PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

57.SEZON & HERKESE 500.000 €

memoli4179 - - Turnuvalar
0

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy
294

tornado1

eY pLaYzO!

KingAresOne - - Dummes Gewäsch
5

King-912

Liga Towarzyska - problematyczni przeciwnicy

woooojtaaaas - - Liga towarzyska
161

MateoDiStefano

Crixus Fahrzeugmarkt

Crixu - - Autodeals
14

Crixu

Recent Activities

KingAresOne -

Liked King-912’s post in the thread eY pLaYzO!.

Like (Post)
    Ich erhöhe auf 500,- Gibt es schon nen SK?! edit: urgh, nen Doppelpost freigegeben! 8| Klar, seit es hier um jeden Post geht, sieht man das etwas lockerer.

memoli4179 -

Posted a new thread: 57.SEZON & HERKESE 500.000 €

Thread
    57. Sezon ile yola devam ediyoruz. 8) Turnuvamız tüm liglere açıktır. 27 Ocak - 2 Şubat arasında yapılacak turnuvamıza bekliyoruz. KATILMAK İÇİN TIKLA...

tornado1 -

Replied to the thread TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE.

Mewa nie tylko ta osoba tak uważa jest wielu takich graczy a wśród nich są tacy co uważają że coś z tego mam od support ?( co do wczorajszego postu to został napisany przed prowokacją z innego powodu :P

King-912 -

Replied to the thread eY pLaYzO!.

Ich erhöhe auf 500,- Gibt es schon nen SK?! edit: urgh, nen Doppelpost freigegeben! 8| Klar, seit es hier um jeden Post geht, sieht man das etwas lockerer.

MateoDiStefano -

Replied to the thread Liga Towarzyska - problematyczni przeciwnicy.

Nie można znaleźć w grze obu rywali. IV Liga A: Kolejka 25 - 04.02.2020 K.S. Jaroslawiec : Chelsea KnO FC Kolejka 26 - 06.02.2020 Chelsea KnO FC : FC POLACY RODACY oraz FKS Stal Mielec nie akceptuje zaproszenia na 24 kolejkę - 03.02.2020.

GL7 -

Dziś zrobię listę osób, które przeznaczają jakąś kwotę na tą edycję typerka i ta lista zostanie zamknięta wraz z końcem czasu na warunek tornado.

Mewa98 -

Quote from tornado1: “Chyba przestanę prowadzić degustację bo później różne rzeczy wypisuję. :/ Wczoraj jedna osoba napisała mi że zmuszam was do finansowania typerka swoim warunkiem (za co bardzo przepraszam ;) ), po drugie dowiedziałem się że nie

GL7 -

Tornado ja i jak cała grupa G8 cie szanujemy właśnie za to że chcesz coś zrobić dla innych, jeżeli komuś to nie pasuje to jego problem sam miałem z tym do czynienia. Z chęcią się dowiem kto ci wypisywał o tym że kogoś zmuszasz do…

Crixu -

Replied to the thread Crixus Fahrzeugmarkt.

Quote from Joker: “12,3” Gebot wurde eingetragen

tornado1 -

Replied to the thread Konkurs na Szczycie.

Niedługo zostanie założony temat do konkursu na szczycie(turniej na dniach zostanie skompletowany) w tym nie będę pisał ponieważ parę osób ostatnio się pomyliło :D do wygrania w pierwszej części będzie 5 000 000 zapraszam do śledzenia mojej gazetki jak…