Jak to możliwe??? Po raz kolejny

Jak to możliwe??? Po raz kolejny

Tylko jedno pytanie mi się nasuwa teraz na usta.

Czy ktoś chce nas robić w bambuko czy co bo już sam nie wiem??

A więc tak dzisiaj o 15:00 zaktualizowało mi się Biuro Prasowe na 100 % a o godzinie 19:45 tego samego dnia mam już "tylko" 99% więc o co tutaj chodzi???

Ktoś może powiedzieć, że jest to mało ważne ale ja zauważyłem, że u mnie się zdarza to po raz kolejny, miesiąc temu nawet więcej pisałem o tym do supportu ale niestety nie rozwiązano mojego problemu może ktoś z moderacji a najlepiej administracji mi będzie potrafił na to odpowiedzieć.

Proszę o odpowiedzi konkretnych osób, które wymieniłem wcześniej a nie zwykłych userów.

Witaj @GL7
    Jak najbardziej jest wszystko w porządku w ww. poście.
    Przepraszamy, że nie było takiej informacji w FAQ stworzonym przez PL Team na naszym forum.

Domyślam się, że rozegrałeś dzisiaj 4 mecze w grze.
    Zaokrąglając po każdym meczu grając w 3 lidze zadowolenie kibiców zmniejsza się o 0.7 %.
    O godzinie 15:00 zaktualizowało Ci się w 'Biurze Prasowym' 100% 'Zadowolenia kibiców'
    Rozegrałeś wtedy 2 mecze (1 mecz ligowy + mecz w turnieju) daje nam to 0.7 (na 1 mecz) x2 = 1.4
    100 % - 1.4 % = 98,6 ~99 (po zaokrągleniu).

Poniżej przedstawiam szczegółową tabelkę z informacją o ile procent w danej lidze spada 'Zadowolenie kibiców'.
    Małą ciekawostką jest fakt, że posiadając Stacje TV lub Radiostacje odejmuje nam 1 % w danym dniu spadającej ilości procent w zadowoleniu kibiców.
    Posiadając dwie budowle dostajemy (Stacja TV + Radiostacje) dostajemy 2% !

Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałeś.
    W najbliższym czasie ta informacja zostanie dodana do FAQ Gry na forum.
    Postaramy się jeszcze bardziej uściślić tą informację, żeby była zrozumiała dla Wszystkich :)

LIGA
    WARTOŚĆ %
    + RADIOSTACJA
    + STACJA TV
    RADIOSTACJA + STACJA TV
    EKSTRAKLASA
    4
    3
    3
    2
    1 LIGA
    3.50
    2.50
    2.50
    1.50
    2 LIGA
    3
    2
    2
    1
    3 LIGA
    2.50
    1.50
    1.50
    0.50
    4 LIGA
    2
    1
    1
    0
    LIGA OKRĘGOWA
    1.50
    0.50
    0.50
    0
    KLASA A
    1
    0
    0
    0
    KLASA B
    0.50
    0
    0
    0

Pozdrawiam Team FutbolCup
    dzelen

Post was edited 1 time, last by “dzelen” ().

Ja specjalnie czekałem do następnego dnia żeby to sprawdzić.

Dzelen piszesz że zadowolenie kibiców spada po każdym meczu i nie wiedziałem o takiej tabelce także dziękuje za dodanie tej informacji.

Lecz nie do końca się mogę z tym zgodzić.
    Ja mam jak i wszyscy raczej tą samą sytuację.

Wczoraj po 15:00 100% zadowolenia.
    Po ligowym już tylko 99%.
    Nie gram Turka specjalnego czyli rozegrałem tylko 1 mecz.
    Dziś zadowolenie spadło do 98% a nie rozegrałem żadnego meczu więcej godzina 8:00 rano.
    Czyli nie do końca się to zgadza z tą tabelka....no chyba że dochodzi do tego jeszcze codziennie -1% z automatu za zadowolenie zależne od ligi??

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Ja też specjalnie czekałem i musze potwierdzić słowa Oldboya
    po ligowym żadnego meczu nie grałem i z rana mam 98% zadowolenia
    We’ve conquered all of Europe
    We’re never gonna stop
    From Paris down to Turkey
    We’ve won the fucking lot
    Bob Paisley and Bill Shankly
    The Fields of Anfield Road
    We are loyal supporters
    And we come from Liverpool
    Allez Allez Allez!
    zadowolenie spada w czasie, wskaźnik spadku pokazuje tabela w poście dzelena, jeśli np. drużyna gra w 4. lidze, to spada o 2 pkty procentowe dziennie, czyli o 1 punkt co 12 godzin (o 3 nad ranem i o 15), spadki mogą być zmniejszone jeśli klub posiada stację radiową lub TV

thorrgall wrote:

zadowolenie spada w czasie, wskaźnik spadku pokazuje tabela w poście dzelena, jeśli np. drużyna gra w 4. lidze, to spada o 2 pkty procentowe dziennie, czyli o 1 punkt co 12 godzin (o 3 nad ranem i o 15), spadki mogą być zmniejszone jeśli klub posiada stację radiową lub TV

Hmmmm... analizując twoją odpowiedz..to brakuje mi tu wyjaśnienia dlaczego po 15:00 było 100% zadowolenia po zamówieniu odpowiedniego biura prasowego...i na mecz ligowy też było 100%...a po meczu juz 99%?
    Nie zgadza się to z twoją tezą thorrgall:/

Bo mecze ligowe odbywają się o 17:00

No chyba że te pkt o których mówisz odejmują się o 5 rano i 17 po południu??

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    szczerze mówiąc, to nigdy aż tak tego nie analizowałem, wystarczała mi wiedza, że zamawiając jakąś akcję o 15, to o 17:00 czy 18:00 (na serwerze .de) będę grał z bonusem domowym, i to bez względu na to czy po akcji mam 100 czy 99% zadowolenia kibiców.