Rozgrywki LT PL - VB liga - VIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - VIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2019

    WOLNY LOS4 : FC Rokita
    Dziki : posadzki ciechanów
    FC Albatros AFE : Niezniszczalni AFE
    Wawel Wirek : KS Senior
    LegoFriends : WOLNY LOS1
    Dzeta : Pro Gram
    Gäläktikös : WOLNY LOS2
    Orlęta : Jägermeister
    WOLNY LOS3 : Tottenham Hotspur 1882 FC


    Kolejka 2 - 02.07.2019

    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Orlęta
    FC Rokita : posadzki ciechanów
    Niezniszczalni AFE : Dziki
    KS Senior : FC Albatros AFE
    WOLNY LOS1 : Wawel Wirek
    Pro Gram : LegoFriends
    WOLNY LOS2 : Dzeta
    Jägermeister : Gäläktikös


    Kolejka 3 - 04.07.2019

    WOLNY LOS3 : FC Rokita
    posadzki ciechanów : Niezniszczalni AFE
    Dziki : KS Senior
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS1
    Wawel Wirek : Pro Gram
    LegoFriends : WOLNY LOS2
    Dzeta : Jägermeister
    Gäläktikös : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Orlęta : WOLNY LOS4


    Kolejka 4 - 06.07.2019

    FC Rokita : Niezniszczalni AFE
    KS Senior : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS1 : Dziki
    Pro Gram : FC Albatros AFE
    WOLNY LOS2 : Wawel Wirek
    Jägermeister : LegoFriends
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Dzeta
    WOLNY LOS3 : Orlęta
    WOLNY LOS4 : Gäläktikös


    Kolejka 5 - 07.07.2019

    Orlęta : FC Rokita
    Niezniszczalni AFE : KS Senior
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS1
    Dziki : Pro Gram
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS2
    Wawel Wirek : Jägermeister
    LegoFriends : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Gäläktikös : WOLNY LOS3
    Dzeta : WOLNY LOS4


    Kolejka 6 - 08.07.2019

    FC Rokita : KS Senior
    WOLNY LOS1 : Niezniszczalni AFE
    Pro Gram : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS2 : Dziki
    Jägermeister : FC Albatros AFE
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Wawel Wirek
    Orlęta : Gäläktikös
    WOLNY LOS3 : Dzeta
    WOLNY LOS4 : LegoFriends


    Kolejka 7 - 09.07.2019

    Gäläktikös : FC Rokita
    KS Senior : WOLNY LOS1
    Niezniszczalni AFE : Pro Gram
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS2
    Dziki : Jägermeister
    FC Albatros AFE : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Dzeta : Orlęta
    LegoFriends : WOLNY LOS3
    Wawel Wirek : WOLNY LOS4


    Kolejka 8 - 11.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS1
    Pro Gram : KS Senior
    WOLNY LOS2 : Niezniszczalni AFE
    Jägermeister : posadzki ciechanów
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Dziki
    Gäläktikös : Dzeta
    Orlęta : LegoFriends
    WOLNY LOS3 : Wawel Wirek
    WOLNY LOS4 : FC Albatros AFE


    Kolejka 9 - 13.07.2019

    Dzeta : FC Rokita
    WOLNY LOS1 : Pro Gram
    KS Senior : WOLNY LOS2
    Niezniszczalni AFE : Jägermeister
    posadzki ciechanów : Tottenham Hotspur 1882 FC
    LegoFriends : Gäläktikös
    Wawel Wirek : Orlęta
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS3
    Dziki : WOLNY LOS4


    Kolejka 10 - 14.07.2019

    Jägermeister : KS Senior
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1
    FC Rokita : Pro Gram
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Niezniszczalni AFE
    Dzeta : LegoFriends
    Gäläktikös : Wawel Wirek
    Orlęta : FC Albatros AFE
    WOLNY LOS3 : Dziki
    WOLNY LOS4 : posadzki ciechanów


    Kolejka 11 - 15.07.2019

    LegoFriends : FC Rokita
    Pro Gram : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS1 : Jägermeister
    KS Senior : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Wawel Wirek : Dzeta
    FC Albatros AFE : Gäläktikös
    Dziki : Orlęta
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS3
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS4


    Kolejka 12 - 16.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS2
    Jägermeister : Pro Gram
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS1
    LegoFriends : Wawel Wirek
    Dzeta : FC Albatros AFE
    Gäläktikös : Dziki
    Orlęta : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS3 : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS4 : KS Senior


    Kolejka 13 - 18.07.2019

    Wawel Wirek : FC Rokita
    WOLNY LOS2 : Jägermeister
    Pro Gram : Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Albatros AFE : LegoFriends
    Dziki : Dzeta
    posadzki ciechanów : Gäläktikös
    Niezniszczalni AFE : Orlęta
    KS Senior : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4


    Kolejka 14 - 20.07.2019

    FC Rokita : Jägermeister
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS2
    Wawel Wirek : FC Albatros AFE
    LegoFriends : Dziki
    Dzeta : posadzki ciechanów
    Gäläktikös : Niezniszczalni AFE
    Orlęta : KS Senior
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS4 : Pro Gram


    Kolejka 15 - 21.07.2019

    FC Albatros AFE : FC Rokita
    Jägermeister : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Dziki : Wawel Wirek
    posadzki ciechanów : LegoFriends
    Niezniszczalni AFE : Dzeta
    KS Senior : Gäläktikös
    WOLNY LOS1 : Orlęta
    Pro Gram : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4


    Kolejka 16 - 22.07.2019

    FC Rokita : Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Albatros AFE : Dziki
    Wawel Wirek : posadzki ciechanów
    LegoFriends : Niezniszczalni AFE
    Dzeta : KS Senior
    Gäläktikös : WOLNY LOS1
    Orlęta : Pro Gram
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS4 : Jägermeister


    Kolejka 17 - 23.07.2019

    Niezniszczalni AFE : Wawel Wirek
    posadzki ciechanów : FC Albatros AFE
    Dziki : FC Rokita
    KS Senior : LegoFriends
    WOLNY LOS1 : Dzeta
    Pro Gram : Gäläktikös
    WOLNY LOS2 : Orlęta
    Jägermeister : WOLNY LOS3
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS4

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.07.2019

    WOLNY LOS4 : FC Rokita (0:3)
    Dziki : posadzki ciechanów (0:4)
    FC Albatros AFE : Niezniszczalni AFE (w/o0:0w/o)
    Wawel Wirek : KS Senior (1:0)
    LegoFriends : WOLNY LOS1 (3:0)
    Dzeta : Pro Gram (0:4)
    Gäläktikös : WOLNY LOS2 (3:0)
    Orlęta : Jägermeister (0:4)
    WOLNY LOS3 : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.07.2019

    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3 (0:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Orlęta (7:0)
    FC Rokita : posadzki ciechanów (2:0)
    Niezniszczalni AFE : Dziki (1:0)
    KS Senior : FC Albatros AFE (1:1)
    WOLNY LOS1 : Wawel Wirek (0:3)
    Pro Gram : LegoFriends (0:4)
    WOLNY LOS2 : Dzeta (0:3)
    Jägermeister : Gäläktikös (4:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.07.2019

    WOLNY LOS3 : FC Rokita (0:3)
    posadzki ciechanów : Niezniszczalni AFE (3:0)
    Dziki : KS Senior (0:4)
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS1 (3:0)
    Wawel Wirek : Pro Gram (2:0)
    LegoFriends : WOLNY LOS2 (3:0)
    Dzeta : Jägermeister (0:5)
    Gäläktikös : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:10)
    Orlęta : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 06.07.2019

    FC Rokita : Niezniszczalni AFE (3:0)
    KS Senior : posadzki ciechanów (0:0)
    WOLNY LOS1 : Dziki (0:3)
    Pro Gram : FC Albatros AFE (0:3)
    WOLNY LOS2 : Wawel Wirek (0:3)
    Jägermeister : LegoFriends (0:3)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Dzeta (5:0)
    WOLNY LOS3 : Orlęta (0:3)
    WOLNY LOS4 : Gäläktikös (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.07.2019

    Orlęta : FC Rokita (0:4)
    Niezniszczalni AFE : KS Senior (0:4)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS1 (3:0)
    Dziki : Pro Gram (0:3)
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS2 (3:0)
    Wawel Wirek : Jägermeister (0:2)
    LegoFriends : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:2)
    Gäläktikös : WOLNY LOS3 (3:0)
    Dzeta : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 08.07.2019

    FC Rokita : KS Senior (1:0)
    WOLNY LOS1 : Niezniszczalni AFE (0:3)
    Pro Gram : posadzki ciechanów (0:3)
    WOLNY LOS2 : Dziki (0:3)
    Jägermeister : FC Albatros AFE (2:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Wawel Wirek (5:0)
    Orlęta : Gäläktikös (1:0)
    WOLNY LOS3 : Dzeta (0:3)
    WOLNY LOS4 : LegoFriends (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 7 - 09.07.2019

    Gäläktikös : FC Rokita (0:4)
    KS Senior : WOLNY LOS1 (3:0)
    Niezniszczalni AFE : Pro Gram (7:0)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS2 (3:0)
    Dziki : Jägermeister (0:5)
    FC Albatros AFE : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:6)
    Dzeta : Orlęta (2:0)
    LegoFriends : WOLNY LOS3 (3:0)
    Wawel Wirek : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 11.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS1 (3:0)
    Pro Gram : KS Senior (0:3)
    WOLNY LOS2 : Niezniszczalni AFE (0:3)
    Jägermeister : posadzki ciechanów (3:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Dziki (5:0)
    Gäläktikös : Dzeta (1:0)
    Orlęta : LegoFriends (0:5)
    WOLNY LOS3 : Wawel Wirek (0:3)
    WOLNY LOS4 : FC Albatros AFE (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 13.07.2019

    Dzeta : FC Rokita (0:4)
    WOLNY LOS1 : Pro Gram (0:3)
    KS Senior : WOLNY LOS2 (3:0)
    Niezniszczalni AFE : Jägermeister (w/o0:0w/o)
    posadzki ciechanów : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    LegoFriends : Gäläktikös (5:0)
    Wawel Wirek : Orlęta (3:0)
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS3 (3:0)
    Dziki : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.07.2019

    Jägermeister : KS Senior (2:0)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1 (0:0)
    FC Rokita : Pro Gram (1:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Niezniszczalni AFE (6:0)
    Dzeta : LegoFriends (0:5)
    Gäläktikös : Wawel Wirek (1:4)
    Orlęta : FC Albatros AFE (0:2)
    WOLNY LOS3 : Dziki (0:3)
    WOLNY LOS4 : posadzki ciechanów (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 15.07.2019

    LegoFriends : FC Rokita (3:0)
    Pro Gram : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS1 : Jägermeister (0:3)
    KS Senior : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:4)
    Wawel Wirek : Dzeta (3:0)
    FC Albatros AFE : Gäläktikös (3:0)
    Dziki : Orlęta (1:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS3 (3:0)
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 12 - 16.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS2 (3:0)
    Jägermeister : Pro Gram (0:3w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS1 (3:0)
    LegoFriends : Wawel Wirek (2:0)
    Dzeta : FC Albatros AFE (0:4)
    Gäläktikös : Dziki (1:1)
    Orlęta : posadzki ciechanów (0:0)
    WOLNY LOS3 : Niezniszczalni AFE (0:3)
    WOLNY LOS4 : KS Senior (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.07.2019

    Wawel Wirek : FC Rokita (0:2)
    WOLNY LOS2 : Jägermeister (0:3)
    Pro Gram : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    FC Albatros AFE : LegoFriends (0:2)
    Dziki : Dzeta (0:0)
    posadzki ciechanów : Gäläktikös (3:0)
    Niezniszczalni AFE : Orlęta (1:3)
    KS Senior : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4 (0:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.07.2019

    FC Rokita : Jägermeister (0:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS2 (3:0)
    Wawel Wirek : FC Albatros AFE (0:1)
    LegoFriends : Dziki (5:0)
    Dzeta : posadzki ciechanów (0:4)
    Gäläktikös : Niezniszczalni AFE (0:0)
    Orlęta : KS Senior (0:4)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1 (0:0)
    WOLNY LOS4 : Pro Gram (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.07.2019

    FC Albatros AFE : FC Rokita (3:0)
    Jägermeister : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    Dziki : Wawel Wirek (0:3)
    posadzki ciechanów : LegoFriends (0:4)
    Niezniszczalni AFE : Dzeta (0:0)
    KS Senior : Gäläktikös (4:0)
    WOLNY LOS1 : Orlęta (0:3)
    Pro Gram : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4 (0:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.07.2019

    FC Rokita : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:4)
    FC Albatros AFE : Dziki (6:0)
    Wawel Wirek : posadzki ciechanów (0:0)
    LegoFriends : Niezniszczalni AFE (5:0)
    Dzeta : KS Senior (0:3)
    Gäläktikös : WOLNY LOS1 (3:0)
    Orlęta : Pro Gram (0:4)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 (0:0)
    WOLNY LOS4 : Jägermeister (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 23.07.2019

    Niezniszczalni AFE : Wawel Wirek (0:3)
    posadzki ciechanów : FC Albatros AFE (0:3)
    Dziki : FC Rokita (1:5)
    KS Senior : LegoFriends (0:3)
    WOLNY LOS1 : Dzeta (0:3)
    Pro Gram : Gäläktikös (3:0)
    WOLNY LOS2 : Orlęta (0:3)
    Jägermeister : WOLNY LOS3 (3:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).