Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera - pogaduchy

      Olo ja liczyłem, że tak zacięta rywalizacja będzie już w grupach. Taki był cel utworzenia turnieju. Niestety nie było zbyt dużo chętnych z Topki, by stworzyć "Super Team" w reprezentacji Serwera. Tak czy inaczej dziękuję wszystkim, którzy zagrali w turnieju za udział i zapraszam chętnych do kolejnej edycji turnieju. Start plus/ minus w połowie czerwca. Zasady gry identyczne.
      Bardzo dobra decyzja lokario, na grę ostro w naszym turnieju nie ma miejsca i taka osoba zostanie od razu wykluczona z rozgrywek dla dobra reszty graczy.

      P.S Jak się później okazało nasz kolega ze stowarzyszenia zapomniał zmienić taktyki ostrej z meczu ligowego na fair w turnieju i dlatego tak zagrał, to może jest nieumyślny błąd, ale nawet za takie błędy w życiu się płaci.

      pozdrawiam
      To prawda Casanowa nieświadomie to zrobił ale fakt jest taki ze grał ostro. Zabawa taktykami i ustawieniami musi być kontrolowana. Grając Ligę Symulacyjną Stowarzyszeniową trzeba w odpowiednim czasie cofnąc taktyke na turek, a kolega tego nie zrobił. W co sam nie mógł uwierzyć i długoooo był przekonany, ze grał fair.

      Nie będę w turku który organizuje tolerował takiej gry (świadomej lub nieświadomej), bo takie akcje odstraszają potencjalnych uczestników:



      Niemczyc ma rację, za błędy trzeba płacić.
      Martino to naprawdę był przypadek, na naszym czacie dopiero go uświadomiłem, że grał ostro pytając czy na pewno zmieniłeś taktykę z ligowego, długo się wypierał, ale po chwili przemyślenia przyznał rację. Dodatkowo właśnie nie skopał nikogo z serwera tylko naszego Tuciaka, a to tym bardziej pokazuje, że to naprawdę przypadek.
      Czasem może się zdarzyć na fair, że komuś grajka się skopie, ale to raczej pojedyncze przypadki. Jeśli chodzi o tego bana to po prostu skorzystałem z kolegami z pewnej promocji, ale jak widać okazała się ona jednak zbyt dobra :D Ekstra powinna ruszyć w nocy z czwartku na piątek, za opóźnienie przepraszam :)

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Niemczyc“ ()

      Ave, Niemczyc łobuzie co zrobiłeś, co do decyzji Lokario prawidłowa zapomniałem taktykę zmienić przypomniało mi sie jak grałem mecz do Ligi Symulacyjnej o godz 12:00.
      Jeszcze jedna kwestia można sobie łatwo sprawdzić raporty z ekstra, Oldboy to Ty w 1 meczu zbiłeś mi bona, w 2 przyznaje dostałem czerwoną.
      Kto ma raporty niech sobie prześledzi to ja kosy dostawałem w pierwszych meczach, a że dwa mecze zagrałem bardziej agresywniej już awantura i obrażanie się Oldboya. Chciałem tu przeprosić Tutę przez nie dopatrzenie się co do taktyki.
      AVE BTF!!!
      Z poważaniem Casanowa

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Casanowa“ ()

      Casanowa schrieb:

      Ave, Niemczyc łobuzie co zrobiłeś, co do decyzji Lokario prawidłowa zapomniałem taktykę zmienić przypomniało mi sie jak grałem mecz do Ligi Symulacyjnej o godz 12:00.
      Jeszcze jedna kwestia można sobie łatwo sprawdzić raporty z ekstra, Oldboy to Ty w 1 meczu zbiłeś mi bona, w 2 przyznaje dostałem czerwoną.
      Kto ma raporty niech sobie prześledzi to ja kosy dostawałem w pierwszych meczach, a że dwa mecze zagrałem bardziej agresywniej już awantura i obrażanie się Oldboya. Chciałem tu przeprosić Tutę przez nie dopatrzenie się co do taktyki.
      AVE BTF!!!
      Z poważaniem Casanowa


      Co ma ekstraklasa do waszego turnieju???
      W ekstraklasie nikt nie pilnuje jak kto będzie grał.......co do waszego Turka miał być grany fair Play od początku tak jak lokario pisał.
      Ty tego nie zrobiłeś w 2 pierwszych meczach...
      Więc organizator cię wykluczył i tak powinno być.
      W eliminacjach sytuacja podobna...zielenianka Zielonki też grał ostro mimo Jasno napisanych zasad że gry fair...
      Ja się nie obrażam....bo żółta kartkę można dostać przy grze Fair i nawet skopać grajka przy tym....ale w twoje przypadki nie wierze.
      I tłumacz sobie to jak chcesz.




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Chciałbym zaapelować do niektórych graczy, że jak zapisali się do naszego turnieju to wypada grać na 100%, a nie oddawać mecze. Nie chcę i nie będę tutaj na forum wymieniał nickami gdyż to niepotrzebne, ale liczę że mój bezimienny apel przyniesie skutek. Dodam, że ja jako przedstawiciel BTF w innych organizowanych projektach zawsze gram na 100% i nie boję się kontuzji. Powodzenia wszystkim w turnieju :thumbup:
      Nie wiem czy to do mnie ale dziś piękną wpadkę zaliczyłem...
      Sprzedałem zawodnika z pola, do tego kapitana, a w tak zwanym międzyczasie doszła kontuzja. Efekt: wszystkie trzy dzisiejsze mecze w dziesięciu, bez żadnego bonusu, wszystkie trzy w plecy:/
      a miało być tak pięknie:/