Rozgrywki LT PL - IVB liga - VII sezon - II runda

      Rozgrywki LT PL - IVB liga - VII sezon - II runda



      Kolejka 18 26.05.2019

      KS Kraków : KS UNIA Lisowice (b)
      Wodnik Callander (b) : ASD Taurisano Calcio
      FC Equ (b) : TMC Trytyt
      FC Juventus (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Victoria Pomorzowice (b) : Sativa Team
      JELONKI Warszawa : KS Nowiny Wielkie
      Brzozovia (b) : NaleśnikiTeam
      LZS Snajper Szalejów Górny : Avengers (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Mszczonowianka Mszczonów (b)


      Kolejka 19 27.05.2019

      Mszczonowianka Mszczonów (b) : KS UNIA Lisowice (b)
      Avengers (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      Wodnik Callander (b) : KS Kraków
      ASD Taurisano Calcio : FC Equ (b)
      TMC Trytyt : FC Juventus (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Victoria Pomorzowice (b)
      Sativa Team : JELONKI Warszawa
      KS Nowiny Wielkie : Brzozovia (b)
      NaleśnikiTeam : LZS Snajper Szalejów Górny


      Kolejka 20 28.05.2019

      KS Kraków : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      FC Equ (b) : Wodnik Callander (b)
      FC Juventus (b) : ASD Taurisano Calcio
      Victoria Pomorzowice (b) : TMC Trytyt
      JELONKI Warszawa : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Brzozovia (b) : Sativa Team
      LZS Snajper Szalejów Górny : KS Nowiny Wielkie
      Studnia (S) Bydgoszcz : NaleśnikiTeam
      KS UNIA Lisowice (b) : Avengers (b)


      Kolejka 21 30.05.2019

      FC Equ (b) : KS Kraków
      Wodnik Callander (b) : FC Juventus (b)
      ASD Taurisano Calcio : Victoria Pomorzowice (b)
      TMC Trytyt : JELONKI Warszawa
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Brzozovia (b)
      Sativa Team : LZS Snajper Szalejów Górny
      KS Nowiny Wielkie : Studnia (S) Bydgoszcz
      Avengers (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      NaleśnikiTeam : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 22 01.06.2019

      KS Kraków : Avengers (b)
      FC Juventus (b) : FC Equ (b)
      Victoria Pomorzowice (b) : Wodnik Callander (b)
      JELONKI Warszawa : ASD Taurisano Calcio
      Brzozovia (b) : TMC Trytyt
      LZS Snajper Szalejów Górny : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Studnia (S) Bydgoszcz : Sativa Team
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : NaleśnikiTeam
      KS UNIA Lisowice (b) : KS Nowiny Wielkie


      Kolejka 23 02.06.2019

      FC Juventus (b) : KS Kraków
      FC Equ (b) : Victoria Pomorzowice (b)
      Wodnik Callander (b) : JELONKI Warszawa
      ASD Taurisano Calcio : Brzozovia (b)
      TMC Trytyt : LZS Snajper Szalejów Górny
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Studnia (S) Bydgoszcz
      NaleśnikiTeam : Avengers (b)
      KS Nowiny Wielkie : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      Sativa Team : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 24 03.06.2019

      KS Kraków : NaleśnikiTeam
      Victoria Pomorzowice (b) : FC Juventus (b)
      JELONKI Warszawa : FC Equ (b)
      Brzozovia (b) : Wodnik Callander (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : ASD Taurisano Calcio
      Studnia (S) Bydgoszcz : TMC Trytyt
      Avengers (b) : KS Nowiny Wielkie
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Sativa Team
      KS UNIA Lisowice (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń


      Kolejka 25 04.06.2019

      Victoria Pomorzowice (b) : KS Kraków
      FC Juventus (b) : JELONKI Warszawa
      FC Equ (b) : Brzozovia (b)
      Wodnik Callander (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      ASD Taurisano Calcio : Studnia (S) Bydgoszcz
      KS Nowiny Wielkie : NaleśnikiTeam
      Sativa Team : Avengers (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      TMC Trytyt : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 26 06.06.2019

      KS Kraków : KS Nowiny Wielkie
      JELONKI Warszawa : Victoria Pomorzowice (b)
      Brzozovia (b) : FC Juventus (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : FC Equ (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Wodnik Callander (b)
      NaleśnikiTeam : Sativa Team
      Avengers (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : TMC Trytyt
      KS UNIA Lisowice (b) : ASD Taurisano Calcio


      Kolejka 27 08.06.2019

      FC Juventus (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Victoria Pomorzowice (b) : Brzozovia (b)
      JELONKI Warszawa : KS Kraków
      FC Equ (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      Sativa Team : KS Nowiny Wielkie
      GKS Zamczysko Odrzykoń : NaleśnikiTeam
      TMC Trytyt : Avengers (b)
      ASD Taurisano Calcio : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      Wodnik Callander (b) : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 28 09.06.2019

      KS Kraków : Sativa Team
      Brzozovia (b) : JELONKI Warszawa
      LZS Snajper Szalejów Górny : Victoria Pomorzowice (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : FC Juventus (b)
      KS Nowiny Wielkie : GKS Zamczysko Odrzykoń
      NaleśnikiTeam : TMC Trytyt
      Avengers (b) : ASD Taurisano Calcio
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Wodnik Callander (b)
      KS UNIA Lisowice (b) : FC Equ (b)


      Kolejka 29 10.06.2019

      Brzozovia (b) : KS Kraków
      JELONKI Warszawa : LZS Snajper Szalejów Górny
      Victoria Pomorzowice (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Sativa Team
      TMC Trytyt : KS Nowiny Wielkie
      ASD Taurisano Calcio : NaleśnikiTeam
      Wodnik Callander (b) : Avengers (b)
      FC Equ (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      FC Juventus (b) : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 30 11.06.2019

      KS Kraków : GKS Zamczysko Odrzykoń
      LZS Snajper Szalejów Górny : Brzozovia (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : JELONKI Warszawa
      Sativa Team : TMC Trytyt
      KS Nowiny Wielkie : ASD Taurisano Calcio
      NaleśnikiTeam : Wodnik Callander (b)
      Avengers (b) : FC Equ (b)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Juventus (b)
      KS UNIA Lisowice (b) : Victoria Pomorzowice (b)


      Kolejka 31 13.06.2019

      LZS Snajper Szalejów Górny : KS Kraków
      Brzozovia (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      TMC Trytyt : GKS Zamczysko Odrzykoń
      ASD Taurisano Calcio : Sativa Team
      Wodnik Callander (b) : KS Nowiny Wielkie
      FC Equ (b) : NaleśnikiTeam
      FC Juventus (b) : Avengers (b)
      Victoria Pomorzowice (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      JELONKI Warszawa : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 32 15.06.2019

      KS Kraków : TMC Trytyt
      Studnia (S) Bydgoszcz : LZS Snajper Szalejów Górny
      GKS Zamczysko Odrzykoń : ASD Taurisano Calcio
      Sativa Team : Wodnik Callander (b)
      KS Nowiny Wielkie : FC Equ (b)
      NaleśnikiTeam : FC Juventus (b)
      Avengers (b) : Victoria Pomorzowice (b)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : JELONKI Warszawa
      KS UNIA Lisowice (b) : Brzozovia (b)


      Kolejka 33 16.06.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz : KS Kraków
      ASD Taurisano Calcio : TMC Trytyt
      Wodnik Callander (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      FC Equ (b) : Sativa Team
      FC Juventus (b) : KS Nowiny Wielkie
      Victoria Pomorzowice (b) : NaleśnikiTeam
      JELONKI Warszawa : Avengers (b)
      Brzozovia (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 34 17.06.2019

      GKS Zamczysko Odrzykoń : FC Equ (b)
      TMC Trytyt : Wodnik Callander (b)
      KS Kraków : ASD Taurisano Calcio
      Sativa Team : FC Juventus (b)
      KS Nowiny Wielkie : Victoria Pomorzowice (b)
      NaleśnikiTeam : JELONKI Warszawa
      Avengers (b) : Brzozovia (b)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      KS UNIA Lisowice (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      Kolejka 18 26.05.2019

      KS Kraków : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)
      Wodnik Callander (b) : ASD Taurisano Calcio (1:0)
      FC Equ (b) : TMC Trytyt (1:3)
      FC Juventus (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:1)
      Victoria Pomorzowice (b) : Sativa Team (0:0)
      JELONKI Warszawa : KS Nowiny Wielkie (0:1)
      Brzozovia (b) : NaleśnikiTeam (0:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Avengers (b) (0:3)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 19 27.05.2019

      Mszczonowianka Mszczonów (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)
      Avengers (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      Wodnik Callander (b) : KS Kraków (1:1)
      ASD Taurisano Calcio : FC Equ (b) (0:3)
      TMC Trytyt : FC Juventus (b) (0:1)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Victoria Pomorzowice (b) (0:6)
      Sativa Team : JELONKI Warszawa (0:0)
      KS Nowiny Wielkie : Brzozovia (b) (0:3)
      NaleśnikiTeam : LZS Snajper Szalejów Górny (5:0)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 20 28.05.2019

      KS Kraków : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:2)
      FC Equ (b) : Wodnik Callander (b) (0:1)
      FC Juventus (b) : ASD Taurisano Calcio (5:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : TMC Trytyt (2:0)
      JELONKI Warszawa : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:0)
      Brzozovia (b) : Sativa Team (0:1)
      LZS Snajper Szalejów Górny : KS Nowiny Wielkie (1:1)
      Studnia (S) Bydgoszcz : NaleśnikiTeam (0:3w/o)
      KS UNIA Lisowice (b) : Avengers (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 21 30.05.2019

      FC Equ (b) : KS Kraków (5:4)
      Wodnik Callander (b) : FC Juventus (b) (1:0)
      ASD Taurisano Calcio : Victoria Pomorzowice (b) (0:4)
      TMC Trytyt : JELONKI Warszawa (1:1)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Brzozovia (b) (2:1)
      Sativa Team : LZS Snajper Szalejów Górny (2:0)
      KS Nowiny Wielkie : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      Avengers (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (1:1)
      NaleśnikiTeam : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 22 01.06.2019

      KS Kraków : Avengers (b) (0:2)
      FC Juventus (b) : FC Equ (b) (1:1)
      Victoria Pomorzowice (b) : Wodnik Callander (b) (4:0)
      JELONKI Warszawa : ASD Taurisano Calcio (5:0)
      Brzozovia (b) : TMC Trytyt (3:1)
      LZS Snajper Szalejów Górny : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:1)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Sativa Team (0:3w/o)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : NaleśnikiTeam (0:0)
      KS UNIA Lisowice (b) : KS Nowiny Wielkie (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 23 02.06.2019

      FC Juventus (b) : KS Kraków (0:0)
      FC Equ (b) : Victoria Pomorzowice (b) (1:0)
      Wodnik Callander (b) : JELONKI Warszawa (1:0)
      ASD Taurisano Calcio : Brzozovia (b) (0:2)
      TMC Trytyt : LZS Snajper Szalejów Górny (1:1)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      NaleśnikiTeam : Avengers (b) (2:0)
      KS Nowiny Wielkie : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:1)
      Sativa Team : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 24 03.06.2019

      KS Kraków : NaleśnikiTeam (0:3)
      Victoria Pomorzowice (b) : FC Juventus (b) (2:0)
      JELONKI Warszawa : FC Equ (b) (3:0)
      Brzozovia (b) : Wodnik Callander (b) (1:2)
      LZS Snajper Szalejów Górny : ASD Taurisano Calcio (5:0)
      Studnia (S) Bydgoszcz : TMC Trytyt (0;3w/o)
      Avengers (b) : KS Nowiny Wielkie (2:1)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Sativa Team (1:1)
      KS UNIA Lisowice (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 25 04.06.2019

      Victoria Pomorzowice (b) : KS Kraków (2:0)
      FC Juventus (b) : JELONKI Warszawa (0:0)
      FC Equ (b) : Brzozovia (b) (0:2)
      Wodnik Callander (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (3:0)
      ASD Taurisano Calcio : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      KS Nowiny Wielkie : NaleśnikiTeam (0:2)
      Sativa Team : Avengers (b) (1:1)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:2)
      TMC Trytyt : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 26 06.06.2019

      KS Kraków : KS Nowiny Wielkie (0:1)
      JELONKI Warszawa : Victoria Pomorzowice (b) (1:3)
      Brzozovia (b) : FC Juventus (b) (0:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny : FC Equ (b) (0:2)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Wodnik Callander (b) (0:3w/o)
      NaleśnikiTeam : Sativa Team (0:0)
      Avengers (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (1:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : TMC Trytyt (4:0)
      KS UNIA Lisowice (b) : ASD Taurisano Calcio (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 27 08.06.2019

      FC Juventus (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (0:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : Brzozovia (b) (0:0)
      JELONKI Warszawa : KS Kraków (1:2)
      FC Equ (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      Sativa Team : KS Nowiny Wielkie (0:3w/o)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : NaleśnikiTeam (1:4)
      TMC Trytyt : Avengers (b) (1:0)
      ASD Taurisano Calcio : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:4)
      Wodnik Callander (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 28 09.06.2019

      KS Kraków : Sativa Team (4:5)
      Brzozovia (b) : JELONKI Warszawa (2:3)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Victoria Pomorzowice (b) (0:3)
      Studnia (S) Bydgoszcz : FC Juventus (b) (0:3w/o)
      KS Nowiny Wielkie : GKS Zamczysko Odrzykoń (1:1)
      NaleśnikiTeam : TMC Trytyt (0:1)
      Avengers (b) : ASD Taurisano Calcio (4:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Wodnik Callander (b) (4:5)
      KS UNIA Lisowice (b) : FC Equ (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 29 10.06.201

      9Brzozovia (b) : KS Kraków (1:0)
      JELONKI Warszawa : LZS Snajper Szalejów Górny (3:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Sativa Team (0:1)
      TMC Trytyt : KS Nowiny Wielkie (1:2)
      ASD Taurisano Calcio : NaleśnikiTeam (0:4)
      Wodnik Callander (b) : Avengers (b) (1:0)
      FC Equ (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:2)
      FC Juventus (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 30 11.06.2019

      KS Kraków : GKS Zamczysko Odrzykoń (2:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Brzozovia (b) (0:2)
      Studnia (S) Bydgoszcz : JELONKI Warszawa (0:3w/o)
      Sativa Team : TMC Trytyt (2:3)
      KS Nowiny Wielkie : ASD Taurisano Calcio (3:0)
      NaleśnikiTeam : Wodnik Callander (b) (1:1)
      Avengers (b) : FC Equ (b) (1:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Juventus (b) (1:0)
      KS UNIA Lisowice (b) : Victoria Pomorzowice (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 31 13.06.2019

      LZS Snajper Szalejów Górny : KS Kraków (0:1)
      Brzozovia (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      TMC Trytyt : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:1)
      ASD Taurisano Calcio : Sativa Team (0:3)
      Wodnik Callander (b) : KS Nowiny Wielkie (2:0)
      FC Equ (b) : NaleśnikiTeam (0:2)
      FC Juventus (b) : Avengers (b) (3:1)
      Victoria Pomorzowice (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (2:0)
      JELONKI Warszawa : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 32 15.06.2019

      KS Kraków : TMC Trytyt (1:3)
      Studnia (S) Bydgoszcz : LZS Snajper Szalejów Górny (0:3w/o)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : ASD Taurisano Calcio (5:0)
      Sativa Team : Wodnik Callander (b) (0:3w/o)
      KS Nowiny Wielkie : FC Equ (b) (1:0)
      NaleśnikiTeam : FC Juventus (b) (2:1)
      Avengers (b) : Victoria Pomorzowice (b) (0:1)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : JELONKI Warszawa (5:2)
      KS UNIA Lisowice (b) : Brzozovia (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 33 16.06.2019

      Studnia (S) Bydgoszcz : KS Kraków (0:3w/o)
      ASD Taurisano Calcio : TMC Trytyt (0:3)
      Wodnik Callander (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:1)
      FC Equ (b) : Sativa Team (1:1)
      FC Juventus (b) : KS Nowiny Wielkie (4:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : NaleśnikiTeam (1:2)
      JELONKI Warszawa : Avengers (b) (1:0)
      Brzozovia (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (1:2)
      LZS Snajper Szalejów Górny : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 34 17.06.2019

      GKS Zamczysko Odrzykoń : FC Equ (b) (2:0)
      TMC Trytyt : Wodnik Callander (b) (0:2)
      KS Kraków : ASD Taurisano Calcio (3:0)
      Sativa Team : FC Juventus (b) (0:0)
      KS Nowiny Wielkie : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)
      NaleśnikiTeam : JELONKI Warszawa (5:4)
      Avengers (b) : Brzozovia (b) (2:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (4:1)
      KS UNIA Lisowice (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (w/o0:0w/o)

      Zespół TMC Trytyt wycofał się z rozgrywek.
      Zespół Sativa Team wycofał się z rozgrywek.
      Zespół FC Juventus wycofał się z rozgrywek.
      Zespół KS UNIA Lisowice wycofany z rozgrywek (liczba w/o).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz wycofany z rozgrywek (liczba w/o).



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().