeni ligler açılmadığının farkındayım. Oyunda belki böyle bir kural yok ama acgozlulugumuzu bir kenara bırakıp birlikte eglenmeye calismazsak futbolcup türkiye kaybetmeye devam edecek.

Futbolcup a sadece Almanya da devam etme kararı aldım. Mağduriyet oluşmaması için hazırlık maçlarım bitene kadar kadromu koruyacağım. Bu süreçte de transfer, asistan ve gelişimi ile ugrasmayacagim. Takvimdeki son hazırlık maçı oynadığında ise pazarin tekellesmesi ve istenen absurt rakamlara tepki olarak yaklaşık 6 senedir oynadığım oyunu bırakıyorum. Benim bırakmam belki futbolcup için çok büyük bir kayıp degil ama uzun vaadede devamının geleceğini düşünüyorum.

Admin ve moderator arkadaşlara emekleri için tesekkur ediyorum. Butun kullanıcılara iyi eğlenceler diliyorum.