Kolejka 18 - 24.03.2020
LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS4
Palące Laczki : Fc Baca
WOLNY LOS : FC KOXY
Klasyczny : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów
McKraków : Kraina Tysiąca Jezior
WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI
FC.Jamajka : Strzelec Umianowice
WKS Jeziorki : WOLNY LOS3
Kolejka 19 - 26.03.2020
WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki
Palące Laczki : LKS Czarni Lwów
Fc Baca : WOLNY LOS
FC KOXY : Klasyczny
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1
posadzki ciechanów : McKraków
Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS2
FC UWERAMAGI : FC.Jamajka
Kolejka 20 - 28.03.2020
LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS3
WOLNY LOS : Palące Laczki
Klasyczny : Fc Baca
WOLNY LOS1 : FC KOXY
McKraków : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów
FC.Jamajka : Kraina Tysiąca Jezior
WKS Jeziorki : FC UWERAMAGI
WOLNY LOS4 : Strzelec Umianowice
Kolejka 21 - 29.03.2020
WOLNY LOS : LKS Czarni Lwów
Palące Laczki : Klasyczny
Fc Baca : WOLNY LOS1
FC KOXY : McKraków
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS2
posadzki ciechanów : FC.Jamajka
Kraina Tysiąca Jezior : WKS Jeziorki
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS3
FC UWERAMAGI : WOLNY LOS4
Kolejka 22 - 30.03.2020
LKS Czarni Lwów : Strzelec Umianowice
Klasyczny : WOLNY LOS
WOLNY LOS1 : Palące Laczki
McKraków : Fc Baca
WOLNY LOS2 : FC KOXY
FC.Jamajka : Garbarnia Wadów
WKS Jeziorki : posadzki ciechanów
WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI
WOLNY LOS4 : Kraina Tysiąca Jezior
Kolejka 23 - 31.03.2020
Klasyczny : LKS Czarni Lwów
WOLNY LOS : WOLNY LOS1
Palące Laczki : McKraków
Fc Baca : WOLNY LOS2
FC KOXY : FC.Jamajka
Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki
FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice
Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS3
posadzki ciechanów : WOLNY LOS4
Kolejka 24 - 02.04.2020
LKS Czarni Lwów : FC UWERAMAGI
WOLNY LOS1 : Klasyczny
McKraków : WOLNY LOS
WOLNY LOS2 : Palące Laczki
FC.Jamajka : Fc Baca
WKS Jeziorki : FC KOXY
Strzelec Umianowice : Kraina Tysiąca Jezior
WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów
WOLNY LOS4 : Garbarnia Wadów
Kolejka 25 - 04.04.2020
WOLNY LOS1 : LKS Czarni Lwów
Klasyczny : McKraków
WOLNY LOS : WOLNY LOS2
Palące Laczki : FC.Jamajka
Fc Baca : WKS Jeziorki
Kraina Tysiąca Jezior : FC UWERAMAGI
posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3
FC KOXY : WOLNY LOS4
Kolejka 26 - 05.04.2020
LKS Czarni Lwów : Kraina Tysiąca Jezior
McKraków : WOLNY LOS1
WOLNY LOS2 : Klasyczny
FC.Jamajka : WOLNY LOS
WKS Jeziorki : Palące Laczki
FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów
Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS3 : FC KOXY
WOLNY LOS4 : Fc Baca
Kolejka 27 - 06.04.2020
Klasyczny : FC.Jamajka
WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
McKraków : LKS Czarni Lwów
WOLNY LOS : WKS Jeziorki
posadzki ciechanów : Kraina Tysiąca Jezior
Garbarnia Wadów : FC UWERAMAGI
FC KOXY : Strzelec Umianowice
Fc Baca : WOLNY LOS3
Palące Laczki : WOLNY LOS4
Kolejka 28 - 07.04.2020
LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów
WOLNY LOS2 : McKraków
FC.Jamajka : WOLNY LOS1
WKS Jeziorki : Klasyczny
Kraina Tysiąca Jezior : Garbarnia Wadów
FC UWERAMAGI : FC KOXY
Strzelec Umianowice : Fc Baca
WOLNY LOS3 : Palące Laczki
WOLNY LOS4 : WOLNY LOS
Kolejka 29 - 09.04.2020
WOLNY LOS2 : LKS Czarni Lwów
McKraków : FC.Jamajka
WOLNY LOS1 : WKS Jeziorki
Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów
FC KOXY : Kraina Tysiąca Jezior
Fc Baca : FC UWERAMAGI
Palące Laczki : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS : WOLNY LOS3
Klasyczny : WOLNY LOS4
Kolejka 30 - 11.04.2020
LKS Czarni Lwów : Garbarnia Wadów
FC.Jamajka : WOLNY LOS2
WKS Jeziorki : McKraków
posadzki ciechanów : FC KOXY
Kraina Tysiąca Jezior : Fc Baca
FC UWERAMAGI : Palące Laczki
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS
WOLNY LOS3 : Klasyczny
WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1
Kolejka 31 - 12.04.2020
FC.Jamajka : LKS Czarni Lwów
WOLNY LOS2 : WKS Jeziorki
FC KOXY : Garbarnia Wadów
Fc Baca : posadzki ciechanów
Palące Laczki : Kraina Tysiąca Jezior
WOLNY LOS : FC UWERAMAGI
Klasyczny : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
McKraków : WOLNY LOS4
Kolejka 32 - 13.04.2020
LKS Czarni Lwów : FC KOXY
WKS Jeziorki : FC.Jamajka
Garbarnia Wadów : Fc Baca
posadzki ciechanów : Palące Laczki
Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS
FC UWERAMAGI : Klasyczny
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS1
WOLNY LOS3 : McKraków
WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2
Kolejka 33 - 14.04.2020
WKS Jeziorki : LKS Czarni Lwów
Fc Baca : FC KOXY
Palące Laczki : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS : posadzki ciechanów
Klasyczny : Kraina Tysiąca Jezior
WOLNY LOS1 : FC UWERAMAGI
McKraków : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
FC.Jamajka : WOLNY LOS4
Kolejka 34 - 16.04.2020
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS
FC KOXY : Palące Laczki
LKS Czarni Lwów : Fc Baca
posadzki ciechanów : Klasyczny
Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS1
FC UWERAMAGI : McKraków
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS2
WOLNY LOS3 : FC.Jamajka
WOLNY LOS4 : WKS Jeziorki
Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()