GALA FC - GŁOSOWANIE - NAJŁADNIEJSZY HERB/LOGO

    GALA FC - GŁOSOWANIE - NAJŁADNIEJSZY HERB/LOGO

    Które logo/herb jest najładniejsze Twoim zdaniem? 83
    1.  
      Oldboy - Black Devils (4) 5%
    2.  
      Ejdżi - FC Czartoland (1) 1%
    3.  
      myle75 - KS Zodiak Sucha (4) 5%
    4.  
      Kret - KS Kretovia (3) 4%
    5.  
      Printex - FC Kamionka (3) 4%
    6.  
      MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK (7) 8%
    7.  
      Rodoxim - Gladiatorzy Z Miasta Noży (12) 14%
    8.  
      kriss - soints (7) 8%
    9.  
      Heterokrates - FC Buhaje (11) 13%
    10.  
      Kameleon - Celtic Glasgow (5) 6%
    11.  
      Kurass12 - Sokół Straszewo (0) 0%
    12.  
      dzelen / Tom96 - Livebird FC (4) 5%
    13.  
      SooN - iBuyPower (22) 27%
    Moi Drodzy,

    wyszliśmy na ostatnią prostą w Gali Futbolcup.

    W tym temacie oddajemy głosy na nominowane przez Was najładniejsze herby / loga klubowe.
















    Poniżej nominowane prace:

    Oldboy - Black Devils



    Ejdżi - FC Czartoland



    myle75 - KS Zodiak Sucha



    Kret - KS Kretovia



    Printex - FC Kamionka



    MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK



    Rodoxim - Gladiatorzy Z Miasta Noży



    kriss - soints



    Heterokrates - FC Buhaje



    Kameleon - Celtic Glasgow



    Kurass12 - Sokół Straszewo



    dzelen / Tom96 - Livebird FC



    SooN - iBuyPower



    Głosy można oddawać do 19/01/2020 do 23:59.
    Wyniki Gali

    Punkty:

    1. 100 pkt
    2. 80 pkt
    3. 60 pkt
    4. 50 pkt
    5. 45 pkt
    6. 40 pkt
    7. 36 pkt
    8. 32 pkt
    9. 29 pkt
    10. 26 pkt
    11. 24 pkt
    12. 22 pkt
    13. 18 pkt

    Ankieta:

    1. SooN - iBuyPower
    2. Rodoxim - Gladiatorzy Z Miasta Noży
    3. Heterokrates - FC Buhaje
    4. MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK
    4. kriss - soints
    6. Kameleon - Celtic Glasgow
    7. Oldboy - Black Devils
    7. myle75 - KS Zodiak Sucha
    7. dzelen / Tom96 - Livebird FC
    10. Kret - KS Kretovia
    10. Printex - FC Kamionka
    12. Ejdżi - FC Czartoland
    13. Kurass12 - Sokół Straszewo

    Jury:

    1. Rodoxim - Gladiatorzy Z Miasta Noży
    2. myle75 - KS Zodiak Sucha
    3.
    dzelen / Tom96 - Livebird FC
    4.
    SooN - iBuyPower
    5. MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK
    6. Printex - FC Kamionka
    7. kriss - soints
    8. Oldboy - Black Devils
    9. Kret - KS Kretovia
    10. Heterokrates - FC Buhaje
    11. Kameleon - Celtic Glasgow
    12. Ejdżi - FC Czartoland
    13. Kurass12 - Sokół Straszewo

    Głosy Jury:



    Ostateczne wyniki - przy równej liczbie pkt wyższe miejsce ma ten, kto był wyżej w głosowaniu ankietowym:

    1. Rodoxim - Gladiatorzy Z Miasta Noży - 180 pkt
    2. SooN - iBuyPower - 150 pkt
    3. myle75 - KS Zodiak Sucha - 116 pkt
    4. dzelen / Tom96 - Livebird FC - 96 pkt
    5. MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK - 95 pkt
    6. Heterokrates - FC Buhaje - 86 pkt
    7. kriss - soints - 86 pkt
    8. Oldboy - Black Devils - 68 pkt
    9. Printex - FC Kamionka - 66 pkt
    10. Kameleon - Celtic Glasgow - 64 pkt
    11. Kret - KS Kretovia - 55 pkt
    12. Ejdżi - FC Czartoland - 44 pkt
    13. Kurass12 - Sokół Straszewo - 40 pkt

    P.S. Proszę o sprawdzenie mnie czy wszystko dobrze policzyłem i naniosłem dla poszczególnych głosowań, dziękuję!

    Post was edited 4 times, last by “woooojtaaaas” ().