PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

II Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 2 " FAZA GRUPOWA

michallisk - - Turnieje symulacyjne
25

lokario

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy
285

GL7

Sticky Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy
648

StephenForest

Infrastruktura

danlight - - Pytania i pomoc
3

sunshaine

Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League

sunshaine - - Puchary FutbolCup
158

sunshaine

Recent Activities

lokario -

Replied to the thread II Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 2 " FAZA GRUPOWA.

Real Madrid - unia niećkowo - 2:2 4:5 w karnych unia niećkowo - Real Madrid - 4:4 4:6 w karnych i przerwa na obiad :P

Mewa98 -

Replied to the thread II Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 2 " FAZA GRUPOWA.

Unia nieckowo 4:4 Real Madrid, dogrywka bez zmian, po karnych Unia 4:6 Real. Real Madrid 2:2 unia nieckowo, w karnych 4:5

GL7 -

Replied to the thread TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE.

Dzięki tornado za listę sam chciałem ja zrobić ale niestety za brakło mi czasu. Pamiętajcie że w mojej gazetce pojawił się artykuł właśnie o sponsoringu typera i o warunku tornado dlatego jak możecie to pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich…

tornado1 -

Replied to the thread TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE.

Mnie nie liczymy a to jest lista a kto wpłacił albo nie to niewiem JacuWoods - 15 350 000 - FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods msobien6940 - 10 350 000 - KS DELIN - Maniek95 szwagier24 - 9 700 000 - paprotniarozrzutniki - szwagier Niemczyc - 9 350…

StephenForest -

Replied to the thread Jaki To Junior.

Jibberchris -

Liked Crixu’s post in the thread Daily/Weekly Missionen.

Like (Post)
    Ähnliche Idee: Man schaut sich mal ein mobiles Spiel über Taschenmonster an. Dort kann man sich an verschiedenen Stationen jeden Tag eine neue Aufgabe abholen. Pro abgeschlossener Aufgabe bekommt man eine kleine Belohnung. Einmal am Tag bekommt man…

sunshaine -

Replied to the thread Infrastruktura.

Obecnie nie mamy żadnych informacji aby oświetlenie oraz tablica wyników dawały jakiekolwiek profity związane z ilością kibiców na stadionie. Jeżeli takowe się pojawią zostanie to umieszczone w FAQ Gry. Temat zamykam, dalszą dyskusję proszę prowadzić…

mlauX -

Liked wendy_lator’s post in the thread Fahrzeuge zerstören (Schrottpunkte).

Like (Post)
    Respekt an die schrotter! Aber mv zerstören ist so 2009...

sunshaine -

Replied to the thread Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League.

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. Łęg Łowce- Niemczyc 3. Old Squad Żory- Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 9.…

Heterokrates -

Liked Olo96’s post in the thread Wywiad - Ankieta !.

Like (Post)
    Ankieta dobiegła końca Już wiemy kogo zobaczymy w najbliższym wywiadzie gazetki FC ! Jednak to nie koniec waszej pomocy ! Jeżeli chcielibyście zadać pytanie moderatorowi sunshaine to właśnie teraz macie taką możliwość ! Pytania możecie