PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

User Avatar

Liga Symulacyjna - I liga - III sezon

woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna
12
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

V Turniej BTF - Serwer

lokario - - Turnieje
15
User Avatar

lokario

User Avatar

Rozgrywki LT PL - I liga - XIV sezon - II runda

woooojtaaaas - - I Liga
9
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - II liga - XIV sezon - II runda

woooojtaaaas - - II Liga
9
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - III liga - XIV sezon - II runda

woooojtaaaas - - III Liga
9
User Avatar

woooojtaaaas

Recent Activities

  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Liga Symulacyjna - I liga - III sezon.

    Post
    FAZA PLAY OFF GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ CZAS NA ROZEGRANIE DO 16/08/2020 FINAŁ Twister : soints Stan rywalizacji: MECZ O 3 MIEJSCE Leech Pozz :
  • User Avatar

    lokario -

    Replied to the thread V Turniej BTF - Serwer.

    Post
    07.08.2020 Grupa A Leech Pozz - Orzeł Wełnowiec OGIEŃ CZARNKÓW - FC PZGW FC.Jamajka - iBuyPower Chelsea KnO FC - La Fiorita Grupa B Fox River FC - Celtic Glasgow FC Bartekx - Orzeł Palowice Marsylia FC - Internazionale Wodzisław Śląski KKS
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - I liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 Pomorzanin Cychry 0 : 2 Black Devils Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 3 Tuciak United Team (m) Łęg Łowce 4 : 2 soints (b) thorrgall 3 : 5 PGG ROW RYBNIK Celtic Glasgow 3 : 1 LKS Pogórze Bachórz Internazionale Wodzisław
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - II liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 unia niećkowo 0 : 4 The Reds Moose Unia Skierniewice 2 : 5 FC Masters Gliwice (s) Cargovia Kargowa 2 : 0 Chelsea KnO FC (b) Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 0 FC Brzeziny ZIAJOK FC 0 : 0 FC Bartekx Jaga 1 (s) 1 : 0 Chojniczanka
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - III liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 FC PZGW 1 : 1 Trail Minutka CF Everton (b) 1 : 1 La Fiorita (s) MaxiMilan 2 : 2 FC.Jamajka (b) FC Equ 1 : 2 LA Galaxy RWKS Sparta 1 : 1 KS Kretovia JELONKI Warszawa 0 : 0 ŚwidDług (s) OGIEŃ CZARNKÓW 6 : 0 GKS Zamczysko
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVA liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 McKraków 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Old Squad Żory 4 : 0 Real Madrid (s) LKS Ursus Dachnów 0 : 7 LKS Czarni Lwów (b) Fc Barcelona8 0 : 8 Real Madrid Club De Futbol Wisła
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVB liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 paprotniarozrzutniki 2 : 2 Zryw Dabrowka FC Rokita 0 : 5 MKS Orneta (s) ŁKS Łochów 1966 3 : 2 FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) Wawel Wirek 1 : 6 FC Brooklyn Orlęta 1 : 4 Studzionka C.F. Cazador 7 : 0 BKP Rakovia Gepard (s) KP
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VA liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 Palące Laczki 0 : 3 KS Hetman Zamość (w/o) Klasyczny 0 : 8 Kraina Tysiąca Jezior (s) FC UWERAMAGI 10 : 1 WKS Śląsk Wrocław Psie Pole WKS Jeziorki 0 : 3 posadzki ciechanów (w/o) FC KOXY 3 : 0 Sparta Radlin F.C.
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VB liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 Chrobry Głogów Kopernik 1984 1 : 0 Jägermeister Orzeł Palowice 0 : 6 ASD Taurisano Calcio Wawa 0 : 10 LKS Czaszyn Vesurri FC Białystok 0 : 3 Hugo (w/o) FC Baryła 0 : 3 Fox River FC Olimpia G-dz 4 : 0 Warsaw
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VC liga - XIV sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 26 - 06.08.2020 The Karakans 8 : 0 Se* with my E* Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 6 Pro Gram (s) KKS Smocze Tygrysy 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (w/o) Stasin Red Devils 3 : 0 MENELE TEAM (w/o) FC Emirates Tychy 0 : 8 Gabki Swidnica Orkan