Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.11.2020
    Orly z Elblaga (b) : Gabki Swidnica
    Wisła Puławy : KING ŁÓDŹ
    FC Janke : MKS Stal Jasień
    Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol
    LKS Uście Gorlickie : Strzelec Umianowice (b)
    Real Madrid : Andrus
    Polonia Bytom : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC Equ : Old Squad Żory
    Dream Team Gniezno (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń


    Kolejka 2 - 02.11.2020
    Dream Team Gniezno (b) : Orly z Elblaga (b)
    FC Equ : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    KING ŁÓDŹ : Gabki Swidnica
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień
    FC Janke : Real Madrid Club De Futbol
    Cebularnia : Strzelec Umianowice (b)
    LKS Uście Gorlickie : Andrus
    Real Madrid : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Polonia Bytom : Old Squad Żory


    Kolejka 3 - 03.11.2020
    Gabki Swidnica : Dream Team Gniezno (b)
    MKS Stal Jasień : KING ŁÓDŹ
    Real Madrid Club De Futbol : Wisła Puławy
    Strzelec Umianowice (b) : FC Janke
    Andrus : Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory : Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Polonia Bytom
    Orly z Elblaga (b) : FC Equ


    Kolejka 4 - 05.11.2020
    MKS Stal Jasień : Gabki Swidnica
    KING ŁÓDŹ : Real Madrid Club De Futbol
    Wisła Puławy : Strzelec Umianowice (b)
    FC Janke : Andrus
    Cebularnia : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    LKS Uście Gorlickie : Old Squad Żory
    Real Madrid : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC Equ : Dream Team Gniezno (b)
    Polonia Bytom : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 5 - 07.11.2020
    Gabki Swidnica : FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol : MKS Stal Jasień
    Strzelec Umianowice (b) : KING ŁÓDŹ
    Andrus : Wisła Puławy
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : FC Janke
    Old Squad Żory : Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : LKS Uście Gorlickie
    Dream Team Gniezno (b) : Polonia Bytom
    Orly z Elblaga (b) : Real Madrid


    Kolejka 6 - 08.11.2020
    Real Madrid Club De Futbol : Gabki Swidnica
    MKS Stal Jasień : Strzelec Umianowice (b)
    KING ŁÓDŹ : Andrus
    Wisła Puławy : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC Janke : Old Squad Żory
    Cebularnia : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Polonia Bytom : FC Equ
    Real Madrid : Dream Team Gniezno (b)
    LKS Uście Gorlickie : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 7 - 09.11.2020
    Gabki Swidnica : Polonia Bytom
    Strzelec Umianowice (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Andrus : MKS Stal Jasień
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : KING ŁÓDŹ
    Old Squad Żory : Wisła Puławy
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Janke
    FC Equ : Real Madrid
    Dream Team Gniezno (b) : LKS Uście Gorlickie
    Orly z Elblaga (b) : Cebularnia


    Kolejka 8 - 10.11.2020
    Strzelec Umianowice (b) : Gabki Swidnica
    Real Madrid Club De Futbol : Andrus
    MKS Stal Jasień : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    KING ŁÓDŹ : Old Squad Żory
    Wisła Puławy : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Real Madrid : Polonia Bytom
    LKS Uście Gorlickie : FC Equ
    Cebularnia : Dream Team Gniezno (b)
    FC Janke : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 9 - 12.11.2020
    Gabki Swidnica : Real Madrid
    Andrus : Strzelec Umianowice (b)
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory : MKS Stal Jasień
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : KING ŁÓDŹ
    Polonia Bytom : LKS Uście Gorlickie
    FC Equ : Cebularnia
    Dream Team Gniezno (b) : FC Janke
    Orly z Elblaga (b) : Wisła Puławy


    Kolejka 10 - 14.11.2020
    Real Madrid Club De Futbol : Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice (b) : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Andrus : Gabki Swidnica
    MKS Stal Jasień : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid
    Cebularnia : Polonia Bytom
    FC Janke : FC Equ
    Wisła Puławy : Dream Team Gniezno (b)
    KING ŁÓDŹ : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 11 - 15.11.2020
    Gabki Swidnica : LKS Uście Gorlickie
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Andrus
    Old Squad Żory : Strzelec Umianowice (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid : Cebularnia
    Polonia Bytom : FC Janke
    FC Equ : Wisła Puławy
    Dream Team Gniezno (b) : KING ŁÓDŹ
    Orly z Elblaga (b) : MKS Stal Jasień


    Kolejka 12 - 16.11.2020
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Gabki Swidnica
    Andrus : Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Cebularnia : LKS Uście Gorlickie
    FC Janke : Real Madrid
    Wisła Puławy : Polonia Bytom
    KING ŁÓDŹ : FC Equ
    MKS Stal Jasień : Dream Team Gniezno (b)
    Real Madrid Club De Futbol : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 13 - 17.11.2020
    Gabki Swidnica : Cebularnia
    Old Squad Żory : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Andrus
    LKS Uście Gorlickie : FC Janke
    Real Madrid : Wisła Puławy
    Polonia Bytom : KING ŁÓDŹ
    FC Equ : MKS Stal Jasień
    Dream Team Gniezno (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Orly z Elblaga (b) : Strzelec Umianowice (b)


    Kolejka 14 - 19.11.2020
    Old Squad Żory : Gabki Swidnica
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC Janke : Cebularnia
    Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie
    KING ŁÓDŹ : Real Madrid
    MKS Stal Jasień : Polonia Bytom
    Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
    Strzelec Umianowice (b) : Dream Team Gniezno (b)
    Andrus : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 15 - 21.11.2020
    Gabki Swidnica : FC Janke
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Old Squad Żory
    Cebularnia : Wisła Puławy
    LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
    Real Madrid : MKS Stal Jasień
    Polonia Bytom : Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ : Strzelec Umianowice (b)
    Dream Team Gniezno (b) : Andrus
    Orly z Elblaga (b) : Kraina Tysiąca Jezior (b)


    Kolejka 16 - 22.11.2020
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Gabki Swidnica
    Wisła Puławy : FC Janke
    KING ŁÓDŹ : Cebularnia
    MKS Stal Jasień : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol : Real Madrid
    Strzelec Umianowice (b) : Polonia Bytom
    Andrus : FC Equ
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Dream Team Gniezno (b)
    Old Squad Żory : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 17 - 23.11.2020
    Cebularnia : MKS Stal Jasień
    FC Janke : KING ŁÓDŹ
    Gabki Swidnica : Wisła Puławy
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid : Strzelec Umianowice (b)
    Polonia Bytom : Andrus
    FC Equ : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Dream Team Gniezno (b) : Old Squad Żory
    Orly z Elblaga (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.11.2020

    Orly z Elblaga (b) 4 : 1 Gabki Swidnica
    Wisła Puławy 1 : 3 KING ŁÓDŹ
    - wynik zweryfikowany jako walkower
    FC Janke 6 : 0 MKS Stal Jasień
    Cebularnia 6 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    LKS Uście Gorlickie 5 : 2 Strzelec Umianowice (b)
    Real Madrid 0 : 4 Andrus
    Polonia Bytom 7 : 2 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC Equ 0 : 5 Old Squad Żory
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.11.2020

    Dream Team Gniezno (b) 4 : 1 Orly z Elblaga (b)
    FC Equ 0 : 6 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    KING ŁÓDŹ 1 : 2 Gabki Swidnica
    Wisła Puławy 0 : 3 MKS Stal Jasień (w/o)
    FC Janke 1 : 5 Real Madrid Club De Futbol
    Cebularnia 3 : 0 Strzelec Umianowice (b)
    LKS Uście Gorlickie 2 : 5 Andrus
    Real Madrid 2 : 3 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Polonia Bytom 2 : 2 Old Squad Żory



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 03.11.2020

    Gabki Swidnica 0 : 3 Dream Team Gniezno (b)
    MKS Stal Jasień 1 : 4 KING ŁÓDŹ
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 4 Wisła Puławy
    - wynik zweryfikowany jako walkower
    Strzelec Umianowice (b) 0 : 3 FC Janke
    Andrus 6 : 2 Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 0 LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory 3 : 0 Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 2 Polonia Bytom
    Orly z Elblaga (b) 6 : 0 FC Equ



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.11.2020

    MKS Stal Jasień 0 : 0 Gabki Swidnica (w/o)
    KING ŁÓDŹ 9 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    Wisła Puławy 0 : 3 Strzelec Umianowice (b) (w/o)
    FC Janke 1 : 4 Andrus
    Cebularnia 0 : 2 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    LKS Uście Gorlickie 5 : 3 Old Squad Żory
    Real Madrid 1 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC Equ 0 : 6 Dream Team Gniezno (b)
    Polonia Bytom 3 : 0 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.11.2020

    Gabki Swidnica 4 : 1 FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 6 MKS Stal Jasień
    Strzelec Umianowice (b) 0 : 3 KING ŁÓDŹ
    Andrus 3 : 0 Wisła Puławy (w/o)
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 2 FC Janke
    Old Squad Żory 5 : 1 Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 2 LKS Uście Gorlickie
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 1 Polonia Bytom
    Orly z Elblaga (b) 4 : 1 Real Madrid



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 08.11.2020

    Real Madrid Club De Futbol 0 : 7 Gabki Swidnica
    MKS Stal Jasień 1 : 4 Strzelec Umianowice (b)
    KING ŁÓDŹ 2 : 5 Andrus
    Wisła Puławy 0 : 3 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
    FC Janke 0 : 3 Old Squad Żory
    Cebularnia 0 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Polonia Bytom 7 : 2 FC Equ
    Real Madrid 4 : 2 Dream Team Gniezno (b)
    LKS Uście Gorlickie 3 : 2 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 09.11.2020

    Gabki Swidnica 0 : 0 Polonia Bytom
    Strzelec Umianowice (b) 2 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Andrus 3 : 0 MKS Stal Jasień
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 3 : 2 KING ŁÓDŹ
    Old Squad Żory 6 : 0 Wisła Puławy - wynik zweryfikowany jako walkower
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 1 FC Janke
    FC Equ 0 : 2 Real Madrid
    Dream Team Gniezno (b) 4 : 1 LKS Uście Gorlickie
    Orly z Elblaga (b) 3 : 0 Cebularnia



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 10.11.2020

    Strzelec Umianowice (b) 0 : 3 Gabki Swidnica
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 2 Andrus
    MKS Stal Jasień 1 : 1 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    KING ŁÓDŹ 2 : 4 Old Squad Żory
    Wisła Puławy 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (w/o)
    Real Madrid 0 : 2 Polonia Bytom
    LKS Uście Gorlickie 5 : 0 FC Equ
    Cebularnia 1 : 4 Dream Team Gniezno (b)
    FC Janke 2 : 4 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 12.11.2020

    Gabki Swidnica 0 : 2 Real Madrid
    Andrus 5 : 0 Strzelec Umianowice (b)
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory 4 : 0 MKS Stal Jasień
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 5 : 1 KING ŁÓDŹ
    Polonia Bytom 3 : 1 LKS Uście Gorlickie
    FC Equ 5 : 2 Cebularnia
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 2 FC Janke
    Orly z Elblaga (b) 3 : 0 Wisła Puławy (w/o)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.11.2020

    Real Madrid Club De Futbol 1 : 1 Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice (b) 2 : 4 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Andrus 5 : 0 Gabki Swidnica
    MKS Stal Jasień 2 : 8 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    LKS Uście Gorlickie 3 : 1 Real Madrid
    Cebularnia 0 : 2 Polonia Bytom
    FC Janke 5 : 1 FC Equ
    Wisła Puławy 0 : 3 Dream Team Gniezno (b) (w/o)
    KING ŁÓDŹ 2 : 1 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 15.11.2020

    Gabki Swidnica 2 : 6 LKS Uście Gorlickie
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 2 : 7 Andrus
    Old Squad Żory 5 : 2 Strzelec Umianowice (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 1 Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid 4 : 1 Cebularnia
    Polonia Bytom 4 : 2 FC Janke
    FC Equ 3 : 0 Wisła Puławy (w/o)
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 0 KING ŁÓDŹ
    Orly z Elblaga (b) 8 : 2 MKS Stal Jasień



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 16.11.2020

    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 3 Gabki Swidnica
    Andrus 4 : 1 Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice (b) 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Cebularnia 2 : 5 LKS Uście Gorlickie
    FC Janke 2 : 5 Real Madrid
    Wisła Puławy 0 : 3 Polonia Bytom (w/o)
    KING ŁÓDŹ 5 : 0 FC Equ
    MKS Stal Jasień 2 : 8 Dream Team Gniezno (b)
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 2 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 17.11.2020

    Gabki Swidnica 3 : 0 Cebularnia
    Old Squad Żory 1 : 2 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 2 : 4 Andrus
    LKS Uście Gorlickie 1 : 1 FC Janke
    Real Madrid 3 : 0 Wisła Puławy (w/o)
    Polonia Bytom 2 : 3 KING ŁÓDŹ
    FC Equ 6 : 1 MKS Stal Jasień
    Dream Team Gniezno (b) 3 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    Orly z Elblaga (b) 4 : 0 Strzelec Umianowice (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 19.11.2020

    Old Squad Żory 5 : 1 Gabki Swidnica
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 2 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC Janke 1 : 1 Cebularnia
    Wisła Puławy 0 : 3 LKS Uście Gorlickie (w/o)
    KING ŁÓDŹ 2 : 4 Real Madrid
    MKS Stal Jasień 3 : 0 Polonia Bytom (w/o) - wynik uwzlędniony w 29 kolejce
    Real Madrid Club De Futbol 1 : 2 FC Equ
    Strzelec Umianowice (b) 2 : 9 Dream Team Gniezno (b)
    Andrus 3 : 1 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 15 - 21.11.2020

    Gabki Swidnica 2 : 0 FC Janke
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 0 Old Squad Żory
    Cebularnia 3 : 0 Wisła Puławy (w/o)
    LKS Uście Gorlickie 4 : 1 KING ŁÓDŹ
    Real Madrid 9 : 2 MKS Stal Jasień
    Polonia Bytom 4 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ 5 : 2 Strzelec Umianowice (b)
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 3 Andrus
    Orly z Elblaga (b) 7 : 2 Kraina Tysiąca Jezior (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.11.2020

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 2 Gabki Swidnica
    Wisła Puławy 0 : 3 FC Janke (w/o)
    KING ŁÓDŹ 2 : 0 Cebularnia
    MKS Stal Jasień 0 : 6 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol 1 : 3 Real Madrid
    Strzelec Umianowice (b) 1 : 7 Polonia Bytom
    Andrus 6 : 1 FC Equ
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 2 : 8 Dream Team Gniezno (b)
    Old Squad Żory 2 : 5 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 23.11.2020

    Cebularnia 6 : 2 MKS Stal Jasień
    FC Janke 0 : 2 KING ŁÓDŹ
    Gabki Swidnica 3 : 0 Wisła Puławy (w/o)
    LKS Uście Gorlickie 12 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid 3 : 0 Strzelec Umianowice (b)
    Polonia Bytom 0 : 3 Andrus
    FC Equ 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 1 Old Squad Żory
    Orly z Elblaga (b) 3 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).