Kolejka 1 - 02.05.2020
Zryw Dabrowka (b) : FC Brooklyn
Pro Gram : Orlęta
Twierdza_Wrocław : FC Rokita
ŁKS Łochów 1966 : KP POGOŃ SZCZECIN
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Brzozovia
paprotniarozrzutniki : Ajax ZwD (s)
FC Köybaši (s) : Cazador (b)
Everton : Wawel Wirek
Fopa i Nietakt (b) : Studzionka C.F.
Kolejka 2 - 03.05.2020
Fopa i Nietakt (b) : Zryw Dabrowka (b)
Everton : Studzionka C.F.
Orlęta : FC Brooklyn
Pro Gram : FC Rokita
Twierdza_Wrocław : KP POGOŃ SZCZECIN
ŁKS Łochów 1966 : Brzozovia
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Ajax ZwD (s)
paprotniarozrzutniki : Cazador (b)
FC Köybaši (s) : Wawel Wirek
Kolejka 3 - 04.05.2020
FC Brooklyn : Fopa i Nietakt (b)
FC Rokita : Orlęta
KP POGOŃ SZCZECIN : Pro Gram
Brzozovia : Twierdza_Wrocław
Ajax ZwD (s) : ŁKS Łochów 1966
Cazador (b) : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Wawel Wirek : paprotniarozrzutniki
Studzionka C.F. : FC Köybaši (s)
Zryw Dabrowka (b) : Everton
Kolejka 4 - 05.05.2020
FC Rokita : FC Brooklyn
Orlęta : KP POGOŃ SZCZECIN
Pro Gram : Brzozovia
Twierdza_Wrocław : Ajax ZwD (s)
ŁKS Łochów 1966 : Cazador (b)
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Wawel Wirek
paprotniarozrzutniki : Studzionka C.F.
Everton : Fopa i Nietakt (b)
FC Köybaši (s) : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 5 - 07.05.2020
FC Brooklyn : Everton
KP POGOŃ SZCZECIN : FC Rokita
Brzozovia : Orlęta
Ajax ZwD (s) : Pro Gram
Cazador (b) : Twierdza_Wrocław
Wawel Wirek : ŁKS Łochów 1966
Studzionka C.F. : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Fopa i Nietakt (b) : FC Köybaši (s)
Zryw Dabrowka (b) : paprotniarozrzutniki
Kolejka 6 - 09.05.2020
KP POGOŃ SZCZECIN : FC Brooklyn
FC Rokita : Brzozovia
Orlęta : Ajax ZwD (s)
Pro Gram : Cazador (b)
Twierdza_Wrocław : Wawel Wirek
ŁKS Łochów 1966 : Studzionka C.F.
FC Köybaši (s) : Everton
paprotniarozrzutniki : Fopa i Nietakt (b)
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 7 - 10.05.2020
FC Brooklyn : FC Köybaši (s)
Brzozovia : KP POGOŃ SZCZECIN
Ajax ZwD (s) : FC Rokita
Cazador (b) : Orlęta
Wawel Wirek : Pro Gram
Studzionka C.F. : Twierdza_Wrocław
Everton : paprotniarozrzutniki
Fopa i Nietakt (b) : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Zryw Dabrowka (b) : ŁKS Łochów 1966
Kolejka 8 - 11.05.2020
Brzozovia : FC Brooklyn
KP POGOŃ SZCZECIN : Ajax ZwD (s)
FC Rokita : Cazador (b)
Orlęta : Wawel Wirek
Pro Gram : Studzionka C.F.
paprotniarozrzutniki : FC Köybaši (s)
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Everton
ŁKS Łochów 1966 : Fopa i Nietakt (b)
Twierdza_Wrocław : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 9 - 12.05.2020
FC Brooklyn : paprotniarozrzutniki
Ajax ZwD (s) : Brzozovia
Cazador (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
Wawel Wirek : FC Rokita
Studzionka C.F. : Orlęta
FC Köybaši (s) : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Everton : ŁKS Łochów 1966
Fopa i Nietakt (b) : Twierdza_Wrocław
Zryw Dabrowka (b) : Pro Gram
Kolejka 10 - 14.05.2020
KP POGOŃ SZCZECIN : Wawel Wirek
Brzozovia : Cazador (b)
Ajax ZwD (s) : FC Brooklyn
FC Rokita : Studzionka C.F.
RTS 1910 WIDZEW Łódż : paprotniarozrzutniki
ŁKS Łochów 1966 : FC Köybaši (s)
Twierdza_Wrocław : Everton
Pro Gram : Fopa i Nietakt (b)
Orlęta : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 11 - 16.05.2020
FC Brooklyn : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Cazador (b) : Ajax ZwD (s)
Wawel Wirek : Brzozovia
Studzionka C.F. : KP POGOŃ SZCZECIN
paprotniarozrzutniki : ŁKS Łochów 1966
FC Köybaši (s) : Twierdza_Wrocław
Everton : Pro Gram
Fopa i Nietakt (b) : Orlęta
Zryw Dabrowka (b) : FC Rokita
Kolejka 12 - 17.05.2020
Cazador (b) : FC Brooklyn
Ajax ZwD (s) : Wawel Wirek
Brzozovia : Studzionka C.F.
ŁKS Łochów 1966 : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Twierdza_Wrocław : paprotniarozrzutniki
Pro Gram : FC Köybaši (s)
Orlęta : Everton
FC Rokita : Fopa i Nietakt (b)
KP POGOŃ SZCZECIN : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 13 - 18.05.2020
FC Brooklyn : ŁKS Łochów 1966
Wawel Wirek : Cazador (b)
Studzionka C.F. : Ajax ZwD (s)
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Twierdza_Wrocław
paprotniarozrzutniki : Pro Gram
FC Köybaši (s) : Orlęta
Everton : FC Rokita
Fopa i Nietakt (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
Zryw Dabrowka (b) : Brzozovia
Kolejka 14 - 19.05.2020
Wawel Wirek : FC Brooklyn
Cazador (b) : Studzionka C.F.
Twierdza_Wrocław : ŁKS Łochów 1966
Pro Gram : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Orlęta : paprotniarozrzutniki
FC Rokita : FC Köybaši (s)
KP POGOŃ SZCZECIN : Everton
Brzozovia : Fopa i Nietakt (b)
Ajax ZwD (s) : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 15 - 21.05.2020
FC Brooklyn : Twierdza_Wrocław
Studzionka C.F. : Wawel Wirek
ŁKS Łochów 1966 : Pro Gram
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Orlęta
paprotniarozrzutniki : FC Rokita
FC Köybaši (s) : KP POGOŃ SZCZECIN
Everton : Brzozovia
Fopa i Nietakt (b) : Ajax ZwD (s)
Zryw Dabrowka (b) : Cazador (b)
Kolejka 16 - 23.05.2020
Studzionka C.F. : FC Brooklyn
Pro Gram : Twierdza_Wrocław
Orlęta : ŁKS Łochów 1966
FC Rokita : RTS 1910 WIDZEW Łódż
KP POGOŃ SZCZECIN : paprotniarozrzutniki
Brzozovia : FC Köybaši (s)
Ajax ZwD (s) : Everton
Cazador (b) : Fopa i Nietakt (b)
Wawel Wirek : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 17 - 24.05.2020
ŁKS Łochów 1966 : FC Rokita
Twierdza_Wrocław : Orlęta
FC Brooklyn : Pro Gram
RTS 1910 WIDZEW Łódż : KP POGOŃ SZCZECIN
paprotniarozrzutniki : Brzozovia
FC Köybaši (s) : Ajax ZwD (s)
Everton : Cazador (b)
Fopa i Nietakt (b) : Wawel Wirek
Zryw Dabrowka (b) : Studzionka C.F.