Kolejka 1 - 2021-01-02
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : FC Bartodzieje
Słupia Black : KS Kretovia
LKS Czarni Lwów : KKS Kolejowy
Gladiatorzy Z Miasta Noży : kaliszfornia
Celtic Glasgow (s) : Wodnik Callander
Sportowa FC : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
LKS Pogórze Bachórz (s) : unia niećkowo (b)
Livebird FC : Everton
LKS Czaszyn (b) : Chelsea KnO FC
Kolejka 2 - 2021-01-03
LKS Czaszyn (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Livebird FC : Chelsea KnO FC
KS Kretovia : FC Bartodzieje
Słupia Black : KKS Kolejowy
LKS Czarni Lwów : kaliszfornia
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander
Celtic Glasgow (s) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
Sportowa FC : unia niećkowo (b)
LKS Pogórze Bachórz (s) : Everton
Kolejka 3 - 2021-01-04
FC Bartodzieje : LKS Czaszyn (b)
KKS Kolejowy : KS Kretovia
kaliszfornia : Słupia Black
Wodnik Callander : LKS Czarni Lwów
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
unia niećkowo (b) : Celtic Glasgow (s)
Everton : Sportowa FC
Chelsea KnO FC : LKS Pogórze Bachórz (s)
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Livebird FC
Kolejka 4 - 2021-01-05
KKS Kolejowy : FC Bartodzieje
KS Kretovia : kaliszfornia
Słupia Black : Wodnik Callander
LKS Czarni Lwów : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : unia niećkowo (b)
Celtic Glasgow (s) : Everton
Sportowa FC : Chelsea KnO FC
Livebird FC : LKS Czaszyn (b)
LKS Pogórze Bachórz (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 5 - 2021-01-07
FC Bartodzieje : Livebird FC
kaliszfornia : KKS Kolejowy
Wodnik Callander : KS Kretovia
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Słupia Black
unia niećkowo (b) : LKS Czarni Lwów
Everton : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Chelsea KnO FC : Celtic Glasgow (s)
LKS Czaszyn (b) : LKS Pogórze Bachórz (s)
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Sportowa FC
Kolejka 6 - 2021-01-09
kaliszfornia : FC Bartodzieje
KKS Kolejowy : Wodnik Callander
KS Kretovia : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
Słupia Black : unia niećkowo (b)
LKS Czarni Lwów : Everton
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Chelsea KnO FC
LKS Pogórze Bachórz (s) : Livebird FC
Sportowa FC : LKS Czaszyn (b)
Celtic Glasgow (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 7 - 2021-01-10
FC Bartodzieje : LKS Pogórze Bachórz (s)
Wodnik Callander : kaliszfornia
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : KKS Kolejowy
unia niećkowo (b) : KS Kretovia
Everton : Słupia Black
Chelsea KnO FC : LKS Czarni Lwów
Livebird FC : Sportowa FC
LKS Czaszyn (b) : Celtic Glasgow (s)
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Kolejka 8 - 2021-01-11
Wodnik Callander : FC Bartodzieje
kaliszfornia : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
KKS Kolejowy : unia niećkowo (b)
KS Kretovia : Everton
Słupia Black : Chelsea KnO FC
Sportowa FC : LKS Pogórze Bachórz (s)
Celtic Glasgow (s) : Livebird FC
Gladiatorzy Z Miasta Noży : LKS Czaszyn (b)
LKS Czarni Lwów : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 9 - 2021-01-12
FC Bartodzieje : Sportowa FC
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Wodnik Callander
unia niećkowo (b) : kaliszfornia
Everton : KKS Kolejowy
Chelsea KnO FC : KS Kretovia
LKS Pogórze Bachórz (s) : Celtic Glasgow (s)
Livebird FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
LKS Czaszyn (b) : LKS Czarni Lwów
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Słupia Black
Kolejka 10 - 2021-01-14
kaliszfornia : Everton
Wodnik Callander : unia niećkowo (b)
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : FC Bartodzieje
KKS Kolejowy : Chelsea KnO FC
Celtic Glasgow (s) : Sportowa FC
Gladiatorzy Z Miasta Noży : LKS Pogórze Bachórz (s)
LKS Czarni Lwów : Livebird FC
Słupia Black : LKS Czaszyn (b)
KS Kretovia : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 11 - 2021-01-16
FC Bartodzieje : Celtic Glasgow (s)
unia niećkowo (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
Everton : Wodnik Callander
Chelsea KnO FC : kaliszfornia
Sportowa FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
LKS Pogórze Bachórz (s) : LKS Czarni Lwów
Livebird FC : Słupia Black
LKS Czaszyn (b) : KS Kretovia
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : KKS Kolejowy
Kolejka 12 - 2021-01-17
unia niećkowo (b) : FC Bartodzieje
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Everton
Wodnik Callander : Chelsea KnO FC
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Celtic Glasgow (s)
LKS Czarni Lwów : Sportowa FC
Słupia Black : LKS Pogórze Bachórz (s)
KS Kretovia : Livebird FC
KKS Kolejowy : LKS Czaszyn (b)
kaliszfornia : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 13 - 2021-01-18
FC Bartodzieje : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Everton : unia niećkowo (b)
Chelsea KnO FC : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
Celtic Glasgow (s) : LKS Czarni Lwów
Sportowa FC : Słupia Black
LKS Pogórze Bachórz (s) : KS Kretovia
Livebird FC : KKS Kolejowy
LKS Czaszyn (b) : kaliszfornia
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Wodnik Callander
Kolejka 14 - 2021-01-19
Everton : FC Bartodzieje
unia niećkowo (b) : Chelsea KnO FC
LKS Czarni Lwów : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Słupia Black : Celtic Glasgow (s)
KS Kretovia : Sportowa FC
KKS Kolejowy : LKS Pogórze Bachórz (s)
kaliszfornia : Livebird FC
Wodnik Callander : LKS Czaszyn (b)
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 15 - 2021-01-21
FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów
Chelsea KnO FC : Everton
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Słupia Black
Celtic Glasgow (s) : KS Kretovia
Sportowa FC : KKS Kolejowy
LKS Pogórze Bachórz (s) : kaliszfornia
Livebird FC : Wodnik Callander
LKS Czaszyn (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : unia niećkowo (b)
Kolejka 16 - 2021-01-23
Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje
Słupia Black : LKS Czarni Lwów
KS Kretovia : Gladiatorzy Z Miasta Noży
KKS Kolejowy : Celtic Glasgow (s)
kaliszfornia : Sportowa FC
Wodnik Callander : LKS Pogórze Bachórz (s)
Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Livebird FC
unia niećkowo (b) : LKS Czaszyn (b)
Everton : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
Kolejka 17 - 2021-01-24
Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy
LKS Czarni Lwów : KS Kretovia
FC Bartodzieje : Słupia Black
Celtic Glasgow (s) : kaliszfornia
Sportowa FC : Wodnik Callander
LKS Pogórze Bachórz (s) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
Livebird FC : unia niećkowo (b)
LKS Czaszyn (b) : Everton
OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Chelsea KnO FC
Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()