Mobil Uygulama Test Başvurusu

Mobil Uygulama Test Başvurusu

Sevgili Menajerler ,

Mart ayında çıkmasını beklediğimiz Mobil uygulamanın bazı teknik nedenlerden dolayı uzamış olması , size verdiğimiz sözden ötürü bizi mahçup duruma düşürmüştür. Bu konu hakkında çok sıkı şekilde çalışmalarımız devam etmektedir.

Uzun süredir Yönetim Ekibi olarak uygulamayı test ederek hataları gerekli mercilere iletmiş bulunmaktayız. Uygulamayı yayınladığımızda herhangi bir hata ile karşılaşmamak adına çabalıyoruz. Aldığımız son geri dönüşlere göre , uygulamanın son noktalarına geldiğimizi buradan tüm FCUP Ailesine bildirmek isterim. Uygulamayı yayınlamadan önce , kısa bir süreliğine uygulamayı test edecek Menajerler arıyoruz.

Bu başlık altında yapılan başvurular üzerinden 10 arkadaşımızla Mobil uygulamamızı paylaşıp , kısa bir süreliğine test edeceğiz. Kısa sürmesi planlanan test aşamasından sonra tüm FCUP Ailesine Uygulamamızı sunacağız.

Başvuru için tek koşul telefon işletim sisteminizin ANDROİD olmasıdır. Üzülerek söylemekteyim ki İOS işletim sistemi dışarıya kapalı bir sistem olduğu için uygulamayı test edememekteyiz.
    Lütfen Sadece telefonu ANDROİD olan kişiler başvuru yapsın.

BAŞVURU İÇİN SON TARİH ; 21 NİSAN PAZAR GÜNÜ 23:59'dur. O saatten sonra yapılacak başvurular kabul görmeyeceğini net bir şekilde belirtmek isterim.

Başvuru Formu ;

Menajer adı :

Tester olarak neden seni seçelim? :

Günlük aktiflik süreniz :

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Marques“ ()

Menajer adı : Fucho

Tester olarak neden seni seçelim? : online olma sürem yüksek ve ihtiyacınız olan analizi sağlayabileceğimi düşünüyorum.

Günlük aktiflik süreniz : sabahtan akşama kadar sürekli pc başındayım.

ek not: gelecek hafta yoğun olacağım eğer bu iş 22-26 nisan arasına denk gelecekse yardımcı olamam.
    Başvuru Formu ;

Menajer adı : Akın Üzgül

Tester olarak neden seni seçelim? : oyunda eski kullanıcılardan birisiyim, oyunun hakettiği yere ulaşabilmesi için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımı düşünüyorum.

Günlük aktiflik süreniz : her 10 dakikada bir hesabımı kontrol ediyorum