PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Wyniki - Liga Symulacyjna - III sezon

woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna
188

Kret

Tabelki

Misza02 - - Pytania i pomoc
2

Misza02

Anmelde- und Plauderthread zur 5. Fussballcup Champions League in Österreich (Start am 28.7)!

04Dragon - - Turniere
18

harti49

Recherche stage été Foot - Conseils

FloDeFrance - - Tools
0

Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 3 " ZAPISY

michallisk - - Turnieje symulacyjne
31

CYKOR

Recent Activities

Kret -

Replied to the thread Wyniki - Liga Symulacyjna - III sezon.

PARA E KS Kretovia : Celtic Glasgow 2:6 i 1:4 oraz 2:5 Gratulacje i dzięki za mecze

kameleon -

Replied to the thread Wyniki - Liga Symulacyjna - III sezon.

ks kretovia 2-6 cg celtic glasgow 4-1 ks kretovia ks kretovia 2-5 cg

Misza02 -

Replied to the thread Tabelki.

no to spoko. dzięki za info. temat do zamknięcia.
    Möchte mich als Nachrücker für die Fußballcup Championsleague Österreich bewerben Vereinsname:saxonia lohmen Managername:harti49 Ausrichter:Nein

FloDeFrance -

Posted a new thread: Recherche stage été Foot - Conseils

Thread
    Hello tout le monde, je ne savais pas trop où demander des conseils, du coup j'espère ne pas être au mauvais endroit. En fait j'aimerais faire un stage de foot cet été et j'aimerais bien avoir vos retours d'expériences, conseils... Pour ma part…

CYKOR -

Replied to the thread Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 3 " ZAPISY.

Extraklasa - 3 liga 1. RWKS Sparta / michallisk / extraklasa 2. PGG ROW RYBNIK / MartinoMartinez / extraklasa 3. Twister / tornado / ekstraklasa 4. Fox River FC / Theodor T-Bag Bagwell / 1 liga 5. Internazionale Wodzisław Śląski / kmita /…

Mewa98 -

Replied to the thread Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 3 " ZAPISY.

Quote from Dawid1994: “Witam chciał bym się zapisać na turniej nazwa klubu PZPN POLSKA” Obawiam się, iż na Ekstraklasę już miejsc nie ma, ale będziemy mieć Cię w pamięci w razie wolnego miejsca. :) Zaczynamy zapisy. Proszę o kopiowanie

Destjny01 -

Quote from pafka: “Zaczynamy zapisy. Proszę o kopiowanie listy.Proszę o podanie nazwy klubu / nazwy menadżera / aktualnej ligi. Extraklasa - 3 liga 1. RWKS Sparta / michallisk / extraklasa 2. PGG ROW RYBNIK / MartinoMartinez / extraklasa 3. Twister…

woooojtaaaas -

Replied to the thread Tabelki.

Tabele są, ale strona, ktora trzyma mi screeny w chwili obecnej nie działa, stąd też brak póki co aktualizacji ostatniej kolejki oraz wyświetlania się poprzednich. Raz na jakiś czas tak się dzieje i zawsze wracało do normy. Liczę, że teraz…

Misza02 -

Posted a new thread: Tabelki

Thread
    Nie bardzo wiedziałem gdzie się zapytać to pytam tu. od wczoraj nie widzę w ogóle tabelek w dziale liga towarzyska. żadnych. teraz nie wiem czy u mnie się cos poprzestawiało czy ich tam po prostu nie ma. poczyściłem przeglądarkę.…