PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Liga Towarzyska - dyskuje

woooojtaaaas - - Liga towarzyska
155

Ch3mist

Liga Towarzyska TR - sezon III

P3PSI - - Liga Towarzyska - TR
8

P3PSI

eY Aufschrei

nike4mod - - Dummes Gewäsch
8

King-912

Görevi Bıraktım.

Marques - - Haberler
15

Dilovası

Sticky Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi

Marques - - Etkinlikler
511

louie111

Recent Activities

Ch3mist -

Replied to the thread Liga Towarzyska - dyskuje.

Hej, Jestem nowym graczem i tak sobie czytam to forum i się zastanawiam. Biorę udział i LT i widzę, że są lub mogą być jacyś sponsorzy danej ligi. Moje pytanie: Co to daje temu sponsorowi. Bo ja to rozumiem tak, że on tylko płaci nagrody…

P3PSI -

Replied to the thread Liga Towarzyska TR - sezon III.

Kolejka 8 - 2019.12.08 FC Kebab - OGIEŃ CZARNKÓW (5:0) Beşiktaş Istanbull - L.E.G.I.A. (0:7) LZS Zryw Dabrowka - Legia...(L)...Warszawa (0:5) Polska FC - Stasin Red Devils (0:7) edd4c77a71f8f93947746fb0e8890597.png

King-912 -

Replied to the thread eY Aufschrei.

Dilovası -

Replied to the thread Görevi Bıraktım..

Arkadaşlar mevcut yönetim mevcut koşullarda devam etmeme kararı aldı. Kısa zamanda yeni yönetim ile başarılar diliyorum

Oldboy -

Liked Mewa98’s post in the thread Kawka z mleczkiem.

Like (Post)
    Kawka z mleczkiem Kolejnym gościem jest dullux, menadżer zespołu Zryw Dabrowka Wywiad przeprowadził GL7. Quote: “Nie byłem nigdy jakimś wybitnym Menagerem tym bardziej , że grałem i nadal gram bez CRKim jest dullux?? Nikim nadzwyczajnym

Oldboy -

Liked GL7’s post in the thread Kawka z mleczkiem.

Like (Post)
    Długo trzeba było czekać ale właśnie wracamy :) KAWKA Z MLECZKIEM Moim dzisiejszym gościem był Janusz "zawodowy kierowca" i menedżer drużyny LKS Ursus Dachnów Quote: “Szczerość, miłość, wierność, uczciwość. GL7 - Witam Janusz - Witam Dziękuje za

Oldboy -

Liked GL7’s post in the thread Kawka z mleczkiem.

Like (Post)
    Kawka z Mleczkiem Moim dzisiejszym gościem był Taco99 menedzer klubu heFALUNpy Quote: “chciałbym zostać menedżerem GL7 > Kto się kryje pod nickiem TACO99? Taco99> Student 2 roku na AWF, reprezentant Polski oraz zawodnik Olimpii Łochów - dyscyplina

louie111 -

Replied to the thread Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi.

takım: fclouie menajer: louie111 Ikizer, Burhan DD 250 20 09.12.2019 tarihinde gençlikten çıkıyor.

Themoon11 -

Posted a new thread: A.C MILAN in genc yetenekleri

Thread
    85-fo 16 02.03.2020 80-od 16 04.03.2020 80-kl 16 07.03.2020 75-dd 17 05.03.2020 70-di 17 06.03.2020 Kredisiz antreman veriyorum Yardimci antrenor 10 level Genc takim antrenoru 10 level Yorumlarinizi bekliyorum sizce nasil oyuncular

Rotaslz -

Replied to the thread 330+ genc oyuncu ariyorum.

Quote from AkinUzgul: “400 19 OL 430 20 OL 420 20 OR 540 23 KL Peaky blinders.” 400 19 OL ye nekadar istiyorsun?