Faza grupowa - Liga Mistrzów



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    Celtic Glasgow : Chojniczanka Chojnice 3-0
    Visca el Barca! : Twister 0-4

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    Twister : Celtic Glasgow 2-2
    Chojniczanka Chojnice : Visca el Barca! 2-4

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    Chojniczanka Chojnice : Twister 1-1
    Visca el Barca! : Celtic Glasgow 0-2

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    Chojniczanka Chojnice : Celtic Glasgow 1-3
    Twister : Visca el Barca! 4-0

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    Celtic Glasgow : Twister 5-2
    Visca el Barca! : Chojniczanka Chojnice 5-2

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    Twister : Chojniczanka Chojnice 3-0
    Celtic Glasgow : Visca el Barca! 2-0



    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    Cargovia Kargowa : Legia...(L)... Warszawa 1-5
    Perla Chmiel : Internazionale Wodzisław Śląski 0-2

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    Internazionale Wodzisław Śląski : Cargovia Kargowa 6-1
    Legia...(L)... Warszawa : Perla Chmiel 4-1

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    Legia...(L)... Warszawa : Internazionale Wodzisław Śląski 0-3
    Perla Chmiel : Cargovia Kargowa 0-2

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    Legia...(L)... Warszawa : Cargovia Kargowa 5-1
    Internazionale Wodzisław Śląski : Perla Chmiel 4-1

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    Cargovia Kargowa : Internazionale Wodzisław Śląski 2-4
    Perla Chmiel : Legia...(L)... Warszawa 1-4

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    Internazionale Wodzisław Śląski : Legia...(L)... Warszawa 5-1
    Cargovia Kargowa : Perla Chmiel 6-2



    Post was edited 14 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    Pogoń Dołuje : Livebird FC 2-5
    Wodnik Callander : thorrgall 0-2

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    thorrgall : Pogoń Dołuje 3-0
    Livebird FC : Wodnik Callander 0-0

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    Livebird FC : thorrgall 3-2
    Wodnik Callander : Pogoń Dołuje 1-0

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    Livebird FC : Pogoń Dołuje 5-3
    thorrgall : Wodnik Callander 3-0

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    Pogoń Dołuje : thorrgall 1-1
    Wodnik Callander : Livebird FC 1-3

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    thorrgall : Livebird FC 5-1
    Pogoń Dołuje : Wodnik Callander 3-1



    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    FC Masters Gliwice : PGG ROW RYBNIK 2-1
    The Gunners : Pomorzanin Cychry 1-4

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    Pomorzanin Cychry : FC Masters Gliwice 3-0
    PGG ROW RYBNIK : The Gunners 1-2

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    PGG ROW RYBNIK : Pomorzanin Cychry 3-0
    The Gunners : FC Masters Gliwice 2-4

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    PGG ROW RYBNIK : FC Masters Gliwice 5-2
    Pomorzanin Cychry : The Gunners 4-1

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    FC Masters Gliwice : Pomorzanin Cychry 1-2
    The Gunners : PGG ROW RYBNIK 2-4

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    Pomorzanin Cychry : PGG ROW RYBNIK 0-2
    FC Masters Gliwice : The Gunners 5-2



    Post was edited 14 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    Polonia Bytom : Łęg Łowce 1-4
    GKS Zamczysko Odrzykoń : iBuyPower 2-5

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    iBuyPower : Polonia Bytom 4-0
    Łęg Łowce : GKS Zamczysko Odrzykoń 2-0

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    Łęg Łowce : iBuyPower 3-2
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Polonia Bytom 1-0

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    Łęg Łowce : Polonia Bytom 2-3
    iBuyPower : GKS Zamczysko Odrzykoń 3-0

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    Polonia Bytom : iBuyPower 1-4
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Łęg Łowce 0-4

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    iBuyPower : Łęg Łowce 3-1
    Polonia Bytom : GKS Zamczysko Odrzykoń 5-2



    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    soints : Kolonia City 5-2
    KKS Kolejowy : Black Devils 2-5

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    Black Devils : soints 5-2
    Kolonia City : KKS Kolejowy 2-0

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    Kolonia City : Black Devils 1-1
    KKS Kolejowy : soints 1-3

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    Kolonia City : soints 4-2
    Black Devils : KKS Kolejowy 5-0

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    soints : Black Devils 3-0
    KKS Kolejowy : Kolonia City 0-0

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    Black Devils : Kolonia City 5-2
    soints : KKS Kolejowy 0-5



    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    Jaga 1 : FC Buhaje 1-2
    The Reds Moose : inkwizytor 1-3

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    inkwizytor : Jaga 1 4-0
    FC Buhaje : The Reds Moose 3-1

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    FC Buhaje : inkwizytor 5-3
    The Reds Moose : Jaga 1 0-4

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    FC Buhaje : Jaga 1 2-2
    inkwizytor : The Reds Moose 5-1

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    Jaga 1 : inkwizytor 2-7
    The Reds Moose : FC Buhaje 1-3

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    inkwizytor : FC Buhaje 3-0
    Jaga 1 : The Reds Moose 5-3



    Post was edited 12 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.04.2020
    FC Blanco : Tottenham Hotspur 1882 FC 0-3
    Chelsea KnO FC : Tuciak United Team 1-3

    Kolejka 2 - 17.04.2020
    Tuciak United Team : FC Blanco 4-1
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Chelsea KnO FC 4-1

    Kolejka 3 - 22.04.2020
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Tuciak United Team 1-3
    Chelsea KnO FC : FC Blanco 5-2

    Kolejka 4 - 24.04.2020
    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Blanco 4-0
    Tuciak United Team : Chelsea KnO FC 4-1

    Kolejka 5 - 29.04.2020
    FC Blanco : Tuciak United Team 2-5
    Chelsea KnO FC : Tottenham Hotspur 1882 FC 1-3

    Kolejka 6 - 01.05.2020
    Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC 2-2
    FC Blanco : Chelsea KnO FC 5-2



    Post was edited 12 times, last by “sunshaine” ().