Rozgrywki LT PL - II liga - XVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 2021-01-02
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : FC Bartodzieje
    Słupia Black : KS Kretovia
    LKS Czarni Lwów : KKS Kolejowy
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : kaliszfornia
    Celtic Glasgow (s) : Wodnik Callander
    Sportowa FC : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    LKS Pogórze Bachórz (s) : unia niećkowo (b)
    Livebird FC : Everton
    LKS Czaszyn (b) : Chelsea KnO FC


    Kolejka 2 - 2021-01-03
    LKS Czaszyn (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
    Livebird FC : Chelsea KnO FC
    KS Kretovia : FC Bartodzieje
    Słupia Black : KKS Kolejowy
    LKS Czarni Lwów : kaliszfornia
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander
    Celtic Glasgow (s) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Sportowa FC : unia niećkowo (b)
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Everton


    Kolejka 3 - 2021-01-04
    FC Bartodzieje : LKS Czaszyn (b)
    KKS Kolejowy : KS Kretovia
    kaliszfornia : Słupia Black
    Wodnik Callander : LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    unia niećkowo (b) : Celtic Glasgow (s)
    Everton : Sportowa FC
    Chelsea KnO FC : LKS Pogórze Bachórz (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Livebird FC


    Kolejka 4 - 2021-01-05
    KKS Kolejowy : FC Bartodzieje
    KS Kretovia : kaliszfornia
    Słupia Black : Wodnik Callander
    LKS Czarni Lwów : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : unia niećkowo (b)
    Celtic Glasgow (s) : Everton
    Sportowa FC : Chelsea KnO FC
    Livebird FC : LKS Czaszyn (b)
    LKS Pogórze Bachórz (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 5 - 2021-01-07
    FC Bartodzieje : Livebird FC
    kaliszfornia : KKS Kolejowy
    Wodnik Callander : KS Kretovia
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Słupia Black
    unia niećkowo (b) : LKS Czarni Lwów
    Everton : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Chelsea KnO FC : Celtic Glasgow (s)
    LKS Czaszyn (b) : LKS Pogórze Bachórz (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Sportowa FC


    Kolejka 6 - 2021-01-09
    kaliszfornia : FC Bartodzieje
    KKS Kolejowy : Wodnik Callander
    KS Kretovia : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Słupia Black : unia niećkowo (b)
    LKS Czarni Lwów : Everton
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Chelsea KnO FC
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Livebird FC
    Sportowa FC : LKS Czaszyn (b)
    Celtic Glasgow (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 7 - 2021-01-10
    FC Bartodzieje : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Wodnik Callander : kaliszfornia
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : KKS Kolejowy
    unia niećkowo (b) : KS Kretovia
    Everton : Słupia Black
    Chelsea KnO FC : LKS Czarni Lwów
    Livebird FC : Sportowa FC
    LKS Czaszyn (b) : Celtic Glasgow (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży


    Kolejka 8 - 2021-01-11
    Wodnik Callander : FC Bartodzieje
    kaliszfornia : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    KKS Kolejowy : unia niećkowo (b)
    KS Kretovia : Everton
    Słupia Black : Chelsea KnO FC
    Sportowa FC : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Celtic Glasgow (s) : Livebird FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : LKS Czaszyn (b)
    LKS Czarni Lwów : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 9 - 2021-01-12
    FC Bartodzieje : Sportowa FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Wodnik Callander
    unia niećkowo (b) : kaliszfornia
    Everton : KKS Kolejowy
    Chelsea KnO FC : KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Celtic Glasgow (s)
    Livebird FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    LKS Czaszyn (b) : LKS Czarni Lwów
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Słupia Black


    Kolejka 10 - 2021-01-14
    kaliszfornia : Everton
    Wodnik Callander : unia niećkowo (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : FC Bartodzieje
    KKS Kolejowy : Chelsea KnO FC
    Celtic Glasgow (s) : Sportowa FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : LKS Pogórze Bachórz (s)
    LKS Czarni Lwów : Livebird FC
    Słupia Black : LKS Czaszyn (b)
    KS Kretovia : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 11 - 2021-01-16
    FC Bartodzieje : Celtic Glasgow (s)
    unia niećkowo (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Everton : Wodnik Callander
    Chelsea KnO FC : kaliszfornia
    Sportowa FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    LKS Pogórze Bachórz (s) : LKS Czarni Lwów
    Livebird FC : Słupia Black
    LKS Czaszyn (b) : KS Kretovia
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : KKS Kolejowy


    Kolejka 12 - 2021-01-17
    unia niećkowo (b) : FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Everton
    Wodnik Callander : Chelsea KnO FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Celtic Glasgow (s)
    LKS Czarni Lwów : Sportowa FC
    Słupia Black : LKS Pogórze Bachórz (s)
    KS Kretovia : Livebird FC
    KKS Kolejowy : LKS Czaszyn (b)
    kaliszfornia : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 13 - 2021-01-18
    FC Bartodzieje : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Everton : unia niećkowo (b)
    Chelsea KnO FC : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Celtic Glasgow (s) : LKS Czarni Lwów
    Sportowa FC : Słupia Black
    LKS Pogórze Bachórz (s) : KS Kretovia
    Livebird FC : KKS Kolejowy
    LKS Czaszyn (b) : kaliszfornia
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 14 - 2021-01-19
    Everton : FC Bartodzieje
    unia niećkowo (b) : Chelsea KnO FC
    LKS Czarni Lwów : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Słupia Black : Celtic Glasgow (s)
    KS Kretovia : Sportowa FC
    KKS Kolejowy : LKS Pogórze Bachórz (s)
    kaliszfornia : Livebird FC
    Wodnik Callander : LKS Czaszyn (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 15 - 2021-01-21
    FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów
    Chelsea KnO FC : Everton
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Słupia Black
    Celtic Glasgow (s) : KS Kretovia
    Sportowa FC : KKS Kolejowy
    LKS Pogórze Bachórz (s) : kaliszfornia
    Livebird FC : Wodnik Callander
    LKS Czaszyn (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : unia niećkowo (b)


    Kolejka 16 - 2021-01-23
    Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje
    Słupia Black : LKS Czarni Lwów
    KS Kretovia : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KKS Kolejowy : Celtic Glasgow (s)
    kaliszfornia : Sportowa FC
    Wodnik Callander : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Livebird FC
    unia niećkowo (b) : LKS Czaszyn (b)
    Everton : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 17 - 2021-01-24
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy
    LKS Czarni Lwów : KS Kretovia
    FC Bartodzieje : Słupia Black
    Celtic Glasgow (s) : kaliszfornia
    Sportowa FC : Wodnik Callander
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Livebird FC : unia niećkowo (b)
    LKS Czaszyn (b) : Everton
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Chelsea KnO FC

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 0 : 4 FC Bartodzieje
    Słupia Black 0 : 2 KS Kretovia
    LKS Czarni Lwów 2 : 0 KKS Kolejowy
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 0 kaliszfornia
    Celtic Glasgow (s) 0 : 6 Wodnik Callander
    Sportowa FC 3 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    LKS Pogórze Bachórz (s) 2 : 4 unia niećkowo (b)
    Livebird FC 3 : 0 Everton
    LKS Czaszyn (b) 0 : 3 Chelsea KnO FC



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 03.01.2021

    LKS Czaszyn (b) 7 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW (b)
    Livebird FC 0 : 1 Chelsea KnO FC
    KS Kretovia 0 : 2 FC Bartodzieje
    Słupia Black 1 : 1 KKS Kolejowy
    LKS Czarni Lwów 4 : 0 kaliszfornia
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 2 Wodnik Callander
    Celtic Glasgow (s) 0 : 5 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Sportowa FC 4 : 1 unia niećkowo (b)
    LKS Pogórze Bachórz (s) 0 : 2 Everton



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.01.2021

    FC Bartodzieje 1 : 2 LKS Czaszyn (b)
    KKS Kolejowy 1 : 4 KS Kretovia
    kaliszfornia 1 : 3 Słupia Black
    Wodnik Callander 2 : 0 LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 2 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    unia niećkowo (b) 7 : 3 Celtic Glasgow (s)
    Everton 2 : 2 Sportowa FC
    Chelsea KnO FC 5 : 0 LKS Pogórze Bachórz (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 0 : 2 Livebird FC



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 2021-01-05

    KKS Kolejowy 0 : 0 FC Bartodzieje
    KS Kretovia 7 : 0 kaliszfornia
    Słupia Black 2 : 4 Wodnik Callander
    LKS Czarni Lwów 5 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 1 unia niećkowo (b)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 10 Everton
    Sportowa FC 4 : 7 Chelsea KnO FC
    Livebird FC 1 : 1 LKS Czaszyn (b)
    LKS Pogórze Bachórz (s) 0 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW (b)

    Kolejka 5 - 2021-01-07

    FC Bartodzieje 3 : 1 Livebird FC
    kaliszfornia 1 : 4 KKS Kolejowy
    Wodnik Callander 1 : 0 KS Kretovia
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 4 : 2 Słupia Black
    unia niećkowo (b) 4 : 1 LKS Czarni Lwów
    Everton 0 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Chelsea KnO FC 4 : 0 Celtic Glasgow (s)
    LKS Czaszyn (b) 3 : 0 LKS Pogórze Bachórz (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 4 : 2 Sportowa FC



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 2021-01-09

    kaliszfornia 0 : 4 FC Bartodzieje
    KKS Kolejowy 0 : 2 Wodnik Callander
    KS Kretovia 3 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Słupia Black 0 : 2 unia niećkowo (b)
    LKS Czarni Lwów 1 : 3 Everton
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 1 Chelsea KnO FC
    LKS Pogórze Bachórz (s) 0 : 5 Livebird FC
    Sportowa FC 2 : 5 LKS Czaszyn (b)
    Celtic Glasgow (s) 2 : 7 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 2021-01-10

    FC Bartodzieje 3 : 1 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Wodnik Callander 4 : 1 kaliszfornia
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 3 : 1 KKS Kolejowy
    unia niećkowo (b) 1 : 3 KS Kretovia
    Everton 5 : 2 Słupia Black
    Chelsea KnO FC 4 : 0 LKS Czarni Lwów
    Livebird FC 3 : 1 Sportowa FC
    LKS Czaszyn (b) 7 : 0 Celtic Glasgow (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 0 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 2021-01-11

    Wodnik Callander 1 : 4 FC Bartodzieje
    kaliszfornia 0 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    KKS Kolejowy 0 : 3 unia niećkowo (b)
    KS Kretovia 4 : 0 Everton
    Słupia Black 1 : 3 Chelsea KnO FC
    Sportowa FC 2 : 0 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Celtic Glasgow (s) 2 : 7 Livebird FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 2 LKS Czaszyn (b)
    LKS Czarni Lwów 0 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 2021-01-12

    FC Bartodzieje 4 : 2 Sportowa FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 2 Wodnik Callander
    unia niećkowo (b) 5 : 2 kaliszfornia
    Everton 4 : 0 KKS Kolejowy
    Chelsea KnO FC 1 : 4 KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz (s) 7 : 1 Celtic Glasgow (s)
    Livebird FC 0 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    LKS Czaszyn (b) 4 : 1 LKS Czarni Lwów
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 3 : 1 Słupia Black



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 2021-01-14

    kaliszfornia 0 : 5 Everton
    Wodnik Callander 2 : 5 unia niećkowo (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 4 FC Bartodzieje
    KKS Kolejowy 1 : 5 Chelsea KnO FC
    Celtic Glasgow (s) 1 : 7 Sportowa FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 2 LKS Pogórze Bachórz (s)
    LKS Czarni Lwów 0 : 2 Livebird FC
    Słupia Black 1 : 5 LKS Czaszyn (b)
    KS Kretovia 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 2021-01-16

    FC Bartodzieje 6 : 1 Celtic Glasgow (s)
    unia niećkowo (b) 2 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Everton 0 : 0 Wodnik Callander
    Chelsea KnO FC 3 : 0 kaliszfornia
    Sportowa FC 1 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    LKS Pogórze Bachórz (s) 1 : 1 LKS Czarni Lwów
    Livebird FC 4 : 0 Słupia Black
    LKS Czaszyn (b) 1 : 1 KS Kretovia
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 4 : 0 KKS Kolejowy



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 2021-01-17

    unia niećkowo (b) 2 : 1 FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 1 : 4 Everton
    Wodnik Callander 1 : 5 Chelsea KnO FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 6 : 2 Celtic Glasgow (s)
    LKS Czarni Lwów 0 : 2 Sportowa FC
    Słupia Black 3 : 1 LKS Pogórze Bachórz (s)
    KS Kretovia 3 : 1 Livebird FC
    KKS Kolejowy 0 : 4 LKS Czaszyn (b)
    kaliszfornia 1 : 4 OGIEŃ CZARNKÓW (b)

    Kolejka 13 - 2021-01-18

    FC Bartodzieje 1 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Everton 0 : 3 unia niećkowo (b)
    Chelsea KnO FC 7 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Celtic Glasgow (s) 1 : 9 LKS Czarni Lwów
    Sportowa FC 5 : 2 Słupia Black
    LKS Pogórze Bachórz (s) 1 : 5 KS Kretovia
    Livebird FC 5 : 2 KKS Kolejowy
    LKS Czaszyn (b) 3 : 0 kaliszfornia
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 1 : 11 Wodnik Callander

    Kolejka 14 - 2021-01-19

    Everton 1 : 3 FC Bartodzieje
    unia niećkowo (b) 0 : 3 Chelsea KnO FC
    LKS Czarni Lwów 2 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Słupia Black 4 : 0 Celtic Glasgow (s)
    KS Kretovia 0 : 2 Sportowa FC
    KKS Kolejowy 2 : 4 LKS Pogórze Bachórz (s)
    kaliszfornia 0 : 6 Livebird FC
    Wodnik Callander 0 : 5 LKS Czaszyn (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 15 - 2021-01-21

    FC Bartodzieje 3 : 0 LKS Czarni Lwów
    Chelsea KnO FC 3 : 0 Everton
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 0 Słupia Black
    Celtic Glasgow (s) 2 : 11 KS Kretovia
    Sportowa FC 7 : 2 KKS Kolejowy
    LKS Pogórze Bachórz (s) 4 : 2 kaliszfornia
    Livebird FC 6 : 0 Wodnik Callander
    LKS Czaszyn (b) 5 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 2 : 5 unia niećkowo (b)

    Kolejka 16 - 2021-01-23

    Chelsea KnO FC 2 : 5 FC Bartodzieje
    Słupia Black 6 : 2 LKS Czarni Lwów
    KS Kretovia 3 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KKS Kolejowy 9 : 0 Celtic Glasgow (s)
    kaliszfornia 1 : 3 Sportowa FC
    Wodnik Callander 1 : 4 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 3 Livebird FC
    unia niećkowo (b) 3 : 0 LKS Czaszyn (b)
    Everton 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 2021-01-24

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 0 KKS Kolejowy
    LKS Czarni Lwów 0 : 4 KS Kretovia
    FC Bartodzieje 5 : 1 Słupia Black
    Celtic Glasgow (s) 0 : 5 kaliszfornia
    Sportowa FC 3 : 1 Wodnik Callander
    LKS Pogórze Bachórz (s) 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Livebird FC 2 : 5 unia niećkowo (b)
    LKS Czaszyn (b) 1 : 2 Everton
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 1 : 4 Chelsea KnO FC



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).