Wiosenną odsłonę czas zacząć!!!
UWAGA!!! W składach grup nastąpiła zmiana: w Grupie 1 zespół Ajax ZwD został zastąpiony przez zespół soints, a w Grupie 2 zespól soints został zastąpiony przez zespół Ajax ZwD. Poza ta jedną wymianą zespołów nie nastąpiły żadne inne zmiany. Zaprezentowane niżej zestawienie grup uwzględnia już wprowadzoną zmianę.
W pierwszej części konkursu do zdobycia aż 50 000 000!!!
Typujemy kolejność 4 grup ośmio zespołowych.
Regulamin:
50 000 000 zostanie przyznane za podanie dokładnej kolejności wszystkich zespołów we wszystkich grupach, jeżeli nikt tego nie spełni wówczas
40 000 000 zostanie przyznane za podanie dokładnej kolejności wszystkich zespołów w 3 grupach, jeżeli tego też nikt nie spełni to
30 000 000 wygrywa osoba która poda dokładną kolejności wszystkich zespołów w 2 grupach, jeżeli tego też nikt nie spełni to szukamy dalej i
10 000 000 wygra osoba za podanie dokładnej kolejności zespołów w jednej grupie
wygrywa tylko jedna osoba, jeżeli warunek przyznania nagrody spełni więcej niż jedna osoba to wygra osoba, która najwcześniej zamieściła post (licząc jako czas ostatniej edycji)
Typujemy zespoły, które awansują do finału - dodatkowa szansa na 10 000 000!!!
Poza nagrodą przewidzianą za wytypowanie dokładnej kolejności w grupach, osoba, która jako pierwsza prawidłowo wytypuje wszystkie zespoły awansujące do finału otrzyma 10 000 000!!!
Aby wygrać 10 000 000 należy w poście pod wskazaniem układu 4 ośmio zespołowych grup podać 8 zespołów, które awansują do finału, lista zespołów zatem nie musi wynikać z przedstawionej kolejności w grupach.
W konkursie każdemu uczestnikowi przysługuje prawo zamieszczenia tylko jednego postu (najpierw przedstawiony układ grup z ułożona kolejności, pod nim 8 zespołów typowanych do awansu).
Pod uwagę brany będzie tylko najstarszy z zamieszczonych postów.
Czas typowania do 16.05 do godziny 12:00, posty zamieszczone lub edytowanej po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 48h po zakończeniu eliminacji.
Grupy są następujące:
Grupa 1
RWKS Sparta
Internazionale Wodzisław Śląski
soints
FC Bartodzieje
Livebird FC
STUDZIANKA
Sportowa FC
iBuyPower
Grupa 2
Ajax ZwD
Zryw Dabrowka
Łęg Łowce
K.S Wda Świecie 1983
KS Kretovia
inkwizytor
Cargovia Kargowa
Tottenham Hotspur 1882 FC
Grupa 3
Twister
Real Madrid
FC Kiedyś to było
ASD Taurisano Calcio
FC Masters Gliwice
Pomorzanin Cychry
FC Kamionka
Leech Pozz
Grupa 4
PGG ROW RYBNIK
Kolonia City
LKS Czarni Lwów
FC Bartekx
thorrgall
Chojniczanka Chojnice
Tuciak United Team
unia niećkowo
POWODZENIA!!!
UWAGA!!! W składach grup nastąpiła zmiana: w Grupie 1 zespół Ajax ZwD został zastąpiony przez zespół soints, a w Grupie 2 zespól soints został zastąpiony przez zespół Ajax ZwD. Poza ta jedną wymianą zespołów nie nastąpiły żadne inne zmiany. Zaprezentowane niżej zestawienie grup uwzględnia już wprowadzoną zmianę.
W pierwszej części konkursu do zdobycia aż 50 000 000!!!
Typujemy kolejność 4 grup ośmio zespołowych.
Regulamin:
50 000 000 zostanie przyznane za podanie dokładnej kolejności wszystkich zespołów we wszystkich grupach, jeżeli nikt tego nie spełni wówczas
40 000 000 zostanie przyznane za podanie dokładnej kolejności wszystkich zespołów w 3 grupach, jeżeli tego też nikt nie spełni to
30 000 000 wygrywa osoba która poda dokładną kolejności wszystkich zespołów w 2 grupach, jeżeli tego też nikt nie spełni to szukamy dalej i
10 000 000 wygra osoba za podanie dokładnej kolejności zespołów w jednej grupie
wygrywa tylko jedna osoba, jeżeli warunek przyznania nagrody spełni więcej niż jedna osoba to wygra osoba, która najwcześniej zamieściła post (licząc jako czas ostatniej edycji)
Typujemy zespoły, które awansują do finału - dodatkowa szansa na 10 000 000!!!
Poza nagrodą przewidzianą za wytypowanie dokładnej kolejności w grupach, osoba, która jako pierwsza prawidłowo wytypuje wszystkie zespoły awansujące do finału otrzyma 10 000 000!!!
Aby wygrać 10 000 000 należy w poście pod wskazaniem układu 4 ośmio zespołowych grup podać 8 zespołów, które awansują do finału, lista zespołów zatem nie musi wynikać z przedstawionej kolejności w grupach.
W konkursie każdemu uczestnikowi przysługuje prawo zamieszczenia tylko jednego postu (najpierw przedstawiony układ grup z ułożona kolejności, pod nim 8 zespołów typowanych do awansu).
Pod uwagę brany będzie tylko najstarszy z zamieszczonych postów.
Czas typowania do 16.05 do godziny 12:00, posty zamieszczone lub edytowanej po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 48h po zakończeniu eliminacji.
Grupy są następujące:
Grupa 1
RWKS Sparta
Internazionale Wodzisław Śląski
soints
FC Bartodzieje
Livebird FC
STUDZIANKA
Sportowa FC
iBuyPower
Grupa 2
Ajax ZwD
Zryw Dabrowka
Łęg Łowce
K.S Wda Świecie 1983
KS Kretovia
inkwizytor
Cargovia Kargowa
Tottenham Hotspur 1882 FC
Grupa 3
Twister
Real Madrid
FC Kiedyś to było
ASD Taurisano Calcio
FC Masters Gliwice
Pomorzanin Cychry
FC Kamionka
Leech Pozz
Grupa 4
PGG ROW RYBNIK
Kolonia City
LKS Czarni Lwów
FC Bartekx
thorrgall
Chojniczanka Chojnice
Tuciak United Team
unia niećkowo
POWODZENIA!!!
Dieser Beitrag wurde bereits 11 mal editiert, zuletzt von „ZemstaBrez“ ()