Sticky Ogłoszenia - Liga Mistrzów

    Drodzy Menadżerowie!

    W miesiącu październiku wystartuje Turniej Liga Mistrzów rozgrywany za pomocą meczy towarzyskich.
    Czas trwania turnieju: 3 - 4 miesiące, w zależności od liczby uczestników.
    Terminy rozgrywania spotkań oraz wszelkie informacje organizacyjne można znaleźć w dziale:

    Regulamin - Liga Mistrzów

    W fazie grupowej turnieju (po zakończeniu fazy eliminacji) będzie brać udział 64 drużyn (bądź mniej jeżeli liczba chętnych będzie zbyt mała) podzielonych na 16 grup po 4 zespoły.
    Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują po 2 zespoły.
    Następnie w fazie pucharowej, przegrany dwumeczu odpada, zwycięzca awansuje dalej, i tak aż do finału.

    Nagrody w turnieju przedstawiają się następująco.

    - każdy kto awansuje do fazy grupowej - 5 mln (waluta w grze)
    - wygrany mecz grupowy - 2 mln
    - zremisowany mecz grupowy - 1 mln
    - 1. miejsce w grupie - 10 mln
    - 2. miejsce w grupie - 7 mln
    - przegrany w 1/16 – 15 mln i 30 credits
    - przegrany w 1/8 – 30 mln i 40 credits
    - przegrany w 1/4 – 45 mln i 60 credits
    - przegrany w 1/2 – 60 mln i 80 credits
    - finalista – 80 mln i 100 credits
    - zwycięzca turnieju – 100 mln i 150 credits
    - zwycięzca meczu o
    Superpuchar FutbolCup20 mln oraz tytuł menadżera dnia.
    Nagrody finansowe za awans do fazy grupowej będą wypłacana po zakończonych eliminacjach.
    Nagrody finansowe za wyniki grupowe będą wypłacane po zakończeniu fazy grupowej.
    Nagrody finansowe/credits za udział w poszczególnych fazach pucharowych będą wypłacana w momencie odpadnięcia z rozgrywek.
    Nagrody finansowe/credits w fazie pucharowej nie sumują się.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup

    Post was edited 4 times, last by “sunshaine” ().

    Drodzy Menadżerowie!

    Po zakończonych zapisach i podziale drużyn na poszczególne turnieje, nadszedł czas na przedstawienie zespołów, które zagrają w poszczególnych rundach eliminacyjnych, a także bezpośrednio w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

    FC RYBNIK FULL
    Twister - tornado
    Tuciak United Team
    Internazionale Wodzisław Śląski
    inkwizytor
    LKS Pogórze Bachórz
    iBuyPower
    Livebird FC
    Łęg Łowce
    Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Celtic Glasgow
    Black Devils
    thorrgall
    La Fiorita
    C.F Wyspa
    FC Bartekx
    Legia...(L)...Warszawa
    FC Buhaje
    soints
    Wodnik Callander
    Chojniczanka Chojnice
    La Masía Barcelona
    Kolonia City
    FC Blanco
    ŻYRARDÓW@TEAM
    Pogoń Dołuje
    Real Madrid
    KksStartPruszcz
    FC Masters Gliwice
    Futbol Club Barcelona
    Jaga 1
    Cargovia Kargowa

    Real&Biedronka
    The Gunners
    STUDZIANKA
    Visca el Barca
    ZIAJOK FC
    MKS Orneta
    MaxiMilan
    Everton
    LKS Czaszyn
    AC Milan Poland
    Unia Skierniewice
    KS Kretovia
    RIOT II
    Asfalt 1,7 km Piaski
    Fopa i Nietakt
    Twierdza_Wrocław
    Sportowa FC
    Victoria Pomorzowice
    KKS Kolejowy
    Perla Chmiel
    Zbrosławice FC
    FC Janke
    Golden Team
    Husaria
    Mszczonowianka Mszczonów
    kaliszfornia
    The Karakans
    Polonia Bytom
    FC Kamionka
    OGIEŃ CZARNKÓW
    heFALUNpy
    FC Köybaši

    FCP
    Skra Ostrołęka
    menele mahonka
    FC Juventus
    "Tupliczanka Tuplice''
    Orkan Zapałów
    Motor Lublin 1950
    FC Barcelona.
    RWKS Sparta
    Hen Terespol
    〽️ Trail Minutka CF
    Legia - 1916
    KING ŁÓDŹ
    K.S. Jaroslawiec
    GKS Zamczysko Odrzykoń
    IMMORTAL SPARTANS
    unia niećkowo
    9kompania
    NaleśnikiTeam
    KS Rekloda
    BKP Rakovia Gepard
    Cebularnia
    Dream Team Gniezno
    LA Galaxy
    FC Kosiarze Bytom
    Pokrzywa Parzy Szew

    LKS Koszęcin
    FC Equ
    Fc Słupia Sulęczyno
    Jelonki Warszawa
    Andrus
    LegoFriends

    LKS Uście Gorlickie
    mistrzowski lech
    ŁKS Łochów 1966
    TMC Trytyt
    DiiL FC
    Fc Barcelona8


    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają bezpośrednio w fazie grupowej.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w II rundzie eliminacyjnej jako rozstawione.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w II rundzie eliminacyjnej jako nie rozstawione.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w I rundzie eliminacyjnej jako rozstawione
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w I rundzie eliminacyjnej jako nie rozstawione.

    Post was edited 3 times, last by “sunshaine” ().

    Drodzy Menadżerowie!

    Losowanie grup Ligi Mistrzów już wkrótce!
    Oto podział drużyn na koszyki:

    Koszyk 1
    Tuciak United Team
    Internazionale Wodzisław Śląski
    inkwizytor
    FC RYBNIK FULL
    Livebird FC
    iBuyPower
    LKS Pogórze Bachórz
    thorrgall
    Łęg Łowce
    Twister
    Legia...(L)...Warszawa
    Celtic Glasgow
    FC Buhaje
    9kompania
    FC Bartekx
    FC Blanco

    Koszyk 2
    Perla Chmiel
    Kolonia City
    Wodnik Callander
    Victoria Pomorzowice
    heFALUNpy
    Everton
    Pogoń Dołuje
    KKS Kolejowy
    Polonia Bytom
    Black Devils
    IMMORTAL SPARTANS
    La Masía Barcelona

    STUDZIANKA
    LKS Czaszyn
    FC Masters Gliwice
    FC Köybaši

    Koszyk 3
    The Gunners
    soints
    RWKS Sparta
    C.F Wyspa
    kaliszfornia
    KS Kretovia
    Husaria
    Sportowa FC
    ŻYRARDÓW@TEAM
    Jaga 1
    Visca el Barca
    MaxiMilan
    KS Renkloda
    KksStartPruszcz
    Chojniczanka Chojnice
    Asfalt 1,7 km Piaski

    Koszyk 4
    GKS Zamczysko Odrzykoń
    KING ŁÓDŹ

    ZIAJOK FC
    Futbol Club Barcelona
    Cebularnia
    Golden Team/FC Equ
    Cargovia Kargowa
    La Fiorita
    MKS Orneta
    menele mahonka
    Real Madrid
    BKP Rakovia Gepard
    Twierdza_Wrocław
    LKS Koszęcin
    OGIEŃ CZARNKÓW
    Gladiatorzy Z Miasta Noży

    Uwaga: W związku z oczekiwaniem na rozegranie meczu symulacyjnego miedzy drużynami zaznaczonymi na czerwono, skład koszyka 4 jest wciąż nieokreślony.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup

    Post was edited 3 times, last by “sunshaine” ().