TYPEREK G-8 - VII EDITION

      TYPEREK G-8 - VII EDITION




      REGULAMIN:

      1. Organizatorem Typerka jest grupa G-8 a prowadzącym cały projekt GL7.

      2. Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych i pucharowych w Futbolcup.pl.

      3. Fundatorem nagród może być każdy


      4. Każdy z Grupy organizacyjnej ma prawo wziąć udział w zabawie.

      5. Do typowania może przystąpić każda z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum

      6. Każdy typujący akceptuje regulamin i sposób organizacyjny zabawy

      7. Gracz, który przez pięć kolejek z rzędu nie bierze udziału w zabawie zostanie z usunięty z tabel razem z punktami i nagrodami.


      7 a) W przypadku powrotu i kolejnego typowania punkty wcześniejsze nie zostaną przywrócone jak i nagrody.

      8. Czas typowania kończy się 60 minut przed terminem rozpoczęcia pierwszych spotkań.

      9. Mecze do typowania będą udostępnione najpóźniej 12 godzin przed rozpoczęciem spotkania.

      10. Typowany będzie dokładny wynik


      10 a) Organizator ma prawo do wglądu autentyczności zakładów uczestników i w przypadku nie jasności ma prawo wykluczyć typującego.

      11. Typujemy 10 spotkań,które odbywają się przez 2 dni(jedna kolejka).

      12. Kazdy kto poda typy jest brany pod uwagę jako uczestnik zabawy, nie można podawać typów za inną osobę.

      13. Każdy edytowany post po godzinie 16:00 w dniach danej kolejki nie będzie brany pod uwagę bez względu na okoliczności edycji.

      14. Cała zabawa trwa 15 kolejek a więc 30 dni.

      15. Prowadzący wybiera spotkania do typowania.

      16. Zasady punktacji każdego meczu:

      3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
      1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.


      Przykład 1

      Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
      - osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
      - osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
      - osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.


      17. Poprawne wyniki są podliczane i sumowane

      18. O rozstrzygnięciu danego typowania decyduje wynik spotkania uzyskany w podstawowym czasie gry.


      18 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.

      18 b) Wszelkie sporne kwestie dotyczące Typera będą podejmowane przez Grupę G-8.


      19. Klasyfikacja punktowa wyliczana jest na podstawie ilości zdobytych punktów w danym okresie.

      19 a) O kolejności w tej klasyfikacji decydują kolejno: liczba zdobytych punktów, liczba poprawnie trafionych rozstrzygnięć(Dokładny wynik)

      19 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie przeprowadzone przez prowadzącego.


      20. W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 75% wszystkich możliwych meczów.

      20 a) O miejscu w tej klasyfikacji decydują kolejno: ilość trafionych rozstrzygnięć, liczba zdobytych punktów.

      20 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie przeprowadzone przez prowadzącego.


      21.Nagrody:
      Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach punktowej i skuteczności(dokładny wynik).


      21 a) W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsca w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda(wyższa kwota).

      22. Nagrody sa również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce.

      23. Jeżeli post będzie edytowany, wtedy jest brany pod uwagę czas edycji.


      24. Nagrody zostaną wypłacone na koniec VII edycji.

      25 Na odpowiedź laureata czekam 3 dni. Po tym czasie nagroda przepada i tym samym nie przechodzi na kolejną osobę w klasyfikacji.

      26. Reklamacje dotyczące punktacji za dany mecz należy zgłaszać nie później niż w terminie 24h od dnia rozegrania spotkania,
      po upływie terminu określonego powyżej nie będą rozpatrywane przez Organizatora.

      27. Reklamacje będą rozpatrywane przez Grupę G-8 w terminie 72 h od dnia ich otrzymania

      28. Reklamacje powinny wskazywać dane umożliwiające Organizatorowi udzielenie odpowiedzi na reklamację oraz zwięzły opis przedmiotu reklamacji i uzasadnienie reklamacji.


      29. Reklamacje zgłaszać do GL7 tylko drogą Prywatnej wiadomości.

      30. W przypadku innego sposobu złożenia reklamacji, reklamacja nie zostanie uwzględniana.

      31. Organizator jak i prowadzacy konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu lub zaprzestania prowadzenia konkursu bez podania konkretnego powodu z uprzednim poinformowaniem o tym fakcie uczestników.

      32. Organizator jak i prowadzacy zastrzega sobie prawo do informowania uczestników zabawy o możliwościach wzięcia udziału w organizowanych przez niego dodatkowych konkursach związanych z zabawą lub innych ważnych informacji dotyczących typowania.


      33. Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja punktowa:

      1 miejsce - 11 000 000
      2 miejsce - 9 000 000
      3 miejsce - 7 000 000
      4 miejsce - 4 000 000
      5 miejsce - 2 500 000

      Klasyfikacja skuteczności

      1 miejsce - 6 000 000
      2 miejsce - 4 000 000
      3 miejsce - 2 000 000


      Każde zwycięstwo w kolejce 350 tysięcy*
      *W wypadku więcej niż jednego najlepszego, nagrodę dostaje osoba najszybciej typująca (liczy się czas posta)


      34. Mecz bonusowy:

      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)


      Proszę o dokładne zapoznanie z regulaminem, wszelkie pytania proszę w dziale Dyskusje.


      Prowadzącym obecną edycję jest MartinoMartinez

      Sponsorzy:

      klub / menago / kwota

      Twister / tornado / 7mln
      FC RYBNIK FULL / MartinoMartinez / 20 mln
      soints / kriss / 5 mln
      Łęg Łowce / Niemczyc / 1,5 mln
      FC Bartodzieje / dmix1996 / 1 mln
      Black Devils / oldboy / 7 mln
      paprotniarozrzutniki/ szwagier/ 1 mln
      Tuciak United Team/ Tuta96 / 5 mln
      John Deere Team / Gorgoń89 / 1 mln
      KS Ruch Radzionków / Wojtek197 / 1.5mln
      Kolonia City / woooojtaaaas / 5 mln
      RWKS Sparta / michallisk/ 5 mln
      Amsterdamsche NV / GL7 / 6 mln
      Cargovia Kargowa / Mkkosa / 1mln
      Internazionale Wodzisław Śląski / kmita / 3 mln

      PULA NAGRÓD 70 MLN

      Typy zostaną podane w czwartek

      Post was edited 1 time, last by “GL7” ().

      Witam Wszystkich :love:
      mam przyjemność poprowadzić VII Edycję Typerka G-8
      8o
      wszelkie błędy, wątpliwości, reklamacje proszę zgłaszać do mnie - oby nie trzeba było nic zgłaszać
      :thumbsup:

      życzę udanej zabawy i trafnych typów ?(

      1,2,3.....start, go go go
      :thumbup:

      MECZE DO TYPOWANIA - I KOLEJKA

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa
      0-2
      The Gunners vs. iBuyPower
      1-0


      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells
      3-2
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie
      0-2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB
      0-0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje
      1-1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje
      0-1

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów
      2-0
      Mobodo vs. FCP
      3-0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno
      0-0

      CZAS TYPOWANIA - do 02.11.2019 godzina 16.00

      Post was edited 2 times, last by “martinomartinez” ().

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0-4
      The Gunners vs. iBuyPower 0:1

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 1-0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0-1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 3-1

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 0-0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 2-0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2-0
      Mobodo vs. FCP 3-0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1-1




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 2
      The Gunners vs. iBuyPower 1 : 3

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2 : 0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 1 : 1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2 : 2

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 2 : 2
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 3 : 0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 1 : 1
      Mobodo vs. FCP 3 : 0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 2 : 1
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0-2
      The Gunners vs. iBuyPower 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 1-0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0-1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2-1

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1-0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 2-1

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2-0
      Mobodo vs. FCP 2-0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1-2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 2
      The Gunners vs. iBuyPower 1 : 2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2 : 1
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0 : 1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2 : 1

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1 : 0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 2 : 0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 1 : 0
      Mobodo vs. FCP 2 : 0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 0 : 2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 3
      The Gunners vs. iBuyPower 0 : 2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2 : 0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 1 : 2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1 : 0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 2 : 1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1 : 2

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2 : 0
      Mobodo vs. FCP 2 : 1

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1 : 2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0-2
      The Gunners vs. iBuyPower 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2-0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0-1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2-1

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 0-1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1-2

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00

      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2-1
      Mobodo vs. FCP 3-1

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1-0
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0-3
      The Gunners vs. iBuyPower 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 1:0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0-2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2-0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1-0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 2-1

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 3-0
      Mobodo vs. FCP 2-0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1-2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 2:0
      The Gunners vs. iBuyPower 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2:0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0:2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2:0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1:0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 2:0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2:0
      Mobodo vs. FCP 2:0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 0:2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 2
      The Gunners vs. iBuyPower 0 : 2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2 : 0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0 : 2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1 : 0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1 : 0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 0 : 2

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2 : 0
      Mobodo vs. FCP 1 : 0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 0 : 1
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 3
      The Gunners vs. iBuyPower 0 : 2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2 : 0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 1 : 1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1 : 0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 2 : 0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1 : 2

      1liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2 : 0
      Mobodo vs. FCP 2 : 1

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1 : 2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00

      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 3
      The Gunners vs. iBuyPower 1 : 3

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00

      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 1 : 2
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 1 : 2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00

      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1 : 0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00

      soints vs. Pogoń Dołuje 2 : 1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1 : 1

      1liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00

      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 2 : 1
      Mobodo vs. FCP 23: 1

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00

      Adler vs. Nocturno 1 : 2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 1:2
      The Gunners vs. iBuyPower 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 1:2
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0:2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1:0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 3:2
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1:2

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 0:0
      Mobodo vs. FCP 1:1

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1:0
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00

      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa - 0-3

      The Gunners vs. iBuyPower - 0-2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00

      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells - 2-0

      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie - 0-1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00

      As Szpuners vs. MASTERCLUB - 1-0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00

      soints vs. Pogoń Dołuje - 2-1

      C.F Wyspa vs. FC Buhaje - 3-0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00

      Byki z Glinek vs. Fc Piastów - 2-0

      Mobodo vs. FCP - 2-0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00

      Adler vs. Nocturno - 1-1
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0:3
      The Gunners vs. iBuyPower 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 0:2
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 1:3

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1:0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 2:0
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1:0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 1:0
      Mobodo vs. FCP 2:0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 0:2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 3
      The Gunners vs. iBuyPower 0 : 1

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2 : 0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 2 : 2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2 : 0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 2 : 1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 1 : 0

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 0 : 1
      Mobodo vs. FCP 2 : 0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 0 : 2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00

      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0-2

      The Gunners vs. iBuyPower 0-1

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00

      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2-0

      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 1-2

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00

      As Szpuners vs. MASTERCLUB 3-0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00

      soints vs. Pogoń Dołuje 1-0

      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 0-2

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00

      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 1-0

      Mobodo vs. FCP 3-0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00

      Adler vs. Nocturno 2-2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 0:2
      The Gunners vs. iBuyPower 1:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2:0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0:1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 2:2

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1:1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 2:1

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 1:1
      Mobodo vs. FCP 2:1

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 0:2
      Ekstraklasa 5 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      FC Czartoland vs. Legia...(L)...Warszawa 1:3
      The Gunners vs. iBuyPower 1:2

      1 liga 2 Kolejka: 6 - 02.11.2019 17:00:00
      FC.Jamajka vs. AC/DC - Hells Bells 2:0
      WKS Victoria Łódź vs. FC Brzozie Lubawskie 0:1

      2 liga 100 Kolejka: 22 - 02.11.2019 17:00:00
      As Szpuners vs. MASTERCLUB 1:0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 6 - 03.11.2019 17:00:00
      soints vs. Pogoń Dołuje 1:1
      C.F Wyspa vs. FC Buhaje 0:2

      1 liga 3 Kolejka: 13 - 03.11.2019 17:00:00
      Byki z Glinek vs. Fc Piastów 0:1
      Mobodo vs. FCP 1:0

      2 liga 106 Kolejka: 14 - 03.11.2019 17:00:00
      Adler vs. Nocturno 1:1