Rozgrywki LT PL - IVB liga - V sezon

      Rozgrywki LT PL - IVB liga - V sezon



      Kolejka 1 - 01.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      Sativa Team : KS Kretovia
      JELONKI Warszawa : Elektryczne Tłuczki
      HC Tigers : The Gunners
      Huragan Humniska (b) : FC Köybaši
      RTS Morszków (b) : NaleśnikiTeam (s)


      Kolejka 2 - 02.03.2019

      JELONKI Warszawa : KS Kretovia
      HC Tigers : Elektryczne Tłuczki
      Huragan Humniska (b) : The Gunners
      RTS Morszków (b) : FC Köybaši
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : NaleśnikiTeam (s)
      Zryw Dabrowka (b) : Sativa Team


      Kolejka 3 - 03.03.2019

      FC Köybaši : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      The Gunners : RTS Morszków (b)
      Elektryczne Tłuczki : Huragan Humniska (b)
      KS Kretovia : HC Tigers
      Sativa Team : JELONKI Warszawa
      NaleśnikiTeam (s) : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 4 - 04.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : The Gunners
      NaleśnikiTeam (s) : FC Köybaši
      RTS Morszków (b) : Elektryczne Tłuczki
      Huragan Humniska (b) : KS Kretovia
      HC Tigers : Sativa Team
      Zryw Dabrowka (b) : JELONKI Warszawa


      Kolejka 5 - 05.03.2019

      Elektryczne Tłuczki : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      The Gunners : NaleśnikiTeam (s)
      KS Kretovia : RTS Morszków (b)
      Sativa Team : Huragan Humniska (b)
      JELONKI Warszawa : HC Tigers
      FC Köybaši : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 6 - 06.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : HC Tigers
      Huragan Humniska (b) : JELONKI Warszawa
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : KS Kretovia
      NaleśnikiTeam (s) : Elektryczne Tłuczki
      FC Köybaši : The Gunners
      RTS Morszków (b) : Sativa Team


      Kolejka 7 - 07.03.2019

      The Gunners : Zryw Dabrowka (b)
      HC Tigers : Huragan Humniska (b)
      JELONKI Warszawa : RTS Morszków (b)
      Elektryczne Tłuczki : FC Köybaši
      KS Kretovia : NaleśnikiTeam (s)
      Sativa Team : Studnia (S) Bydgoszcz (s)


      Kolejka 8 - 08.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : Huragan Humniska (b)
      RTS Morszków (b) : HC Tigers
      The Gunners : Elektryczne Tłuczki
      FC Köybaši : KS Kretovia
      NaleśnikiTeam (s) : Sativa Team
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : JELONKI Warszawa


      Kolejka 9 - 09.03.2019

      Elektryczne Tłuczki : Zryw Dabrowka (b)
      Huragan Humniska (b) : RTS Morszków (b)
      KS Kretovia : The Gunners
      Sativa Team : FC Köybaši
      JELONKI Warszawa : NaleśnikiTeam (s)
      HC Tigers : Studnia (S) Bydgoszcz (s)


      Kolejka 10 - 10.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Huragan Humniska (b)
      NaleśnikiTeam (s) : HC Tigers
      FC Köybaši : JELONKI Warszawa
      The Gunners : Sativa Team
      Elektryczne Tłuczki : KS Kretovia
      Zryw Dabrowka (b) : RTS Morszków (b)


      Kolejka 11 - 11.03.2019

      RTS Morszków (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      Huragan Humniska (b) : NaleśnikiTeam (s)
      HC Tigers : FC Köybaši
      JELONKI Warszawa : The Gunners
      Sativa Team : Elektryczne Tłuczki
      KS Kretovia : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 12 - 12.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Zryw Dabrowka (b)
      KS Kretovia : Sativa Team
      Elektryczne Tłuczki : JELONKI Warszawa
      The Gunners : HC Tigers
      FC Köybaši : Huragan Humniska (b)
      NaleśnikiTeam (s) : RTS Morszków (b)


      Kolejka 13 - 13.03.2019

      KS Kretovia : JELONKI Warszawa
      Elektryczne Tłuczki : HC Tigers
      The Gunners : Huragan Humniska (b)
      FC Köybaši : RTS Morszków (b)
      NaleśnikiTeam (s) : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      Sativa Team : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 14 - 14.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : FC Köybaši
      RTS Morszków (b) : The Gunners
      Huragan Humniska (b) : Elektryczne Tłuczki
      HC Tigers : KS Kretovia
      JELONKI Warszawa : Sativa Team
      Zryw Dabrowka (b) : NaleśnikiTeam (s)


      Kolejka 15 - 15.03.2019

      The Gunners : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      FC Köybaši : NaleśnikiTeam (s)
      Elektryczne Tłuczki : RTS Morszków (b)
      KS Kretovia : Huragan Humniska (b)
      Sativa Team : HC Tigers
      JELONKI Warszawa : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 16 - 16.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Elektryczne Tłuczki
      NaleśnikiTeam (s) : The Gunners
      RTS Morszków (b) : KS Kretovia
      Huragan Humniska (b) : Sativa Team
      HC Tigers : JELONKI Warszawa
      Zryw Dabrowka (b) : FC Köybaši


      Kolejka 17 - 17.03.2019

      HC Tigers : Zryw Dabrowka (b)
      JELONKI Warszawa : Huragan Humniska (b)
      KS Kretovia : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      Elektryczne Tłuczki : NaleśnikiTeam (s)
      The Gunners : FC Köybaši
      Sativa Team : RTS Morszków (b)


      Kolejka 18 - 18.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : The Gunners
      Huragan Humniska (b) : HC Tigers
      RTS Morszków (b) : JELONKI Warszawa
      FC Köybaši : Elektryczne Tłuczki
      NaleśnikiTeam (s) : KS Kretovia
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Sativa Team


      Kolejka 19 - 19.03.2019

      Huragan Humniska (b) : Zryw Dabrowka (b)
      HC Tigers : RTS Morszków (b)
      Elektryczne Tłuczki : The Gunners
      KS Kretovia : FC Köybaši
      Sativa Team : NaleśnikiTeam (s)
      JELONKI Warszawa : Studnia (S) Bydgoszcz (s)


      Kolejka 20 - 20.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : Elektryczne Tłuczki
      RTS Morszków (b) : Huragan Humniska (b)
      The Gunners : KS Kretovia
      FC Köybaši : Sativa Team
      NaleśnikiTeam (s) : JELONKI Warszawa
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : HC Tigers


      Kolejka 21 - 21.03.2019

      Huragan Humniska (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (s)
      HC Tigers : NaleśnikiTeam (s)
      JELONKI Warszawa : FC Köybaši
      Sativa Team : The Gunners
      KS Kretovia : Elektryczne Tłuczki
      RTS Morszków (b) : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 22 - 22.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : RTS Morszków (b)
      NaleśnikiTeam (s) : Huragan Humniska (b)
      FC Köybaši : HC Tigers
      The Gunners : JELONKI Warszawa
      Elektryczne Tłuczki : Sativa Team
      Zryw Dabrowka (b) : KS Kretovia
      Kolejka 1 - 01.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (0:1)
      Sativa Team : KS Kretovia (0:1)
      JELONKI Warszawa : Elektryczne Tłuczki (1:0)
      HC Tigers : The Gunners (1:1)
      Huragan Humniska (b) : FC Köybaši (0:3w/o)
      RTS Morszków (b) : NaleśnikiTeam (s) (3:0)







      Kolejka 2 - 02.03.2019

      JELONKI Warszawa : KS Kretovia (2:2)
      HC Tigers : Elektryczne Tłuczki (1:0)
      Huragan Humniska (b) : The Gunners (1:3)
      RTS Morszków (b) : FC Köybaši (2:0)
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : NaleśnikiTeam (s) (3:1)
      Zryw Dabrowka (b) : Sativa Team (0:0)







      Kolejka 3 - 03.03.2019

      FC Köybaši : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (5:3)
      The Gunners : RTS Morszków (b) (1:0)
      Elektryczne Tłuczki : Huragan Humniska (b) (1:0)
      KS Kretovia : HC Tigers (2:2)
      Sativa Team : JELONKI Warszawa (2:1)
      NaleśnikiTeam (s) : Zryw Dabrowka (b) (0:0)







      Kolejka 4 - 04.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : The Gunners (0:2)
      NaleśnikiTeam (s) : FC Köybaši (0:2)
      RTS Morszków (b) : Elektryczne Tłuczki (2:0)
      Huragan Humniska (b) : KS Kretovia (0:5)
      HC Tigers : Sativa Team (1:1)
      Zryw Dabrowka (b) : JELONKI Warszawa (1:1)







      Kolejka 5 - 05.03.2019

      Elektryczne Tłuczki : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (2:3)
      The Gunners : NaleśnikiTeam (s) (1:2)
      KS Kretovia : RTS Morszków (b) (0:3)
      Sativa Team : Huragan Humniska (b) (9:0)
      JELONKI Warszawa : HC Tigers (1:2)
      FC Köybaši : Zryw Dabrowka (b) (2:0)







      Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 6 - 06.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : HC Tigers (2:0)
      Huragan Humniska (b) : JELONKI Warszawa (0:5)
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : KS Kretovia (1:0)
      NaleśnikiTeam (s) : Elektryczne Tłuczki (2:2)
      FC Köybaši : The Gunners (0:1)
      RTS Morszków (b) : Sativa Team (4:1)







      Kolejka 7 - 07.03.2019

      The Gunners : Zryw Dabrowka (b) (2:0)
      HC Tigers : Huragan Humniska (b) (2:1)
      JELONKI Warszawa : RTS Morszków (b) (0:2)
      Elektryczne Tłuczki : FC Köybaši (0:2)
      KS Kretovia : NaleśnikiTeam (s) (0:0)
      Sativa Team : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (1:0)







      Kolejka 8 - 08.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : Huragan Humniska (b) (1:3)
      RTS Morszków (b) : HC Tigers (3:0)
      The Gunners : Elektryczne Tłuczki (1:0)
      FC Köybaši : KS Kretovia (1:0)
      NaleśnikiTeam (s) : Sativa Team (3:3)
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : JELONKI Warszawa (0:0)







      Kolejka 9 - 09.03.2019

      Elektryczne Tłuczki : Zryw Dabrowka (b) (0:1)
      Huragan Humniska (b) : RTS Morszków (b) (0:1)
      KS Kretovia : The Gunners (2:1)
      Sativa Team : FC Köybaši (1:0)
      JELONKI Warszawa : NaleśnikiTeam (s) (1:0)
      HC Tigers : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (1:0)







      Kolejka 10 - 10.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Huragan Humniska (b) (0:3w/o)
      NaleśnikiTeam (s) : HC Tigers (0:0)
      FC Köybaši : JELONKI Warszawa (0:1)
      The Gunners : Sativa Team (2:0)
      Elektryczne Tłuczki : KS Kretovia (2:1)
      Zryw Dabrowka (b) : RTS Morszków (b) (0:2)







      Kolejka 11 - 11.03.2019

      RTS Morszków (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (1:1)
      Huragan Humniska (b) : NaleśnikiTeam (s) (0:8)
      HC Tigers : FC Köybaši (0:2)
      JELONKI Warszawa : The Gunners (4:0)
      Sativa Team : Elektryczne Tłuczki (0:0)
      KS Kretovia : Zryw Dabrowka (b) (0:0)







      Kolejka 12 - 12.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Zryw Dabrowka (b) (2:3)
      KS Kretovia : Sativa Team (0:0)
      Elektryczne Tłuczki : JELONKI Warszawa (1:2)
      The Gunners : HC Tigers (2:0)
      FC Köybaši : Huragan Humniska (b) (5:0)
      NaleśnikiTeam (s) : RTS Morszków (b) (0:3)







      Kolejka 13 - 13.03.2019

      KS Kretovia : JELONKI Warszawa (0:1)
      Elektryczne Tłuczki : HC Tigers (0:1)
      The Gunners : Huragan Humniska (b) (5:0)
      FC Köybaši : RTS Morszków (b) (3:0)
      NaleśnikiTeam (s) : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (1:0)
      Sativa Team : Zryw Dabrowka (b) (1:0)







      Kolejka 14 - 14.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : FC Köybaši (1:0)
      RTS Morszków (b) : The Gunners (0:0)
      Huragan Humniska (b) : Elektryczne Tłuczki (0:5)
      HC Tigers : KS Kretovia (2:1)
      JELONKI Warszawa : Sativa Team (1:0)
      Zryw Dabrowka (b) : NaleśnikiTeam (s) (1:1)







      Kolejka 15 - 15.03.2019

      The Gunners : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (2:0)
      FC Köybaši : NaleśnikiTeam (s) (3:0)
      Elektryczne Tłuczki : RTS Morszków (b) (0:2)
      KS Kretovia : Huragan Humniska (b) (5:0)
      Sativa Team : HC Tigers (2:1)
      JELONKI Warszawa : Zryw Dabrowka (b) (2:2)







      Kolejka 16 - 16.03.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Elektryczne Tłuczki (2:3)
      NaleśnikiTeam (s) : The Gunners (0:3)
      RTS Morszków (b) : KS Kretovia (3:0)
      Huragan Humniska (b) : Sativa Team (0:5)
      HC Tigers : JELONKI Warszawa (1:0)
      Zryw Dabrowka (b) : FC Köybaši (0:0)







      Kolejka 17 - 17.03.2019

      HC Tigers : Zryw Dabrowka (b) (0:1)
      JELONKI Warszawa : Huragan Humniska (b) (3:0)
      KS Kretovia : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (4:5)
      Elektryczne Tłuczki : NaleśnikiTeam (s) (3:1)
      The Gunners : FC Köybaši (3:4)
      Sativa Team : RTS Morszków (b) (0:3)







      Kolejka 18 - 18.03.2019

      Zryw Dabrowka (b) : The Gunners (0:2)
      Huragan Humniska (b) : HC Tigers (0:2)
      RTS Morszków (b) : JELONKI Warszawa (3:0)
      FC Köybaši : Elektryczne Tłuczki (2:0)
      NaleśnikiTeam (s) : KS Kretovia (0:0)
      Studnia (S) Bydgoszcz (s) : Sativa Team (0:0)







      Kolejka 19 - 19.03.2019

      Huragan Humniska (b) : Zryw Dabrowka (b) (0:5)
      HC Tigers : RTS Morszków (b) (1:1)
      Elektryczne Tłuczki : The Gunners (0:2)
      KS Kretovia : FC Köybaši (1:0)
      Sativa Team : NaleśnikiTeam (s) (2:1)
      JELONKI Warszawa : Studnia (S) Bydgoszcz (s) (1:0)