PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

450+ 25 yas od ve fo

Themoon11 - - Transfer Pazari
0

[V] - Vanquish S -, - KFX 700 -, - Shelby Cobra -, - Carrera GT -

Basejumper87 - - Autodeals
17

Bug-Smoker

FC OZİ <<<=== SATILIK GENÇ OYUNCULAR

oziboz - - Satılık
4

Mutlu43

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy
305

tornado1

Konkurs na Szczycie 3 odsłona

tornado1 - - Bar sportowy
17

Respe

Recent Activities

Themoon11 -

Posted a new thread: 450+ 25 yas od ve fo

Thread
    Merhaba 450+ 25 yas od ve fo ariyorum Elinde olan varsa yardimci olabilir mi Iki oyuncu icin butcem 110m dir

Bug-Smoker -

Replied to the thread [V] - Vanquish S -, - KFX 700 -, - Shelby Cobra -, - Carrera GT -.

Mutlu43 -

Replied to the thread FC OZİ <<<=== SATILIK GENÇ OYUNCULAR.

Cevik, Saffet OH 350 19 50.000.000 Gasson, Patrick DD 385 19 73.850.000

oziboz -

Replied to the thread FC OZİ <<<=== SATILIK GENÇ OYUNCULAR.

OL---455---24----- ??? FO---360---21----- ??? OR---370---21----- SATILDI OR---395---21----- SATILDI DI---375---22----- ??? DI---495---28----- ??? OD---385---21----- SATILDI OL---400---21----- SATILDI OL---420---27----- ??? OR---400---26----- ???

tornado1 -

Replied to the thread TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE.

gl7 i wy macie rację może wydłużenie typerka by pomogło z 30dni na 45dni i np. dwa dni kolejek jak do tej pory a 3 dzień okienko :) to taka luźna sugestia kolejek nadal byłoby 15 a czasu trochę więcej tyle że typerek trwałby 2tyg dłużej ;)

GL7 -

Quote from Respe: “Projekt jak dla mnie świetny! Mam tylko prośbę, aby mecze do typowania podawać z maksymalnym możliwym wyprzedzeniem, ponieważ zdarzało mi się być zajętym przez np. 18 godzin przez to skutecznie odpadałem z poprzednich…

Basejumper87 -

Replied to the thread [V] - Vanquish S -, - KFX 700 -, - Shelby Cobra -, - Carrera GT -.

Alles eingetragen ^^ -- Weiter geht es -- :love:

CaniLuj -

Quote from Respe: “Projekt jak dla mnie świetny! Mam tylko prośbę, aby mecze do typowania podawać z maksymalnym możliwym wyprzedzeniem, ponieważ zdarzało mi się być zajętym przez np. 18 godzin przez to skutecznie odpadałem z poprzednich…

Respe -

Replied to the thread Konkurs na Szczycie 3 odsłona.

1. Internazionale Wodzisław Śląski FC Masters Gliwice 2. Twister Black Devils 3. Kolonia City Tuciak United Team 4. soints iBuyPower

Respe -

Projekt jak dla mnie świetny! Mam tylko prośbę, aby mecze do typowania podawać z maksymalnym możliwym wyprzedzeniem, ponieważ zdarzało mi się być zajętym przez np. 18 godzin przez to skutecznie odpadałem z poprzednich edycji typerka.