FUTBOLCUP TR ÖDÜLLÜ ÖNERİ YARIŞMASI...

Öncelikle dün itibari ile yeni yıla girmiş bulunmaktayız , hepinizin yeni yılını sağlıklı mutlu ve huzurlu geçirmeniz dileğiyle , nice yıllarınız olsun inşallah.

Gelelim öneriler kısmına , değerli önerilerinizi ankete sokma gibi bir niyetim yoktu. öneri her zaman iyidir , güzeldir. asla birbiriyle kıyaslanamaz çünkü hepsi bir amaca hizmet ediyor. o yüzden şöyle söyliyeyim ki anket işi iptal , aslında hiç olmamıştı ama siz öyle biliyordunuz , fakat ödül işi devam ediyor. Öneride bulunan herkese 5 m yatırılacaktır. Şimdi hepinizin yazdığı önerileri okuyup yorum yapacağım.

tuchel schrieb:

kadrodan kovduğumuz oyuncularla tekrardan sözleşme imzalama imkanımız olsun

transfer pazarında en altta şöyle bir başlık var

Kulübünüzde yakın tarihte sona erecek kontratlar

Akilli, Alp OH 28.12.2018 Neden(Oyuncu kovuldu) bu oyuncunun ne yaşı ne gücü belli resmen kayıplara karışmış :) ---------- Bazen yanlışlıkla kovduğumuz ya da yapılan transferin kadro aşırı şişik diye kulüpten giden en kötüsü de parasını verilmediği için kulübe ihtar çekip kaçan oyuncular daha da kötüsü sözleşmesini imzalamayı unuttuğumuz genç oyuncuları geri alma fırsatımız olsun sonuçta bir emek var ufak bir hatadan dolayı kaybetmek istemem doğrusu güzel bir öneri oyun içi güncelleme de sıkıntı çıkarmaz gibime geliyor

Merhaba , önerinizi okudum baya da kafa yordum fakat pek olabilecek şey gibi gelmedi. neden diye sorarsanız , sadece bu oyunda değil gerçek hayatımızda bile süresi biten , kontratı , sözleşmesi biten birşeyi zamanında uzatmazsak elimizden gidiyor ki zaten biz bir menejerlik oyunu oynuyoruz. Herkes birbiriyle yarış içinde ve bu yarışın içinde risk alarak sıyrılacaklar. Bahsettiğiniz olayda risk alarak oyuncu kovmak , veya unutkanlık ile sözleşme yenilememek menejere mal olmalıdır. Böyle şeylerle iyi menejer , dikkatli menejer , titiz menejer sıyrılıp bir adım öne çıkacaktır. Burdada oyuna heyecan girmekte zaten. Ama öneriniz hakkında konusup geliştirip almanyaya iletmek isterim , farklı bir seçeneğiniz varsa özelden konusabiliriz gene. Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim , hesabınıza 5m yatırılacaktır yakın zamanda. İyi oyunlar...

aaasss schrieb:

Cogu kisi premium kullanmiyor. Antrenman plani bu şekilde 3 gunluk verilebiliyor en razla. Surekli antrenman plani yapmak zorunda kaliyoruz. Internete her istediginde giremeyen kisiler ne yapsin. Bunun 7 gune cikarilmasinin daha uygun olacagi kanisindayim.

Merhaba , zaten premium'un amacı o , insanları rahatlatmak. o özelliği premiumdan kaldırırsan insanlar premium almaz , premium almayınca oyun sahipleri nasıl para kazansınlar? onlarında belirli bir giderleri var sonucta. onu da premiumdan karşılıyorlar.
      Fakat daha başka yoldan veya geliştirilmiş şekilde bir öneriniz olursa dinlemek isterim. özelden yazabilirsiniz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim , hesabınıza 5m yatırılacaktır. iyi oyunlar :)

ozdemir41 schrieb:

Haftanın manejeri neye göre seçildiği belirlensin bu durumda futbolcup üyeleri o haftanın menajeri olma konusunda çaba sarf etmeleri gerekir oyunda bir tık daha rekabet ortamı oluşturabilir rastgele seçildiği durumlarda oyuna 2010 da başlayan biri hiç seçilmezken bu yıl içinde katılan seçilmiş bu konuda adaletsizlik olduğunu düşünüyorum.

Merhaba , çok haklısınız size katılıyorum. eskiden haftanın menejeri , haftada 1 yöneticiler tarafından seçilirken şimdi günlük olarak sistem atıyor. bunun hakkında çalışma yapılacaktır , yakında duyurulur. Öneriniz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. İyi oyunlar dilerim :)

amathaunta schrieb:

liglerdeki takım sayıları eski haline getirilsin bence. Sezonlar uzatılsın oyuncuların maaşları çok fazla oluyor böyle ve çok çabuk yaş atlıyorlar

Merhaba , takım sayılarının düşmesi oyunda yeterli sayıda kullanıcı bulunamaması ve oyuncuların beklemesine neden oluyordu. yapılan değişiklik oyuncular düşünülerek yapıldı , eski aktiflik sağlanınca takım sayılarıda eski haline döner. Yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. İyi oyunlar..

ercanmzl schrieb:

Ligi ilk 5 veya 6 da bitiren takımlara para yardımı yapılsın. Oyuncu ve antrenörlerin maaşınin yüksekliği ve hazırlık maçının her zaman olmaması yada bulunamaması nedeniyle kulüplerin maliyeti artmaktadır. Bu konuda Kuluplere para desteği sağlanmalıdır.

Merhaba , evet haklısınız. yüksek maliyetli maaşları ödemekte hepimiz zorlanıyoruz. ( her gün oyunculardan kaçma tehditi alan birisi olarak söylüyorum bunu) :P

Bununla ilgili çalışma sürdürülmektedir , yakında duyurusu yapılır ortak bir karar alındğı takdirde. Bunun dışında , kulüplerimize para desteği içinde elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum. gerek turnuvalar olsun , gerek çeşitli etkinliklerle takımlara destek oluyoruz. Sizinde bu konuda başka öneriniz varsa bize yazabilirsiniz. ( etkinlik olarak )

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim , hesabınıza 5m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim :)

Derby05 schrieb:

Selamlar sayılar;
      Böyle bir konu hakkında söz hakkı verdiğiniz için arkadaşlar ve kendi adıma sizlere teşekkür ederim. Oyuna katılan yeni menajerler devamlı olmakta ve katılan menajerler lige atanmak için belli bir gün beklemek zorunda kalıyorlar. Bu beklemeyi ortadan kaldırmak için sistem tarafından önceden oluşturulacak lig ve takımlara yeni katılan menajerleri atamak daha iyi ve hızlı bir oyun sistemi olur diye düşünüyorum.

Selamlar dostum ,

Öncelikle biz teşekkür ederiz yorumda bulunduğunuz için. Oyuna yeni katılan birisi , zaten direkt olarak bir lige atanıyor fakat atandığını göremiyor. Misal a takımı üye olduğunda ligde 5 kişi varsa a takımıyla beraber 6 kişi olur , ligin yayınlanması için takım sayısının dolması gerektiği için o sayı dolana kadar lig paylaşılmamaktadır. o takım aslında girer girmez lige atanmaktadır fakat biz bunu görememekteyiz. senin dediğin şekilde aynı yola çıkıyor , yeni açılan takım lige atandığını görse bile 6 kişi görecek ligi , ligin başlaması için gene belli bir sayıya ulaşmasını bekleyecektir. ( sistemin işini sorgulamamak gerekir diye düşünüyorum , herşey açık olmasın belki şike yapıyordur ligi kararken :P )

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim , umarım anlaşılır olmuştur. Kafanıza takılan birşey olursa özelden yazabilirsiniz. Hesabınıza 5m yatırılacaktır. İyi oyunlar

memoli4179 schrieb:

1) Lİg sıralaması genel averaja göre değil, ikili averaja göre yapılsın.

2) Lig sonunda şampiyon olan takıma veya ilk üçe giren takıma para ödülü verilsin.

Merhaba ,

1- Gerçekçi bir oyun oynadığımız için bu kuralında gerçekçi olması taraftarıyım. Örnek verirsek Ben Hiçbir maçta gol bile yemeden galibiyet aldıysam , B takımına 1 maç yeniliyorum diye benim önüme mi geçecek? bence adaletli bir çözüm değil. şikeler çoğalır :P

2- Lig bitiminde belirli takımlara ödül verilmesi için çalışma yapılmaktadır. Duyurusu yapılır.

Önerileriniz için teşekkür ederim , aklınıza takılan veya daha başka fikirleriniz olursa özelden veya oyundan yazabilirsiniz. hesabınıza 5 m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim..

Kızıltan schrieb:

Herşeyden önce aşağıda yazacağım bence bu oyunda mutlaka bir an önce hayata geçirilmesi gereken önerilerimi yazarken,şunuda belirtmek isterim ki benim için en büyük ödül bu önerilerin hayata geçirilmesi olacaktır.Başka bir ödül beklentim yoktur.

1. Bir an önce eski sisteme dönülmeli ,böylece zaten üzerinde yeterince yük olan oyuncuların bir de daha fazla ücret ödemesi ve oyuncuların erken emekli olmasının önüne geçilmelidir.

2. Ligi en azından ilk 3.te bitiren takımlara sırasına ve Ligine göre belli bir ikramiye verilmesi gerekmektedir.(Günümüz futbolunda küme düşen takım bile pay almaktadır.)

3.Bu bir oyun hatası ve sanırım takım sayıları düşürüldükten sonra oldu.Ama şuanda olmaması sebebi ile Şampiyonlar Ligi acilen hayata geçirilmelidir.

4.Motivasyon Eğitimi gerçek adı ile doping yapan takımların oyuncuları,yaptıkları doping sebebi ile agresifleştiklerinden her 2 takımda da sakatlık yada kart sorunu oluşturmaktadır.Bunu etkinliği kullanan takım menajerlerinin bir çoğu bu etkinliği yaptıkları zaman genç oyuncularının o günkü antrenmanı almadıklarından haberi bile yoktur sanırım.Maksat kredi kazanmak ise doping de normal şartlarda yasak olduğundan bu etkinliğin kaldırılarak yerine çok daha yararlı olabilecek başka bir etkinlik getirilmelidir.

Şimdilik aklıma gelen bunlar.Herkese iyi oyunlar dilerim.

Merhaba üstadım ,

1- Sizde biliyorsunuz ki bu sisteme geçilmesinin sebebi yeterince kullanıcının olmamasından kaynaklı. insanlar çok beklemekten şikayet ettiği için , böyle bir çözüm yolu üretmişler. Burada biraz kimin açısından kimin gözünden baktığında önemli. Adam der kardeşim ben 1 hafta lig mi bekleyecem , adamım 1 ay erken emekli olsun ama boş vakit geçirmeyeyim diyende vardır elbet sizin gibi düşünende. Elbette ki yeterli kullanıcı sayısı sağlandığında eski düzene geçilecektir.

2 - üst yorumlardada bahsettiğim gibi bir çalışma olacak , duyurulur yakın zamanda.

3 - Gerekli yerlere iletildi , Yılbaşı nedeniyle çalışma yapamamış olabilirler , yakın zamanda düzelteceklerini umuyorum.

4 - Bi kaç kez okudum , fakat tam anlayamadım. Motivasyon eğitimi alan futbolcu hırçınlaşıyor mu ? Fazla gazlıyorlar heralde elemanları :P Bu konuyu sizinle özelden uzunca konuşmak isterim.

Değerli yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5 m yatırılacaktır. İyi oyunlar dilerim :)

KUTLU schrieb:

Benim önerilerim:

1- Kovulan oyuncular bonservis bedeli olmadan transfer pazarına düşsün ve o oyuncuya ihtiyacı olan takımlar oyuncuyu alabilsin. Böylece hem daha uzun süre online olma sağlanabilir hem de başka birisinin ihtiyacı karşılanmış olur. Bizlerin kadrolarına giremeyen yetenek avcısının getirdiği oyuncuları almak isteyenler olur.

2- Alt yapı takımı oluşturulmalı. Direkt ayrı paf ligi gibi böylece alt yapı önemi arttırılabilir. Oyuncu havuzu daha canlı tutulabilir.

3- Kredi ile her gün 3 idman verdirme hakkı sağlanmalı. 4 günde 1 kredili idman almaktansa daha güçlü oyuncular çıkartılabilir.

Şimdilik bunlar devamı gelir :)

Merhaba ,

1- Doğruyu söylemek gerekirse ilk okuduğumda çok mantıklı gelmişti fakat , empati yapınca bozuldu o :) Örneğin 200'lük adamı kovdum pazara düştü , 200 lük adam arayan biri parasıyla alacakken onu görünce bedavaya aldı. Buraya kadar herşey iyi hoş güzel , ya pazarda adamını satmak isteyen napacak? o seviyelerde satış düşecek ve piyasa da yerle bir olacak. Değil mi hocam ? :)

2- Dediğin iletilir gene fakat insanlar 1 takımla zor ugrasıyor misal (ben :P ) ikinci takımla nasıl ugrasacaklar ? Yapılsa da çok zaman alacak birşey çünkü ha deyince eklenti gibi eklenileceğini zannetmiyorum oyunun sistemni değiştirecek bir yenilik olacağından uzun süreli yeniliklerde olabilir ama kısa sürede böyle birşey beklemeyelim :)

3- Zaten haftanın Haftanın 4 günü 2 , 3 günüde 3 antreman veriliyor. kredi alındığında bu sayı haftanın 5 günü 3 antremana çıkıyor. sizin dediğiniz nedir ? her gün ilave 3 antreman dahamı ?

Yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5 m yatırılacaktır. İyi oyunlar

OZWOLF97 schrieb:

HERKESE SELAMLAR VE SAYGILAR.
      ÖNERİLERİM :
      1-TÜM MAÇ TÜRLERİNDE CANLI ANLATIMDA DÜZELTMELER YAPILABİLİR.
      2-KAMP MERKEZİNDE TAKIMIN GİDECEĞİ ANTRENMANLARIN ÖZELLİKLERİ ARASINDA ÖZELLİKLE 4 BÖLGEDE ( KALECİ,DEFANS.ORTA SAHA VE FORVET HATLARI ) AYRI AYRI ANTRENMANLAR OLACAK ŞEKİLDE DÜZENLENEBİLİR.
      3-GENÇ OYUNCULARIN GELİŞTİRİLİP TAKIMA KATILMA SÜRECİNDEKİ SÜRE KISALTILABİLİR.

Selamlar hocam ,

1- Demek istediğinizi anladım fakat onu biraz daha örneklendirip açar mısınız ? böyle çok üstün körü olmuş sanki :)

2- Evet şimdi kontrol ettim , genelde her kampta belli bir mevkiye özelmiş gibi duruyor :)

3- İkisinin aynanda olması bütün dengeleri bozar. Bence böyle iyi , geç çıkıyor ama güçlü çıkıyor. Öbür türlü ise erken çıksa bu sefer gücü az olacak. ( bence bunu hiç karıştırmayalım düzeni bozmayalım insanlar alıştı 100 güne) :P

Yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. İyi oyunlar..

ysf.19 schrieb:

1. Stadyum bitirme süresi biraz kısalsın.Hiç kredi kullanmayan biri için bitirmesi tam 7 yıl sürüyor böyle bir saçmalık yok.
      2.Asistanları seçerken 10 level de seçebilelim.Sadece level derecelerinde ücret farkı gelsin.Ben bir antrenörü kovmak istiyorum mesela ama 8 level bir antrenörü 2-3 ay sonra 10 a çıkartıyorum çok zaman kaybı maalesef.
      3.Oyuncu kiralama gelsin pazara ve kopyalama kaldırılsın.Böylelikle belki pazar biraz canlanır ve oyunda biraz gerçekçi olur.

Merhaba ,

1- Stadyum konusunda haklsınız , fakat birde şöyle durum var. Stadlarını uzun zaman boyunca yaptıran , para harcayan kişilerde var. onlara haksızlık olmaz mı ? adam demez mi ben niye para verdim o kadar diye.

2- Dediğinizi iletelim.

3 - Oyuncu kiralama banada mantıklı geliyor. Gerekli yerlere iletilecektir , Sistem tarafından olmasa da biz forum üzerinden kontrollü şekilde oyuncu kiralaması yapabiliriz. Kopyalamaya gelince almanlar krediden para kazandığı için ve kopyalama da kreediyle olduğu için kaldıracaklarını pek zannetmiyorum.

Yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim

nejdet42 schrieb:

1-Turnuvaya girdikten sonra çıkma hakkı da olsun turnuva başlamadan.
      2-Kadro doluysa alınan oyuncu hemen reddedilmesin hangi oyuncuyu isterse menajer ondan feragat etsin.
      3-Pazarlık aralığı biraz geniş olsun maaş pazarlığını kabul etmeyen oyuncuyla tekrar masaya oturulabilsin.
      4-Antremanlar en az 7-8 gün ayarlanabilsin.
      5-Tek tek oyuncunun özellikleri antremanda belli olsun ona göre idman ayarlansın.Mesela oh zeki diyelim ikili mücadelesi düşükse ona ikili mücadele verebilelim.
      6-Lig maçları sonunda yayın geliri gibi sıralamaya göre para dağıtırsın. TEŞEKKÜRLER.

Merhaba ,

1- öyle olduğu takdirde bazı arkadaşlar bilerek son zamanda turnuvadan çıkarak turnuvanın iptaline sebep olabilir. turnuvaların tadı kaçar öyle olduğunda da. böylesi iyi bence , girmeden önce bin defa düşünün de girin :)

2- Daha önceki yorumumda da belirttiğim gibi menejer olmak kolay değil. Titiz olmak dikkatli olmak gerekiyor bu işte başarılı olabilmek için. Adam alırken dikkat edecek ha diye atlamayacak öyle , veya adam uçaktayken birini kadro dışı bırakacak sudan sebep bulup :P
      Yani oyunun heyacanı kaçar öyle şeyler çıkarılırsa, böylesi daha iyi dikkatli olsun herkes :)
      3- 4 kere 5 kere reddeden birine gitmekte yüzsüzlük sanki biraz :D anlaşamamışlarsa nasip değilmiş :) Bu arada bunun için bir site var , kaç gücünde kaç yaşında adamın ne kadar düşük maaşa evet dediği bir site , isteyen olursa özelden yazsın atayım. hem bunun da yolunu çözmüş olduk :)
      4-Premium paket sayesinde antremanlar 10 günlük ayarlanabiliyor.
      5-Antreman grup isimlerini güç yapabilirsin , ben öyle böldüm. mesela fitness şut hız pas gibi antreman gruplarım var. hangi oyuncumda hangisi eksikse ona kaydırıyorum :)
      6-Bu dediğinizi pek anlayamadım , özelden biraz daha açar mısınız ?

yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılcaktır. iyi oyunlar

Baycunoyan schrieb:

1-Antrenman süreleri uzatılsın.
      2-Girilen turnuvadan çıkılabilsin.
      3-Mobil uygulaması yapılmalı.
      4-Daha fazla kişi oynaması için reklam yapılmalı.

Merhaba ,

1- antreman süreleri derken ? gün içinde verilen antreman mı , yoksa önceden ayarlayabildiğimiz antreman mı ? önceden ayarlayabildiğimiz antreman ise premium sayesinde 10 günlük verilebiliyor.
      2- girilen turnuvadan çıkmak doğru değil , son dakika kalan çıkan çok olur bu sefer turnuvalar iptal olur. hoş olmaz.
      3- Mobil uygulama almanya versiyonunda var , türkiyeye de yakın zamanda gelecek çalışmalar sürüyor.
      4- Reklam yapılacak fakat yukardaki maddede belirttiğim gibi mobil uygulamanın faaliyete geçmesi bekleniyor.

yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim

MustiSRSY schrieb:

Öncelikle boyle bir konuya yer verdiğiniz için teşekkürler tabiki buradaki önerilerden en azında bir kaç tanesi bile uygulansa daha mutlu oluruz oyuna daha çok bağlaniriz,

1- lig veya sponsor gelirlerinin arttirilmasin (şuanda hazırlık maçları sadece günlük futbolcu maaşlarını anca karşılıyor )
      2- inşaat sürelerinin kısaltılması
      3- transfer piyasasına düzenleme getirilmesi

Selamlar dostum ,

Öncelikle biz teşekkür ederiz yorum yaptığınız , öneride bulunduğunuz için.

1 - ligte belli bir sıralamaya girenlere ödül verilmesi için çalışma sürdrülüyor , sponsor gelirleride artılacaktır.

2- gerekli yerlere iletelim onu da

3- piyasanın düzene girmesi için para gerekiyor , bizde elimizden geldiğince etkinlik turnuva düzenleyip para dağıtmaya çalışıyoruz.

yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. iyi oyunlar

OsmanDALKILIC schrieb:

Stadyum koltuklarının inşaata verilmesi esnasında bir anda ne kadar çok koltuk inşaata verirsek inşaat süresinin koltuk sayının çokluğuna göre kısalması - Stadyum koltuklarının inşaata verilmesi esnasında bir anda ne kadar çok koltuk inşaata verirsek ödenecek bedelin azalmasıEğer bu dediklerimi hayata geçirebilirsek oyunundaki hareketlenmenin artacağını ve daha zevkli bir hal alacağını düşünüyorum.

Merhaba ,

Önerinize katılıyorum , gerekli yerlere iletilecektir. yorumunuz için teşekkürler hesabınıza 5 m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim

tncyakks schrieb:

1) para kazanma olayları sadece 2 şeye bağlanmamalıdır yani stad ve hazırlık maclarına ?
      2) lig macı gelirleri arttırılmalıdır
      3)bence herkes türkiye ligin'de oynamamlıdır.
      4) ayrı ayrı ülkeler olmalıdır lig ve ülke kupa sistemi getirilmelidir.
      5) şampionlar ligi ve avrupa ligi getirilmelidir.
      6) oyuncu gelişimleri 18 ila 23 arası hızlı gelişim sağlanmalıdır 24 30 kadar stabil gelişme gösterilmelidir.
      7) oyuncu emekli yası 35 standart olmalıdır erken emeklilikler kaldırılmalıdır.

8) ~~~~~~ HERKESE İYİ OYUNLAR VE HERKESE İYİ NOELLER~~~~~~ 8)

Merhaba hocam ,

1- peki onu biraz daha açabilir misiniz ? nasıl bir para kazanma yolları olabilir.

2- Lig maçında gerek bilet olsun gerek büfe , taraftar store vs. güzel hasılat bırakmaktadır. fiyatları kontrol etmelisiniz.

3-Türkiye serverında oynadığımız için sadece türkiye odaklı oyundur. başka ligler olması çok zor şu durumda.

4- Yukarda dediğim madde bunun içinde geçerlidir.

5- süper ligte avrupa ligi ve şampiyonlar ligi oynanmaktadır zaten.

6- Oyuncular 16 yaşında gençlikten gelir ve 20 yaşında civarı gençlikten çıkarlar , yaşları arttıkca güç atlamalarıda yavaşlar zaten.

7- bu dediğinize bende katılıyorum , gerekli yerlere iletilecektir.

yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim

Hzrseremet schrieb:

Ben biraz detaylı bir gelişim önereceğim ve umarım hepsi olmasa da bir kısmı gerçekleşir.
      1- DİZİLİŞ TAKTİKLERİNİN ÇEŞİTLENDİRİLİP ÇOĞALTILMASINI AYNI ZAMANDA YEDEK SAYISININ NORMALDEKİ GİBİ 7 YE ÇIKARILMASI
      2- YETENEK AVCISININ AMATÖR LİGLERE BİLE HİTAP ETMEYEN OYUNCULAR GETİRMESİNE MÜDAHALE EDİLİP EN AZINDAN LİGE VE ASİSTAN LEVELİNE GÖRE ARTTIRILMASI
      3- TRANSFER PAZARINDA OYUNCU GÜÇLERİ İLE ORANTILI ÜST TEKLİF MİKTARI AYARLANIP OYUN İÇİNDE PARA TRANSFERİ VE SATIŞININ ENGELLENMESİ
      4- OYUNCU KİRALAMA MANTIKLI BİR ETKEN OLABİLİR, NE KADAR BİZ DOSTLAR ARASINDA BUNU ZATEN YAPSAK DA YENİ OYUNCULAR İÇİN GÜZEL OLACAKTIR
      5- SPONSOR GELİRLERİNİN EN AZ 2 KAT ARTIP HİÇ OLMAZSA OYUNCU MAAŞLARININ BİR KISMINA DENK GELMESİ
      6- STADYUM GELİŞİME HIZININ ÇOK HIZLANMASI TARAFTARI DEĞİLİM ESKİ OYUNCULARIN EMEKLERİNİN YANSIMASI AÇISINDAN ANCAK BİR BLOK İNŞAATIN 1 AYDAN EN AZINDAN 10 GÜNE DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTERİM Kİ BU HALDE BİLE STADYUM 3 YILA ANCA BİTEBİLİR.
      7- BÜFE VE TARAFTAR ÜRÜNLERİ MAĞAZALARINA GELEN MALZEMELER 2 MAÇTA BİTİYOR BUNLARIN KAPASİTELERİNİN KESİNLİKLE ARTMASI GEREKİYOR
      8- BAHİS BÜROSUNDA HER GÜN 10 MAÇ OYNAYIP 7 SİNİ TUTTURMAMIZ SADECE ASİSTANININ PARASINI KARŞILAMAKTADIR. DAHA FAZLA BAHİS YA DA BAHİS MİKTARI ARTTIRILMALI
      9- HER LİGE ÖZEL AYDA BİR DÜZENLENEN KREDİ VEYA CEZBEDEN ÖDÜLLER VEREN SİSTEM TURNUVALARI VE ŞAMPİYONLAR LİGİ TURNUVALARI KURULMALI
      VE EN ÖNEMLİ LİG SORUNLARINA KARŞILIK:
      10- LİGLERDEKİ TAKIM SAYILARININ ARTTIRILMASI. BUNUN DA BİR KAÇ SEZON ÜST LİGE ÇIKAN SAYISININ ARTTIRILMASI İLE YAPILACAĞINI VE YAPILDIKTAN SONRA DA TFF 2. LİG DEN İTİBAREN HER LİGİN TANE SAYISINI 6 DA SABİTLENİP LİG BAŞLAMA VE BİTİŞ TARİHLERİNİN AYNI OLMASIYLA BERABER BEKLEMELERİN ORTADAN KALKMASI
      11- NE ZAMAN OYUNA KATILAN OLACAĞI BİLİNMEDİĞİ İÇİN EN ALT LİGİN ÜSTTEKİ LİG DÜZENİNE UYMAYACAĞINI BİLİYORUM. BUNA KARŞILIK DA YENİ KATILAN TAKIMLAR GEREKLİ GİRİŞİN OLMADIĞI DURUMLARDA SİSTEMİN OLUŞTURDUĞU BOT TAKIMLARI İLE AYNI LİGE GİREBİLİR VE BU ŞEKİLDE DENGE BOZULMADAN İLERLEYEBİLİR.

VE OYUNUN BU TÜR DÜZENLEMELERİNDEN SONRA GEREK İNSTAGRAM DA GEREK DİĞER SOSYAL MEDYALARDA REKLAMLARININ YAPILMASI KESİNLİKLE YAPILMASI GEREKEN BİR ŞEYDİR. HEPİMİZ BİLİYORUZ Kİ REKLAM VE YENİ OYUNCU KATILIMI BİZİM EN BÜYÜK DESTEĞİMİZ OLACAKTIR.

BENİM İÇİN ÖDÜL BUNLARIN YAPILMASIDIR TEŞEKKÜR EDERİM

Hocam Merhaba ,

özellikle sona mı kaldın bilmiyorum fakat 3 4 saattir önerileri okuyup cevap yazıyorum saat sabah 6 oldu bakalım senin yazdıklarınla nasıl başa çıkıcam :)

1- 5 tane diziliş seçeneği var , onu istediğiniz gibi oynama hakkına sahipsiniz zaten.
      2- bunda hak veriyorum az da olsa yüksek gelebilirler.
      3-bunun hakkında da çalışmalar yapılmaktadır.
      4 - oyuncu kiralamayı ileteceğiz , olmazsa bile sistematik olarak biz forum üzerinden yönetim kontrolünde yapılabilir diye düşünüyorum.
      5- sponsor gelirleride artırılacaktır kısa zamanda.
      6- Bende yavaşlaması taraftarı değilim çünkü stadını bitiren insanlar onlarca para harcarken onlara haksızlık olur diye düşünüyorum.
      7- iletilecektir.
      8- iletilecektir.
      9-Yılbaşı turnuvası düzenledik gördüyseniz her lige özel, ödüllü etkinliklerimiz oluyor sürekli. Bizi takip edin :thumbup:
      10 - Bunu daha önceki yorumlarda da belirttim , takım sayıları siz beklemeyin diye düşürüldü yeterli sayıya ulaşınca eski düzene geçilecektir. Fakat hepsinin aynanda başlaması çok zor , aksamalar ve beklemeler çok olur.
      11- Oyuna bot girmesi taraftarı değilim , 2 gün daha fazla bekleyeyim ama karşımdaki insanın kim olduğunu bileyim.
      12 - reklam için oyunun app uygulaması bekleniyor ondan sonra güzel reklamlar olacaktır.

beni çok yordunuz hem sabaha karşı olmasından hemde çok uzun olmasından ama memnun kaldım insanların böyle öneriler sunmasına :)
      yorumunuz için teşekkürler , hesabınıza 5 m yatırılacaktır. iyi oyunlar dilerim
      3.30 ta başladığım önerileri yorumlama kısmı saat 05:52 itibari ile bitmiş bulunmakta , yorulmadım değil ama oyun için birşeyler yapabileceksek ne mutlu bana. Gerekli şeyleri almanyaya ileteceğiz , iletilmeyecek şeylerden bahsettim zaten size. Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Herkese 5m yatacaktır, güle güle harcayın. harcadıkça sabahlamamı hatırlayın :thumbup:

ÖDÜLLÜ ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR , BİZİ TAKİPTE KALIN :)

İyi oyunlar...