transfer pazarı

transfer pazarı

Pazara koyulcak oyuncuların fiyatlarını sistem belirlesin tıpkı kopyalama gibi bu sayede herkes. Oyuncusuna istediği fiyatı koyamaz 200. 300m nedemek ya bukadar parayı 1 oyuncuya bağlamak olurmu oyun zaten zayıf bunu fırsata çevirmek olmaz bize yakışmaz oyunu eskiler ayakta tutacak düşüncesindeyim

evrenaldo schrieb:

Pazara koyulcak oyuncuların fiyatlarını sistem belirlesin tıpkı kopyalama gibi bu sayede herkes. Oyuncusuna istediği fiyatı koyamaz 200. 300m nedemek ya bukadar parayı 1 oyuncuya bağlamak olurmu oyun zaten zayıf bunu fırsata çevirmek olmaz bize yakışmaz oyunu eskiler ayakta tutacak düşüncesindeyim

Transfer ticaret işidir sabit fiyatların olması oyun heyecanını yok eder tabii ki bu kadar yüksek fiyatlar olması rahatsız edici ama örnek veriyorum 50m değeri olan oyuncuyu 40a alıp 60a satmak ticari bir başarıdır böyle bir şeyin önüne geçmek oyuncu kaybından başka bir seye yaramaz bence.

evrenaldo schrieb:

Oyuncuyu pazara koyup bekletiyolar ihtiyacı olan ve teklif yapıp bekliyosun bonservis bedelini verdinmi oyuncu senin olucak karşı tarafın onayını beklemiycen o parasını alıcak sen oyuncunu sezon sonu yada ortası neye denk geliyosa bekliycen

Bu olabilir minimum bonservis bedeli ve belli bir süre ile oyuncu pazara koyulur o sürenin sonunda en yuksek teklif vermiş olan kişi oyuncuyla anlaşır bu hem satıcılar hem de alıcılar için faydalı olur.

evrenaldo schrieb:

Söylediklerine genel olarak katılıyorum üstadım.Benim pazarda üzerinde 300M.olan 620 gücünde bir OL mevkii oyuncum var.O oyuncu oyun ilk açıldığında benim tarafımdan 250M. para ve 700 civarı kredi kullanılarak kopyalanmış bir oyuncuydu.Sanırım gücü 575 falandı o zaman.O oyuncuyu o zaman satsaydım 600M. falan ediyordu.O fiyata satılanlar oldu.Ama ben elimde tuttum ve kaybettim.Şimdi pazara koyduğum para sadece kopyalama parasına denk gelen paradır.Yani krediyi boşuna harcamış oldum böylece.Tabiki bir de oyuncu satılırsa.Şimdi o oyuncuya pahalı demek pek insaflı değil açıkçası.Üzerindeki bonsevis bedeli kopyalama parası kadar.800 cıvarıda krediniz gideceğine göre oyuncu hiçte pahalı değil.Haa satılmaz.Kimse almaz.O başka bir boyut.Ama oyuncu o fiyata ucuz bile bence.
      Demek istedim konu oyuncular 1000m olsun sorun değil ama ona görede gelir olması lazım haz günlük kazanç 1 m iken o mantıksız geliyo oyuncu kopyalama işi bana göre oyuncuyu takıma kopya ile kazandırmak ondan son ana kadar faydalanmak demektir diğer türlü kopyala sat ticarete giriyo o kopyalama kredisini misal ant ve kredili turnuvada kullanıla bilir bu şekilde katılım oldumu verdiğin kadar kredi alıyosun zaten